Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.08.23-25 - Krasnystaw, 43. Chmielaki Krasnostawskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szczypaw
    Member
    • 10-2011
    • 60

    #31
    A ktoś się orientuje może jak wygląda sprawa z noclegami w Krasnymstawie? Jakieś hostele czy pola namiotowe? Mam zamiar wybrać się na Chmielaki w sobotę i nie wiem czy jest sens zostawać na noc do niedzieli czy wracać do Lublina.
    "Alkohole Świata" s.c.
    Lublin ul. Krakowskie Przedmieście 57 (Wieniawska 2)

    http://alkohole.lublin.pl/
    http://www.ratebeer.com/user/262363/

    Comment

    • TTOP
      Senior
      • 03-2013
      • 449

      #32
      np. tu http://www.eholiday.pl/szukaj-krasny...203---0-1.html
      wyslałem dzisiaj zapytanie o wolne miejsca do hotelu Rapa, jak coś odpiszą, dam znać

      Comment

      • Chmielaki
        Member
        • 07-2007
        • 51

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szczypaw Wyświetlenie odpowiedzi
        A ktoś się orientuje może jak wygląda sprawa z noclegami w Krasnymstawie? Jakieś hostele czy pola namiotowe? Mam zamiar wybrać się na Chmielaki w sobotę i nie wiem czy jest sens zostawać na noc do niedzieli czy wracać do Lublina.
        Informacje tutaj: http://chmielaki.pl/chmielaki2012/in...d=9&Itemid=103 oraz tutaj: http://www.miejscapelneuroku.pl/
        Last edited by Chmielaki; 07-08-2013, 13:29.

        Comment

        • szczypaw
          Member
          • 10-2011
          • 60

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TTOP Wyświetlenie odpowiedzi
          np. tu http://www.eholiday.pl/szukaj-krasny...203---0-1.html
          wyslałem dzisiaj zapytanie o wolne miejsca do hotelu Rapa, jak coś odpiszą, dam znać
          O fajnie, dzięki :-)
          "Alkohole Świata" s.c.
          Lublin ul. Krakowskie Przedmieście 57 (Wieniawska 2)

          http://alkohole.lublin.pl/
          http://www.ratebeer.com/user/262363/

          Comment

          • TTOP
            Senior
            • 03-2013
            • 449

            #35
            miałem dać znać, co z tym hotelem Rapa. Otóż dostałem odpowiedź, że na czas Chmielaków nie mają już miejsc także szukamy dalej

            Comment

            • kony
              breweriarz
              • 08-2005
              • 1701

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TTOP Wyświetlenie odpowiedzi
              miałem dać znać, co z tym hotelem Rapa. Otóż dostałem odpowiedź, że na czas Chmielaków nie mają już miejsc także szukamy dalej
              W hotelach to się rezerwuje rok wcześniej
              Popytajcie lepiej w internatach a jak nie to Wam zostają prywatne agro ale wtedy raczej poza miastem. Kiedyś było pole namiotowe na błoniach organizowane ale teraz nic nie słychać o tym.

              Comment

              • TTOP
                Senior
                • 03-2013
                • 449

                #37
                probować zawsze można z tym polem namiotowym to jakoś dziwnie jest rzeczywiście - niby można znaleźć namiary, ale telefonu to nikt nie odbiera.. Jak sie komuś da rade znaleźć jakiś namiar i zechce się nim podzielić, to ja chętnie

                Comment

                • Chmielaki
                  Member
                  • 07-2007
                  • 51

                  #38
                  Informujemy, że jeszcze można zgłaszać swoją kandydaturę do Jury w Konsumenckim Konkursie Piw Chmielaki 2013, który odbędzie się 24 sierpnia. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres chmielaki@krasnystaw.pl i powinno ono zawierać: Imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, telefon kontaktowy. Ilość miejsc ograniczona!
                  Współorganizatorem Konkursu jest Bractwo Piwne - Towarzystwo Promocji Kultury Piwa.
                  Tegoroczny Konkurs będzie rekordowy, ponieważ na obecną chwilę mamy prawie 180 piw. Lista piw zgłoszonych znajduje się na stronie www.chmielaki.pl zakładka browary.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #39
                    Podsumuję zatem na tydzień z hakiem przed, jakie polskie browary zobaczymy:
                    Warki, Żywca, Brackiego, Lecha, Tyskiego, Dojlid, Łomży, Perły, Jagiełły, Ediego i Koreba mogliśmy obstawiać w ciemno
                    Także Kormoran, Amber, Jabłonowo, Cornelius, Fortuna, Witnica, Na Jurze, Zodiak i Zamkowy z Raciborza to też nie nowość.
                    Co jeszcze? kontraktowe Pinta, AleBrowar, SzałPiw (!) i Olimp (!) oraz restauracyjne (za co im chwała) Szymbark, Mieszczański, Reden i Widawa.
                    Jest paru debiutantów, ale wciąż brakuje mi miejscowych: Grodzka 15, Trzy Korony, SPA Żelechów, Wojkówka i Hrubieszów. Kogoś pominąłem jeszcze po tej stronie Wisły?
                    Last edited by e-prezes; 16-08-2013, 17:00.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      #40
                      Pominąłeś np. Zamość a ma być.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #41
                        Ano fakt! Miałem na kartce, ale jakoś mi umknął przy pisaniu.

                        Comment

                        • Chmielaki
                          Member
                          • 07-2007
                          • 51

                          #42
                          Tak to wygląda w plenerze...
                          Attached Files

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            #43
                            Czy orientuje się ktoś, od której w sobotę będą otwarte namioty browarów?
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • yaro74
                              PremiumUżytkownik
                              • 09-2012
                              • 2089

                              #44
                              Mnie interesuje od której będą otwarte w piątek i czy wszystkie wymienione browary już będą.

                              Comment

                              • kishar
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 1691

                                #45
                                Gdzieś było napisane, że od 9 i to w piątek.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎