Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Kupię Garnek Emaliowany 30-40 litrów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DzastMe
    Junior
    • 08-2010
    • 5

    Kupię Garnek Emaliowany 30-40 litrów

    Poszukuję garnek emaliowany o pojemności 30-40 litrów. Najlepiej z odbiorem we Wrocławiu i okolicach, ale garnki z innych rejonów Polski też mogą mnie zainteresować
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    Każdy sklep AGD.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • dreads
      Basowy
      • 09-2009
      • 520

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
      Każdy sklep AGD.
      Bardzo optymistyczne stwierdzenie w Gdańsku nie znalazłem żadnego sklepu, który by je sprzedawał, mimo że szukałem intensywnie. W końcu trzeba było kupić w internecie. Teraz chyba mało kto robi w domu przetwory, nie mówiąc o gotowaniu pieluch Nie ma zapotrzebowania na takie gary. Prawdę mówiąc nawet 10 litrów nie było łatwo znaleźć, a myślałem, że takie to już muszą być w każdym sklepie AGD.

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dreads Wyświetlenie odpowiedzi
        Bardzo optymistyczne stwierdzenie w Gdańsku nie znalazłem żadnego sklepu, który by je sprzedawał, mimo że szukałem intensywnie. W końcu trzeba było kupić w internecie. Teraz chyba mało kto robi w domu przetwory, nie mówiąc o gotowaniu pieluch Nie ma zapotrzebowania na takie gary. Prawdę mówiąc nawet 10 litrów nie było łatwo znaleźć, a myślałem, że takie to już muszą być w każdym sklepie AGD.
        U mnie są, w Trzebnicy sąsiednej jeszcze więcej.

        Nie mówiąc o targu
        Last edited by jacer; 31-10-2010, 14:46.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10836

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dreads Wyświetlenie odpowiedzi
          Bardzo optymistyczne stwierdzenie w Gdańsku nie znalazłem żadnego sklepu, który by je sprzedawał, mimo że szukałem intensywnie. W końcu trzeba było kupić w internecie. Teraz chyba mało kto robi w domu przetwory, nie mówiąc o gotowaniu pieluch Nie ma zapotrzebowania na takie gary. Prawdę mówiąc nawet 10 litrów nie było łatwo znaleźć, a myślałem, że takie to już muszą być w każdym sklepie AGD.
          Wstąpiłeś do Makro?
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Koledzy rzeczywiście ciekawie mają, ale we Wrocku takie pojemności bardzo rzadko się zdarzają w sklepach. Jakbyś nic nie znalazł, to informuję, że nasz sklep oferuje opcję dostawy do Wrocławia i mamy takie gary w ofercie.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • dreads
              Basowy
              • 09-2009
              • 520

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Wstąpiłeś do Makro?
              Owszem, ale nie było. W moim przypadku nie ma już tematu, bo garnek kupiłem w końcu w pewnym internetowym sklepie dla piwowarów chodziło mi jednak o to, że w przypadku takich kotłów łatwo wcale nie jest i nie dziwie się koledze, że szuka okazji na browar.biz

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎