Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Opuszczone browary.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pustepokoje
    Junior
    • 05-2007
    • 9

    Opuszczone browary.

    Na stronie www.PustePokoje.prv.pl w dziale Industrial zdjęcia z 2 opuszczonych browarów: Kobylepole i Grodzisk Wielkopolski.

    Zapraszam do obejrzenia.
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Naprawdę jestem pod wrażeniem, ciekawy temat, świetnie zrobiona stronka choć czarno-białe fotografie podkreslają jeszcze ten dość ponury klimat. Wolałbym kolorowe fotografie - dają trochę zycia (jak np jedna w kościele na koniec).
    Wrażenie na mnie zrobiła fotografia z martwym psem, wyrazista, że tak powiem

    Rozumiem, że nazw pewnych miejsc nie podajesz w celu zabezpieczenia ich przed intruzami, którzy zaczęliby eksplorować te miejsca czy nie podałeś BO NIE?

    Wszedłeś w temat - rzekę
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • pustepokoje
      Junior
      • 05-2007
      • 9

      #3
      Nie podaje lokalizacji, żeby nie ułatwiać pracy osobom które gdyby tam pojechał to tylko po to żeby coś zniszczyć i ukraść.
      No temat rzeka ,bez wątpienia. Sam posiadam jeszcze bardzo wiele zdjęć które do tej pory nie pojawiły się na stronie. Sukcesywnie będą się pojawiać , niestety trochę czasu zabiera obróbka.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Bardzo klimatyczne! Już sama nazwa "Puste Pokoje" jest niepokojąca i nostalgiczna. Jak dla mnie czarnobiałość jest jak najbardziej w odpowiednim stylu
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          #5
          Klon www.opuszczone.com .Chociaż trzeba przyznać,że bardzo udany.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • Piwowar
            Senior
            • 05-2001
            • 2543

            #6
            Czy mógłbyś zdradzić o który browar grodziski chodzi? Ostatnio zainteresowałem się tym tematem i mam już sporo informacji.
            Archiwum piwne

            Poznaj
            http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
            Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
            Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

            Comment

            • pustepokoje
              Junior
              • 05-2007
              • 9

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
              Klon www.opuszczone.com .Chociaż trzeba przyznać,że bardzo udany.
              Klon ? hmm to moi znajomi i raczej o klonowaniu nie ma tutaj mowy. Zupełnie inny styl prezentujemy.


              Hmmm nie wiem na jakiej konkretnie ulicy jest ten Browar w Grodzisku, mogę tylko powiedzieć że koła Lidla

              Comment

              • huanghua
                Senior
                • 10-2005
                • 1910

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pustepokoje Wyświetlenie odpowiedzi
                Na stronie www.PustePokoje.prv.pl w dziale Industrial zdjęcia z 2 opuszczonych browarów: Kobylepole i Grodzisk Wielkopolski.

                Zapraszam do obejrzenia.
                Bardzo ciekawa strona. Gratuluję
                W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  #9
                  Budynek choć zniszczony, to tak ciekawy, że może jednak ktoś by się porwał na remont i zasiedlenie w takich włościach ? Budynki choć zniszczone, to "fundamentalnie" wyglądają po królewsku.

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #10
                    Bardzo fajne zdjęcia, do tego szybko się ładują.
                    Moim faworytem jest 4 zdjęcie z browaru Kobylepole - kadź z refleksami światła, a wszystko to czarno-białe - wieczny odpoczynek racz im dać...
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      #11
                      Dla mnie niesamowite są zdjęcia 7 i 14 z browaru Grodzisk. Oprócz ruiny materialnej widać że nie zależało nikomu na ocaleniu dziedzictwa intelektualnego (że tak szumnie to nazwę). Fajnym kontrastem wobec tego smutnego klimatu jest zdjęcie 27. Przypomina się wystrój hoteli robotniczych PRL-u...Generalnie bardzo intrygująca galeria zdjęć.
                      Last edited by docent; 25-05-2007, 13:07.
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • hasintus
                        Senior
                        • 07-2006
                        • 850

                        #12
                        Zdjęcia po prostu świetne, gratulacje. Takie zdjęcia muszą być czarno-białe. Strona graficznie ładnie rozwiązana, chociaż nie wiem czemu forma graficzna tytułu kojarzy mi się z dodatkiem do gazety wyborczej (sorki). Problem to zdjęcia, które nie mieszczą się u mnie na ekranie i trochę za długo się otwierają.
                        Pozdrawiam

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
                          chociaż nie wiem czemu forma graficzna tytułu kojarzy mi się z dodatkiem do gazety wyborczej
                          Też mam identyczne skojarzenie i też jak powyżsi forumowicze wyrażam pochlebną opinie o stronie. Fotki bardzo artystyczne , deko smutne ale klimatyczne. Stronka chodzi u mnie bardzo ladnie choć zdjęcia też wystają poza monitor.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • pustepokoje
                            Junior
                            • 05-2007
                            • 9

                            #14
                            Ciesze się , że takie są wasze skojarzenia. Gazeta wyborcza jest gazetą codzienną i zawsze aktualną . Taka też ma być strona PustePokoje.prv.pl - wiadomo, że nie sposób codziennie aktualizować stronę, ale robię to najczęściej jak to tylko możliwe.

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pustepokoje Wyświetlenie odpowiedzi
                              Klon ? hmm to moi znajomi i raczej o klonowaniu nie ma tutaj mowy. Zupełnie inny styl prezentujemy.

                              Czy ja wiem? Temat ten sam więc dla mnie to klon tamtej strony.Takie odcinanie kuponów z opuszczonych.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎