Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

[Sprzedam] Zaworek grawitacyjny z nierdzewki - do rozlewu piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wesolcmg
    Member
    • 10-2010
    • 78

    [Sprzedam] Zaworek grawitacyjny z nierdzewki - do rozlewu piwa

    Witam.
    Mam do sprzedania na razie jedną sztukę takiego zaworka montowanego w wąż 10x1,5mm
    Cena: 4zł.
    Attached Files
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23805

    #2
    No to ja się skuszę. Co teraz?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      No to ja się skuszę. Co teraz?
      Jak to co ? kasa misiu , kasa
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • dreads
        Basowy
        • 09-2009
        • 520

        #4
        O! Jak będziesz miał tego więcej, to ja też się skuszę, bo te co kupowałem do tej pory szybko się psuły. Ten wygląda na solidny.

        Nie ma nic gorszego w piwowarstwie domowym niż rozlew , a jak jeszcze idzie jak po grudzie, to człowiek najchętniej by więcej nie warzył

        Comment

        • przemo70
          † 1970-2019 Piwosz w Raju
          • 05-2007
          • 1501

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dreads Wyświetlenie odpowiedzi
          O! Jak będziesz miał tego więcej, to ja też się skuszę, bo te co kupowałem do tej pory szybko się psuły. Ten wygląda na solidny.

          Nie ma nic gorszego w piwowarstwie domowym niż rozlew , a jak jeszcze idzie jak po grudzie, to człowiek najchętniej by więcej nie warzył
          Poczekaj chwilę, niebawem będzie w CP po ... zetek za szt, zamówisz ze słodami i koszt przesyłki się rozłoży
          Save water, drink beer ...

          http://www.parowozy.com.pl/
          http://www.kamery.wolsztyn.pl/
          https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

          Comment

          • dreads
            Basowy
            • 09-2009
            • 520

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
            Poczekaj chwilę, niebawem będzie w CP po ... zetek za szt, zamówisz ze słodami i koszt przesyłki się rozłoży
            Myślisz, że ART sam wyskrobie? No to kupię w takim razie oba i porównam jakość wykonania, po czym test porównawczy opiszę na forum

            Comment

            • piotry
              Oj tam, oj tam !
              • 08-2005
              • 761

              #7
              z zewnątrz wygląda ok - ale nie o to tu przecie chodzi
              jaki jest w środku ?
              czy gumka jest szczelna i nie spada ?
              czy zaworek zawsze równo się układa ?
              dla mnie to główne problemy przy rozlewie - nie jedno piwo przez to straciłem ....

              pozdrawiam
              piotry
              Last edited by piotry; 16-12-2010, 10:05.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎