Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Kupię skrzynki po piwie - Dębica

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamcio1990
    Senior
    • 11-2010
    • 300

    Kupię skrzynki po piwie - Dębica

    Jestem zainteresowany kupnem kilku sztuk szkrzynek po piwie 20x0.5l w okolicach Dębicy.
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kamcio1990 Wyświetlenie odpowiedzi
    Jestem zainteresowany kupnem kilku sztuk szkrzynek po piwie 20x0.5l w okolicach Dębicy.
    Idź do marketu lub hurtowni
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • lisiewski
      Senior
      • 12-2009
      • 459

      #3
      Skrzynki w marketach można kupić w cenie ok. 6-8 zł / szt.

      Comment

      • kamcio1990
        Senior
        • 11-2010
        • 300

        #4
        Na jakej zasadzie to się odbywa? Muszę kupić 20 piw, czy mogę z pustą podejść do kasy?

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10738

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kamcio1990 Wyświetlenie odpowiedzi
          Na jakej zasadzie to się odbywa? Muszę kupić 20 piw, czy mogę z pustą podejść do kasy?
          Kupujesz jedno piwo , wkladasz do skrzynki i do kasy
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kamcio1990 Wyświetlenie odpowiedzi
            Muszę kupić 20 piw, czy mogę z pustą podejść do kasy?
            Musisz kupić przynajmniej jedno piwo, wtedy skrzynki są nabijane jako opakowanie z kaucją. Potem na podstawie paragonu możesz je zwrócić, jeśli Ci się znudzi
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • kamcio1990
              Senior
              • 11-2010
              • 300

              #7
              No i kupiłem swoją pierwszą skrzynkę
              W Carrefourze powiedzieli mi że nie sprzedają skrzynek, więc pojechałem do Kauflandu. Tam dostałem pozytywną odpowiedź - za skrzynkę zapłaciłem 8 zł 30 gr.

              Comment

              • Mason
                Senior
                • 02-2010
                • 3280

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kamcio1990 Wyświetlenie odpowiedzi
                No i kupiłem swoją pierwszą skrzynkę
                No to teraz wsiąkłeś, nie ma dla Ciebie ratunku . Też zaczynałem od jednej skrzynki, teraz mam 27 i wciąż brakuje. Mówiłem, że mogę z tym skończyć kiedy tylko zechcę, ale to tak nie działa
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • mareks
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1939

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kamcio1990 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jestem zainteresowany kupnem kilku sztuk szkrzynek po piwie 20x0.5l w okolicach Dębicy.
                  Przejdź się po punktach skupu surowców wtórnych, które skupują plastiki.
                  Ja na takim "złomie" kupuję skrzynki po 2 złote.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎