Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Butelki oddam, W-wa i okolice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • angasc
    Senior
    • 04-2006
    • 977

    Butelki oddam, W-wa i okolice

    Witajcie moi Drodzy.
    Jako że nie mam ostatnio ani czasu ani natchnienia do produkcji piwska w domu, to chętnie oddam większą ilość butelek. Różne. 0,33, 0,5, 0,66, zielone, brązowe. Do wyboru.
    Preferuję odbiór osobisty ode mnie, okolice Łomianek.
    Przy okazji jakiś chmiel niepotrzebny czy trochę słodu też się znajdzie
  • fuliano
    Senior
    • 07-2010
    • 1825

    #2
    A to i ja się podepnę pod temat, bo też mam na zbyciu trochę butelek. Więc jak kolegi butelek będzie za mało, proszę i do mnie sie zgłaszać.

    Comment

    • bully
      Junior
      • 12-2010
      • 7

      #3
      Czy sprawa nadal aktualna? Bom chętny na bączki 0,33

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎