Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.06.14-15 - Żywiec, Festiwal Birofilia 2013

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19177

    Czy ktoś jeszcze dysponuje wolną miejscówką z pt/sb? Oraz miejscówką transportową z Warszawy do Żywca?

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2647

      Pozwoliłem sobie przejrzeć listę piw z Alei Piw Świata (http://festiwal-birofilia.pl/lista-piw-swiata-pl.html) i porównałem z naszą b-bizową Listą Piw. Wyszło mi, że z ponad 530 piw, które będą dostępne w Żywcu aż 130 nie ma w naszej bazie. Dość żmudna robota, więc mogłem się pomylić o 1-2 sztuki w tą czy w tą stronę.
      Zatem archiwizatorzy-degustatorzy do dzieła!
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        Uwaga! Achtung! Внимание!
        Zdecydowałem się na wyjazd
        W związku z powyższym, posiadam miejsca w pojeździe na trasie Wrocław-Żywiec, ew. także z powrotem. Wyjazd z Wrocławia w piątek godz 6-7 z Tarnogaju (mogę zwinąć kogoś z najbliższych dzielnic), powrót w sobotę ~18 (niestety). Las rąk zapraszam na PW!
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • Żywiec
          Senior
          • 12-2001
          • 1571

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
          A tak poza tym to organizatorzy giełdy w Żywcu byli na FDP we Wrocławiu, nie mieli kasy fiskalnej i sprzedawali piwa za gotówke a nie żadne żetony.
          Straszne rzeczy ta nasza indolencja.

          Londyn, Denver, Kopenhaga, Rzym, Mediolan, Bruksela, Tokio - wszystkie najważniejsze festiwale na których mieliśmy okazję być stosują żetony.

          Rozumiem, że najważniejsze to przyłożyć organizatorom jeszcze przed festiwalem i po polsku pomarudzić?

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            A czy tam też nie można ich zwracać? To jest duży minus, zwłaszcza że sprzedawane są tylko w pakietach po x sztuk.

            Comment

            • Żywiec
              Senior
              • 12-2001
              • 1571

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
              Tak z innej beczki - można normalnie zakupić sobie butelczynę piwa i przechadzać się z nią po całym terenie festiwalu, włączając w to giełdę?
              MOŻNA

              Comment

              • Żywiec
                Senior
                • 12-2001
                • 1571

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                A czy tam też nie można ich zwracać? To jest duży minus, zwłaszcza że sprzedawane są tylko w pakietach po x sztuk.
                Nie można zwracać i tam. Żetony będą sprzedawane w pakietah po 10 i 20 sztuk.

                Comment

                • Gacka
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 373

                  Jako że zostało kilkadziesiąt godzin do odjazdu,ponowie ogłoszenie.
                  Mam 1 miejsce w aucie,na trasie WROCŁAW - ŻYWIEC. Wyjeżdzamy w Piątek około 9-10 rano. Nocleg w schronisku,w którym jest miejsce na nocleg. Powrót w Sobotę popołudniu 12-14. W razie zainteresowania P.W. poprosze.
                  Viva Slask Wroclaw!!!

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                    Straszne rzeczy ta nasza indolencja.

                    Londyn, Denver, Kopenhaga, Rzym, Mediolan, Bruksela, Tokio - wszystkie najważniejsze festiwale na których mieliśmy okazję być stosują żetony.

                    Rozumiem, że najważniejsze to przyłożyć organizatorom jeszcze przed festiwalem i po polsku pomarudzić?
                    Myślę, że nie chodzi o przyłożenie tylko jeżeli można we Wrocławiu, czemu nie można w Żywcu? Zetony to duże utrudnienie dla ludzi. Stanie w kolejkach specjalnie po nie naprawdę nie jest miłe. Co nie zmienia faktu, że Birofilia rządzą
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • Chmielnicki
                      Senior
                      • 07-2012
                      • 324

                      Ja w związku z żetonami wietrzę jeszcze jeden chytry spisek - pewnie dlatego, że to będą moje pierwsze Birofilia Otóż, skoro 1 żeton = 2 zł, to kładę diamenty przeciw orzechom, że piwo butelkowe, które normalnie (w sklepie) kosztuje 6,50 czy 7 zł, będzie kosztować 4 (jak nie 5) żetony. W sensie - skoro musimy zaokrąglić, to najlepiej w górę. Czy moje obawy są uzasadnione?
                      Last edited by Chmielnicki; 12-06-2013, 22:01.

                      Comment

                      • zgoda
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 3516

                        Wyobraź sobie, że za 1 żeton będziesz mógł spróbować piwa, którego nie dostaniesz normalnie za żadną cenę.
                        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                        Comment

                        • Chmielnicki
                          Senior
                          • 07-2012
                          • 324

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wyobraź sobie, że za 1 żeton będziesz mógł spróbować piwa, którego nie dostaniesz normalnie za żadną cenę.
                          Chodzi Ci o piwa domowe? Nie nastawiam się na nie specjalnie. Ja jestem taki dziwak, schizofrenik i degenerat, który musi mieć butelkę (najlepiej z fajną etykietą, które zbieram) do zdegustowania w ciszy i samotności, zamknięty na cztery spusty w gabinecie

                          Ale żeby nie było, że psychoza maniakalna tak zupełnie bierze górę, to w sobotę z samego rana zabieram ze sobą kumpla, bierzemy plecaki i jedziemy w Beskidy (Pilsko, Rysianka, etc.), a w drodze powrotnej zahaczamy o Birofilia. Takie połączenie przyjemnego z pożytecznym (nie zdecydowałem jeszcze, co jest tutaj przyjemnością, a co pożytecznością)

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                            Straszne rzeczy ta nasza indolencja.

                            Londyn, Denver, Kopenhaga, Rzym, Mediolan, Bruksela, Tokio - wszystkie najważniejsze festiwale na których mieliśmy okazję być stosują żetony.

                            Rozumiem, że najważniejsze to przyłożyć organizatorom jeszcze przed festiwalem i po polsku pomarudzić?
                            Czemu ktos kto ma odmienne zdanie musi zaraz marudzić?
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • heckler
                              Senior
                              • 09-2012
                              • 1863

                              Może ktoś z okolic Katowic jadący w sobotę posiada jeszcze w aucie dwa wolne miejsca??

                              Comment

                              • Żywiec
                                Senior
                                • 12-2001
                                • 1571

                                Informacja dla kolekcjonerów etykiet:

                                Swoją wizytę na giełdzie kolekcjonerskiej zapowiedziała drukarnia samoprzylepnych etykiet piwnych "Dekor Media".

                                Będą mieć swoje małe stoisko w namiocie kolekcjonerskim.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎