Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.23-25 - Zabierzów (pod Krakowem), I Krakowski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #16
    Jak zwykle walniesz coś od czapy! A gdzie masz w tym browar restauracyjny? Ani wśród partnerów, ani organizatorów nie widzę browaru restauracyjnego.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Jak zwykle walniesz coś od czapy! A gdzie masz w tym browar restauracyjny? Ani wśród partnerów, ani organizatorów nie widzę browaru restauracyjnego.
      Nie od czapy tylko pomyliłem festiwale.Ja wyczytałem o Starej Zajezdni a chodziło o Zabierzów.
      Natomiast podoba mi się hasło ze strony tego festiwalu:"Krakowski Festiwal Piwa to jedna z największych imprez piwnych w Polsce i w Europie.".Jeszcze się nie odbył a już jest jednym z największych.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Adam50
        Senior
        • 10-2006
        • 321

        #18
        Witam,

        Jak wygląda baza noclegowa dla przyjezdnych ?

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #19
          Z czystym sercem mogę Ci polecić Hotel Witek, bo tam pracowałem. (ale nie nocowałem, mimo gratisowego noclegu dla nowych pracowników).
          Last edited by e-prezes; 24-01-2014, 13:08. Powód: uzupełnienie

          Comment

          • Doran
            Senior
            • 05-2011
            • 486

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Adam50 Wyświetlenie odpowiedzi
            Witam,

            Jak wygląda baza noclegowa dla przyjezdnych ?
            Oczywiście Hotele,Hostele i tp... W miejscu imprezy planujemy wydzielić część terenu na pole namiotowe oczywiście z pełnym węzłem sanitarnym. Szczegóły podamy wkrótce
            Kraków ul. Józefa 6/1U

            Comment

            • Adam50
              Senior
              • 10-2006
              • 321

              #21
              Dzięki za informację.

              Comment

              • Doran
                Senior
                • 05-2011
                • 486

                #22
                Witam

                Podczas KFP przeprowadzimy dwa kursy sensoryczne rozpoznawania stylów piwnych. Jeden dla restauratorów, drugi dla zwycięzców naszych konkursów, najbardziej aktywnych forumowiczów, blogerów...
                Kursy organizowane są wspólnie z Bractwem Piwnym
                Kraków ul. Józefa 6/1U

                Comment

                • Sudety
                  Member
                  • 02-2013
                  • 70

                  #23
                  Podoba mi się ten festiwal.

                  Krakowski festiwal nie w Krakowie. Nie dało się zrobić Krakowskiego festiwalu w Szczecinie ?

                  I jak już ktoś wcześniej napisał - nigdy się jeszcze nie odbył, a już jest największy w Polsce i Europie. Po co taka skromność panowie organizatorzy, celujcie od razu w galaktykę
                  Last edited by Sudety; 05-02-2014, 23:36.

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10737

                    #24
                    A koleżanka/kolega neguje wszystko co nie związane z WWP
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • Sudety
                      Member
                      • 02-2013
                      • 70

                      #25
                      o Zabierzowie i okolicach

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Widać, że nigdy tam nie byłeś...
                      I tu się mylisz, bo akurat byłem. Dokładnie wiem gdzie jest Zabierzów, wiem że stacja kolejowa nazywa się Kraków Business Park i ogólnie dość często przejeżdżam przez Kraków i okolice. Fakty są jednak takie że oficjalnie Zabierzów to nie Kraków.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #26
                        Z Krakowem to ta impreza ma raczej niewiele wspólnego, ba nawet z Zabierzowem. Zaczyna się bowiem tam, gdzie się ten Zabierzów... kończy Łąka na wysokości skały Kmity. Z pociągu to ponad 1 km na około. Od przystanku autobusowego niewiele mnie, a 3 podmiejskie linie autobusowe, dają takt godzinny (średnio). Na dodatek najpierw trzeba do tych autobusów dojechać na Bronowice bo nie jadą one bynajmniej z centrum.
                        Gdyby nie pociąg, to byłby sajgon, który zresztą i tak przewiduję, chyba że Krakusom nie będzie się chciało jechać na takie zadupie.
                        Jak organizatorzy nie zorganizują specjalnego transportu to będzie wielka klapa, a nie "największy festiwal".
                        A jak jeszcze spadnie deszcz...
                        Last edited by Pendragon; 06-02-2014, 12:19.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • waclaw67
                          Senior
                          • 06-2009
                          • 476

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sudety Wyświetlenie odpowiedzi
                          Podoba mi się ten festiwal.

                          Krakowski festiwal nie w Krakowie. Nie dało się zrobić Krakowskiego festiwalu w Szczecinie ?

                          I jak już ktoś wcześniej napisał - nigdy się jeszcze nie odbył, a już jest największy w Polsce i Europie. Po co taka skromność panowie organizatorzy, celujcie od razu w galaktykę
                          Nigdzie nie jest napisane o największej,tylko jedna z największych imprez piwnych
                          Co ma Szczecin do Krakowa.Zabierzów w pewnym sensie ma,prawie że na rogatkach Krakowa.
                          A to że się jeszcze nie odbyła nie znaczy że nie będzie jedną z największych.

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sudety Wyświetlenie odpowiedzi
                            Podoba mi się ten festiwal.

                            Krakowski festiwal nie w Krakowie. Nie dało się zrobić Krakowskiego festiwalu w Szczecinie ?

                            I jak już ktoś wcześniej napisał - nigdy się jeszcze nie odbył, a już jest największy w Polsce i Europie. Po co taka skromność panowie organizatorzy, celujcie od razu w galaktykę
                            Z jednej strony organizator (znany i bez problemu możliwy do odnalezienia), który podaje, że będzie to jedna z większych imprez wPolsce.
                            Z drugiej strony anonim, ktoś nowy na forum "ukrywający się" pod nickiem sudety wyśmiewający organizatorów.
                            Nie wiedząc wiele o tym projekcie mimo wszystko wierzę temu, kogo można zidentyfikować niż "drugiej stronie".
                            Dajmy się wykazać organizatorom a nie dajmy "torpedować" imprezy nie wiadomo komu.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • Seta
                              Piję piwo
                              • 10-2002
                              • 6964

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doran Wyświetlenie odpowiedzi
                              Podczas KFP przeprowadzimy dwa kursy sensoryczne rozpoznawania stylów piwnych (...) dla zwycięzców naszych konkursów, najbardziej aktywnych forumowiczów, blogerów...
                              Kursy organizowane są wspólnie z Bractwem Piwnym
                              Nie zrozumcie mnie źle. Chodzi mi o czysty złośliwy hejt: Cooo? Kto? Kogo? Blogerów?
                              Last edited by Seta; 06-02-2014, 13:27.
                              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                              Comment

                              • Doran
                                Senior
                                • 05-2011
                                • 486

                                #30
                                Witam

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nie zrozumcie mnie źle. Chodzi mi o czysty złośliwy hejt: Cooo? Kto? Kogo? Blogerów?
                                Spodziewamy się że kursy sensoryczne będą cieszyły się dużym zainteresowaniem, chodź by z uwagi na nieodpłatny udział. Planujemy zaprosić do udziału w jednym kursie około 150 osób, czyli w dwóch szkoleniach weźmie udział około 300 kursantów. Dlatego naszym zamysłem jest nagrodzenie wszystkich angażujących się np:
                                -zwycięzców konkursów i zabaw na facebooku
                                -blogerów opisujących nasze poczynania
                                -osoby aktywnie wypowiadające się na forum
                                I ogólnie osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie, chcące nauczyć się jak rozpoznawać style piwne

                                Mamy cichą nadzieję że zarazimy kilkaset osób pasją do dobrego piwa
                                Pozdrowienia
                                Last edited by Doran; 06-02-2014, 16:19.
                                Kraków ul. Józefa 6/1U

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎