Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

browary które znikają

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czapayew
    Senior
    • 10-2002
    • 1966

    #16
    W ubiegłym roku przez dodatek do GW "KOMUNIKATY" przewijały się informacje o sprzedaży składników majątkowych browaru w Krotoszynie. Nie wiem, na jakim etapie sprawa jest obecnie.
    "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

    www.zamkoszlaki.com
    www.piwnekapsle.net

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      #17
      No to jeszcze trochę obok tematu.

      emes napisał:
      "Trzeba pamiętać też , że ewentualny nowy browar musiałby wyjść z nowymi nieznanymi na tym terenie markami piwa, bo przecież prawo do znanych marek piw robionych w Browarze Warszawskim ma na wyłączność GŻ i się ich na pewno nie pozbędzie."

      Widzę pewne wyjście (jak to miło tak pogdybać). Browar ten, wydumany przez nas, powinien skontaktować się ze spadkobiercami i używać nazw nawiązujących do piw browaru Haberbusch & Schiele. W ten sposób tradycji by zadośćuczyniono nie łamiąc prawa - bo jak rozumiem praw do przedwojennych marek H&S Grupa Żywiec nie posiada

      Pomarzyć fajna rzecz, ale wszyscy wiemy że zamknięcie Browarów Warszawskich równa się końcowi prawie 160 letniej historii warzenia piwa w tym miejscu
      Last edited by iron; 12-01-2005, 13:31.
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #18
        Warto też się zorientować jak wygląda sytuacja z Browarami w Rybniku i Połczynie.

        Comment

        • pationkin
          Gość
          • 01-2003
          • 74

          #19
          kupić browar?

          Życze sukcesu to w polsce jest potrzebne bo te wielkie molochy to już nie idą na jakość lecz ilość podaruj nam piwo z lat 70 - bez donieszki wody ( do beczki) oczywiście . A żeby było z zapachem tamtych lat
          POWODZENIA

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #20
            Czapayew napisał(a)
            W ubiegłym roku przez dodatek do GW "KOMUNIKATY" przewijały się informacje o sprzedaży składników majątkowych browaru w Krotoszynie. Nie wiem, na jakim etapie sprawa jest obecnie.
            Z tym Krotoszynem też mi coś się tak kojarzy. Wiem że było już kilka prób sprzedaży, ale do żadnej transakcji chyba jeszcze nie doszło.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • breslauer
              Senior
              • 05-2002
              • 2690

              #21
              adam16 napisał(a)
              Z tym Krotoszynem też mi coś się tak kojarzy. Wiem że było już kilka prób sprzedaży, ale do żadnej transakcji chyba jeszcze nie doszło.
              Ale Krotoszyn chyba już jest kupiony, skoro Zduńska Wola produkuje piwo dla niego?

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #22
                breslauer napisał(a)
                Ale Krotoszyn chyba już jest kupiony, skoro Zduńska Wola produkuje piwo dla niego?
                Całkiem możliwe. Do mnie informacje na ten temat nie dotarły
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎