Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsza warka pełną mordą

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mordaty
    Junior
    • 10-2004
    • 19

    #16
    Jednak nie rozlewam. Drożdze rozrabiają w najlepsze. Bulgot z rurki jednoznacznie na to wskazuje. Poczekam jeszcze chwilę. Tymczasem schodzę do piwnicy, skontemplować po 3 tygodniach leżakowania ze dwie butelki z pierwszej warki. No i podjąłem DECYZJĘ Mam zamiar zaprojektować, drukować i kleić etykiety, począwszy od drugiej warki. Pierwszej nie kleję, bo w 100% zrobiona zgodnie z przepisem, bez grama inwencji własnej. Zdrowie, Panie i Panowie!!
    Last edited by mordaty; 30-10-2004, 06:49.

    Comment

    • mordaty
      Junior
      • 10-2004
      • 19

      #17
      Degustacja się zaczyna dokonywać. Gaz - rewelacja. Klarowność - bez zastrzeżeń. Piana - 1/3 kufla przy powolnym nalewaniu po ściance. Nawet trwała. Smak - nie najgorszy, ale drożdże czuć, niestety. Nigdy więcej cukru!! Ale i tak lepiej smakuje od markowych No i kopnięcie w zwoje jakieś takie mocniejsze jakby od sklepowych browarów - albo ktoś coś zaniża, albo upija mnie sugestja własnoręcznie uwarzonego piwa
      Wasze

      Comment

      • mordaty
        Junior
        • 10-2004
        • 19

        #18
        O żesz w mordę!!
        SUGESTIA, of koz!
        Self FCJP, kajam się i w piersi biję

        Comment

        • mordaty
          Junior
          • 10-2004
          • 19

          #19
          I druga warka rozlana. Coś mi się nie poszczęściło do końca, pękło kilka butelek przy kapslowaniu - kapslownica młotkowa, oczywiście. Tak oto kolejny raz wychodzi, że oszczędności generują koszty. Kupuję porządną kapslownicę. A piwo wyszło mętne, mocno imbirowe, lekko miodowe, mocno drożdżowe i zdaje się, mocno alkoholowe. Z odczytów Blg i tabeli do ich interpretacji wychodzi, że ma 8% alkoholu. Miodzio!! Poczekam z miesiąc albo i dłużej, zobaczymy. Tymczasem zaczynam rozmyślania nad 3 warką.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎