Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pytanie o Stettiner Bergschloss Brauerei

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • henrykula
    Gość
    • 10-2006
    • 45

    #31
    ART nie ma ludzi godnych obejrzenia i nie - i żeby to udowodnić to moge Ci nawet powiedzieć,że osoby których wypowiedzi były szydzące ...bądz też tylko tak mi sie wydawało ,że takie są MOGĄ SPOKOJNIE zgłosić sie do mnie na prywatna wiadomośc i zrobione fotki wysle im bez problemu - przyznaje ,że może temat wziąłem do siebie zbyt poważnie jednak nie zgodze sie z Tobą ,że tylko w 1 wypowiedzi była nuta szydzenia - i choć nie porównuje tego do forum onetu to jednak nie tego sie spodziewałem - z drugiej strony licze sie z tym ,że ktoś komu wyśle foty może sam wkleić te przesłane przeze mnie foty tutaj i trudno - wolałbym by tak nie było i by zgłaszały sie po foty osoby rzeczywiście tym zainteresowane z tym ,ze ja już zmieniam nieco swoje podejście -juz nie oczekuje wskazówek co to może być w środku tej butelki tylko chyba zaryzykuje otworzenie tych nieco skorodowanych zatrzasków metalowych i sprobuje wysypac czesc tego na jakąś kartke - ale jeśli dojde to co to było to też nie zamieszcze tutaj na forum wyników tej tak jakby "sekcji starej butelki " hehe :] ..... po prostu jakby to kogoś interesowało...naprawde interesowało to też za jakies dwa dni prosze zapytac na pw bądz na maila - odpowiem na bank - po porostu nie chce mieć tu pózniej żałosnych wypowiedzi na forum z cyklu "a nie mówiłem? " myśle ,że wypowiedziałem sie dość jasno i chyba problemu nei będzie bo już pewne osoby dopytują sie o foty na maila - pozdro pozdro pozdro ...ps jaki <LOL>

    Comment

    • henrykula
      Gość
      • 10-2006
      • 45

      #32
      Art a jeśli interesują Cie fotki - co za problem -gibaj mi swojego maila na PW i nie panikuj :] wyśle na bank - a z tym obrażaniem to serio troche przesadzasz - gdybym był obrażony po prostu bym powiedział a jest git :]

      Comment

      • henrykula
        Gość
        • 10-2006
        • 45

        #33
        i jeszcze tylko jedno -jeśli przejrzysz wszystkie moje wypowiedzi zauważysz ,że też pozwoliłem sobie na szczypte humoru -nawet nazwałem siebie dziobakiem jesli chodzi o sprawy birofilne :P więc chyba nie biore wszystkiego zbyt poważnie

        Comment

        • garfunkel
          Senior
          • 04-2005
          • 1068

          #34
          Ależ ja bym chciała być miodkopodobna! Cenię sobie bardzo profesora Miodka.

          Witaj Henryku, z zainteresowaniem śledzę od wczoraj ten wątek, i przyznam, że zżera mnie ciekawość, co to właściwie jest? Z chęcią zobaczyłabym to zdjęcie na forum, dlatego bardzo Cię proszę, zmień zdanie i zamieść je tutaj . Byłoby to z Twej strony naprawdę miłe.

          Comment

          • garfunkel
            Senior
            • 04-2005
            • 1068

            #35
            Naprawdę nic się już nie da zrobić w sprawie zamieszczenia na forum zdjęcia omawianej butelki ? Szkoda, bo cokolwiek jest w środku, samo znalezisko jest historyczne i choćby z tego względu ciekawe.. Żal mi trochę, że nie chcesz się skusić na spełnienie małej w sumie prośby, którą pozwolam sobie niniejszym postem ponowić.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23807

              #36
              pewien zakres postów został przechmielony. W przypadku pojawienia się tu dalszych "przykrych" tekstów - zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje, z blokowaniem kont włącznie.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • darek99
                Senior
                • 04-2002
                • 2147

                #37
                Aż strach pomyśleć jak Henrykula kiedyś naprawdę znajdzie coś ciekawego , skoro narobił tyle zamieszania o gładką ( bez napisów w szkle) butelkę przedwojenną po piwie która sama w sobie nie przedstawia żadnej wartości kolekcjonerskiej , a kolekcjonerzy których znam łącznie ze mną nie zabierają takich znalezisk aby nie zaśmiecać mieszkania , niewielką wartość ma tylko porcelanka.
                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                Epikur z Samos.

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
                  (...) 2. Koktajle Mołotowa to nie niewypały , nie wybuchają od otworzenia ich bo jest to tylko ciecz zapalająca w butelce zatkanej np nasiąkniętą nią szmatą . Becik interesuje się ostro militariami więc z pewnością nie pisał tego poważnie (...)
                  Napisałem "pewna forma Koktajlu Mołotowa" rozumiejąc przez to, ze zawartość tej butelki może zawierać jakąs formę/mieszankę wybuchową trotylu, prochu i cholera wie czego jeszcze. Wiem jak wygląda i z czego sie robi koktajl pana M.
                  Trzeba pod uwagę wziąć fakt, że w '45 do obrony Rzeszy przed nadciagającą Armią Czerwoną wystawiano do obrony młozież i staruszków, którzy często nie mieli czym walczyć, a czołgi czy piechotę trzeba było czymś niszczyć. Można było domowym sposobem robic granatopodobne lub minopodobne rzeczy? Można było.
                  Moja sugestia jest tylko hipotezą, przecież w tej butelce może być także najzwyklejszy piasek, tylko te druciki....
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    #39
                    i to by było na tyle. temat zostaje zamknięty. kolejne posty przechmielone.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎