Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.08.30 - Wrocław, Beer Geek Madness 2014

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    Hm, to teraz czekam na odpowiedź innych miast Polski, które w jakimś swoim kultowym klubie muzycznym zorganizują piwną imprezę.
    Sugeruję do nazwy klubu (nie musi być nawet muzyczny) dokleić nazwę udanego weizenbocka z rzemieślniczego Olbrachta. Frekwencja murowana!
    Dlaczego sam czegoś nie zorganizujesz w np. Łazach? Co?
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
      Widzę, że znać się na piwie zaweira w sobie znajomość wszelkiej maści piw uwarzonych przez x browarów na świecie. Tak, czy siak wychodzi na to, że każdy na forum jest idiotą, bo poznać wszystkie piwa... ugh!
      Daj spokój, jacer wykorzystuje sytuacje, aby się przechwalać.
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #33
        Tradycyjna dyskusja o tym, że "iwent" zachwyca bo nie może nie zachwycać.
        O tyle to smutne, że z miesiąca na miesiąc forum staje się kalką społeczno-politycznych pyskówek toczonych na falach eteru głównego nurtu i tego, któremu wydaje się, że jest niezależnym nurtem. Jest czarne albo białe, odbiera się prawo do spostrzeżeń, że są szarości czy inne kolory. I jeszcze bardziej smutne jest to, że w okopach tych stają osoby inteligentne a w osobistym kontakcie na swój sposób urocze... Tak to min. o jacerze i ironie

        Comment

        • Livres
          Senior
          • 04-2012
          • 324

          #34
          I tradycyjnie najwięcej uwag na temat imprezy mają ci, którzy się na nią nie pofatygowali.

          Anglojęzyczna nazwa imprezy (nieważne, że świetnie korespondująca z serią piw Mikkellera) - skandal!
          Piwa w cenach na poziomie wrocławskich knajp - skandal!
          Ludzie gotowi dać się oskubać wydając jednorazowo 50 a może nawet i 100 zł na piwo - skandal!

          Ogarnijcie się.

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            #35
            Uspokój się, jaki skandal? Ktoś napisał, że wydanie tyle na piwa, które wg niego nie są tyle warte, to skandal? Więcej dystansu, nie każdy musi podzielać twój punkt widzenia.
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • Livres
              Senior
              • 04-2012
              • 324

              #36
              Hiperbola - trudne słowo.

              Comment

              • chemmobile
                Senior
                • 03-2009
                • 2168

                #37
                Nie hiperbolizuj, więcej dystansu na przyszłość.
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • mareks
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1939

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                  Pomimo, iż do miejsca imprezy miałem kilka km, odpuściłem. Tym samym chciałem podziękować browarowi SzałPiw za opublikowanie zdjęcia na fedbuku, które zobaczyłem 15min przed planowanym wyjściem, a przedstawiającym kilometrowe kolejki do stoisk.
                  Nie masz czego żałować.
                  Podstawki miała tylko Pinta.

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    #39
                    W tym Wrocławiu to naprawdę ludzie są nieźle nakręceni na dobre piwo. Na WFDP pod stadionem - tłumy, teraz na BGM podobny tłum. Mam nadzieję, że na warszawskim festiwalu ludzie też tak dopiszą. Zobaczymy...
                    Tymczasem relacja z BGM na Polskich Minibrowarach.
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • Livres
                      Senior
                      • 04-2012
                      • 324

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie hiperbolizuj, więcej dystansu na przyszłość.
                      Dystans mam taki jak z Warszawy do Wrocławia.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #41
                        Ja przybyłam o 23.30 i żadnych kolejek nie było Impreza bardzo fajna, miejsce magiczne. Tylko muza taka, że uszy więdły, dopiero po północy trochę konkretu pojechało.

                        P.S. Ci, co byli, jeszcze do siebie nie doszli - była kontynuacja w Kontynuacji.
                        Last edited by Marusia; 31-08-2014, 18:23.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          P.S. Ci, co byli, jeszcze do siebie nie doszli - była kontynuacja w Kontynuacji.
                          A oni też jak PiwPaw 24 na dobę? Bo BGM do 2 minimum miał trwać.
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                            W tym Wrocławiu to naprawdę ludzie są nieźle nakręceni na dobre piwo. Na WFDP pod stadionem - tłumy, teraz na BGM podobny tłum. Mam nadzieję, że na warszawskim festiwalu ludzie też tak dopiszą. Zobaczymy...
                            Tymczasem relacja z BGM na Polskich Minibrowarach.
                            Ja tam wolę mało ludzi, żeby nie było kolejek
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                              A oni też jak PiwPaw 24 na dobę? Bo BGM do 2 minimum miał trwać.
                              No niestety wyrzucili nas o 1.30 Ja pojechałam do domu, ale Slav mnie wymienił w Kontynuacji i jak wychodził o 5 rano, to ponoć Josefik jeszcze był
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • docent
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 5205

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                No niestety wyrzucili nas o 1.30 Ja pojechałam do domu, ale Slav mnie wymienił w Kontynuacji i jak wychodził o 5 rano, to ponoć Josefik jeszcze był
                                A jak Slava spotkałem o 1:30 na dworcu autobusowym to coś mówił że do domu jedzie. Chyba
                                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎