Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Gęstwa na gwałt potrzebna - Łódź

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • efdisk
    Member
    • 07-2005
    • 55

    Gęstwa na gwałt potrzebna - Łódź

    Witam,

    Od piątku nie wystartowały mi drożdżaki w brzeczce. Niestety obawiam się, że były martwe, ponieważ zrobiłem wszystko co było można z napowietrzaniem włącznie. Jeśli ktoś mógłby w Łodzi lub okolicy użyczyć mi jakiejś gęstwy do ale'a to byłbym szczerze zobowiązany. W przeciwnym wypadku czeka brzeczkę kibel, a szkoda bo wyszła fajna bursztynowa 15'tka
    Vulgare amici nomen, sed rara est fides
  • damiano70
    Senior
    • 05-2005
    • 306

    #2
    na gwalt to inne rzecz
    . Co to za drozdze i jaka temp?
    Tato nie pij - zostaw dla syna

    Comment

    • efdisk
      Member
      • 07-2005
      • 55

      #3
      Były to drożdże safale s-04, ale leżały sobie prawie 2 lata czekając na swoją kolej (może to dlatego nie wystartowały). Zadałem je w temperaturze 24 st. C. Aktualnie brzeczka ma temperaturę 19-20 st. C.
      Vulgare amici nomen, sed rara est fides

      Comment

      • damiano70
        Senior
        • 05-2005
        • 306

        #4
        rusza
        Tato nie pij - zostaw dla syna

        Comment

        • efdisk
          Member
          • 07-2005
          • 55

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika damiano70 Wyświetlenie odpowiedzi
          rusza
          No i ruszyły
          Dzięki za duchowe wsparcie i sprawienie, że nadzieja we mnie nie umarła!
          Vulgare amici nomen, sed rara est fides

          Comment

          • kangurpl
            Senior
            • 03-2002
            • 2660

            #6
            Czytam, że na gwałt i lecę, a tu o drożdżach. Po co było lecieć
            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎