Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.11.08 - International Stout Day

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    2012.11.08 - International Stout Day


    08.11.2012 (czwartek) odbędzie się Międzynarodowy Dzień Stoutu. Naturalnie większość imprez z tej okazji odbędzie się w USA, ale czemu my nie mielibyśmy zrobić czegoś z tej okazji?
    Na chwilę obecną są trzy zaplanowane wydarzenia: w Piwotece, ZUP i Strefie Piwa. Liczę na to, że to nie koniec. Jeśli ktoś z was ma jakiś pomysł, to zapraszam do podzielenia się. To mogą być wykłady, degustacje różnych stoutów, pokaz warzenia (stoutu ma się rozumieć), co przyjdzie do głowy . Warto byłoby poruszyć temat łączenia stoutów z jedzeniem, i/lub ich wykorzystania w kuchni. To nie musi być wielkie wydarzenie, ale warto żeby coś się wydarzyło tego dnia.
    JEDNO PIVKO NEVADI!
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    #2
    Międzynarodowy Dzień Stoutu dorobił się plakatu. Jeśli ktoś chciałby go wykorzystać to proszę się zgłosić, prześlę mailem wersję w formacie Power Pointa. Białe pole jest do dowolnego zagospodarowania.
    Poza tym kolejne lokale dołączą do święta - Setka w Poznaniu, Piwnica Zamkowa w Bielsku-Białej i Kuźnia w Rzeszowie.
    Attached Files
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • arzy
      Senior
      • 06-2002
      • 2814

      #3
      W nazwie wątku nie ma błędu? Chodzi mi o datę.
      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      Bractwo Piwne
      Skład Piwa
      Piszę poprawnie po polsku!

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        #4
        Faktycznie, jest... Zgłosiłem do poprawki
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Ja jestem przeciw stoutu, tak samo jak przeciw porteru
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #7
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja jestem przeciw stoutu, tak samo jak przeciw porteru
            Tak jest! BJCP ani Słowniki nie są objawionymi wyznacznikami!
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • jacekan
              Senior
              • 05-2011
              • 388

              #8
              -Jest portery?
              -Są.
              -To poproszę dwóch
              Last edited by jacekan; 08-10-2012, 19:23.
              Życie zaczyna się po pierwszej warce :)

              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                #9
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                Tak jest! BJCP ani Słowniki nie są objawionymi wyznacznikami!
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja jestem przeciw stoutu, tak samo jak przeciw porteru
                I mnie też strrrrrrrasznie to w oczy kole!!
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #10
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja jestem przeciw stoutu, tak samo jak przeciw porteru
                  Akurat porteru bym bronił, bo to odmiana przedwojenna do zobaczenia w wielu ówczesnych reklamach - ale stout wtedy z tego co pamiętam (oczywizda nie z autopsji) nie był odmieniany
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #11
                    Mason, dzięki, nie o to chodzi - odczuwam wewnętrzny sprzeciw zupełnie nie związany z poprawnością czy niepoprawnością pisowni Dlatego było " "

                    Koniec offtopa/pu.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      #12
                      W związku z kontrowersjami najlepiej byłoby zostać przy formie oryginalnej czyli tak jak w temacie...Dla mnie "Międzynarodowy Dzień Stoutu" jest tak samo mało zręcznym sformułowaniem jak wytykany również przez Ciebie "Piwny Blog Day".
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #13
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                        W związku z kontrowersjami najlepiej byłoby zostać przy formie oryginalnej czyli tak jak w temacie...Dla mnie "Międzynarodowy Dzień Stoutu" jest tak samo mało zręcznym sformułowaniem jak wytykany również przez Ciebie "Piwny Blog Day".
                        Zwłaszcza, że chodzi o to, żeby łączyć się z miłośnikami stoutu na całym świecie. Kurde chyba trzeba zacząć lansować tę wersję (stoutu), choć to już będzie bicie głową w ścianę.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          #14
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                          Kurde chyba trzeba zacząć lansować tę wersję (stoutu), choć to już będzie bicie głową w ścianę.
                          Skoro nawet iron przyjął formę "porteru" to może masz szansę
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • Mason
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 3280

                            #15
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dla mnie "Międzynarodowy Dzień Stoutu" jest tak samo mało zręcznym sformułowaniem jak wytykany również przez Ciebie "Piwny Blog Day".
                            Zali wżdy? W PBD nie podobało mi się połączenie w jednej nazwie dwóch języków. Albo Beer Blog Day, albo np. Dzień Blogów Piwnych. Międzynarodowy Dzień Stoutu jest w 100% po polsku, stout jest odmieniany zgodnie z zasadami języka polskiego.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zwłaszcza, że chodzi o to, żeby łączyć się z miłośnikami stoutu na całym świecie.
                            Jeśli się uda, to zamieszczę informacje o naszych imprezach na stronie stoutday.com. Na razie wyskakuje mi błąd. Imprezy będą prowadzone w języku polskim, dla Polaków, więc i nazwa moim zdaniem powinna być spolszczona.
                            Last edited by Mason; 09-10-2012, 09:49.
                            JEDNO PIVKO NEVADI!

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎