Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2016.01.16 - Święto Porteru Bałtyckiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
    Ciężka sprawa, sporo lokali nie podało jeszcze co będą lali. Jeśli chodzi o Warszawę to królować będą 652 npm z Podgórza, Imperator z Pinty, Jolly Roger z Kraftwerka, Porter Bałucki z Piwoteki. No i oczywiście Imperium Prunum z Kormorana, ale to będzie z beczki tylko w jednym miejscu
    A jakie to miejsce o ile to nie tajemnica, wiem, gdzie będzie Kraftwerk, a pozostałe? Chcę zrobić sobie mały maratonik ale do każdej knajpy w Warszawie nie dojdę choćbym chciał
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • gwzd
      Senior
      • 01-2012
      • 622

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      A jakie to miejsce o ile to nie tajemnica, wiem, gdzie będzie Kraftwerk, a pozostałe? Chcę zrobić sobie mały maratonik ale do każdej knajpy w Warszawie nie dojdę choćbym chciał
      Kormoran w Jabeerwocky, Podgórz jest zapowiadany przez Chmielarnię na Marszałkowskiej, czy będzie jeszcze w innych lokalach to niestety nie wiem.

      Comment

      • Tachos
        Junior
        • 05-2012
        • 17

        #18
        Z chęcią wybrałbym się do Piwoteki Narodowej bo u nas w cz-wie to chyba nie będzie żadnego lokalu w tej imprezie :/
        Halo, Częstochowa! Pobudka!!
        Z drugiej strony, to nie mogę iść do baru, bo przecież się żenię tego dnia :P

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          A jakie to miejsce o ile to nie tajemnica, wiem, gdzie będzie Kraftwerk, a pozostałe? Chcę zrobić sobie mały maratonik ale do każdej knajpy w Warszawie nie dojdę choćbym chciał
          Wypis z lokali do których zamierzam zajrzeć:
          Chmielarnia Marszałkowska W cenie 30 złotych będziecie mogli spróbować deskę (4 x 125ml) następujących piw:
          - Gościszewo Porter Bałtycki Wędzony (pierwsza warka!)
          - Okocim Porter 2013
          - Komes Porter 2013
          - Porter Warmiński 2013.
          Hoppin' Frog Brewery WHISKY BARREL AGED D.O.R.I.S. THE DESTROYER!
          porter bałtycki 652m n.p.m Podgórz

          Jabeerwocky – Kormoran Imperium Prunum

          Spiskowcy Rozkoszy - - Imperator Bałtycki (Pinta)
          - Jolly Roger (Kraftwerk)

          Gorączka Złota - Imperator?

          Beerokracja Setka – niby porter

          Hoppiness -

          Piwna Sprawa – Palo Alto – Coffe Porter (już na kranie), Kraftwerk – premiera razem z chłopakami ze Śląska
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            #20
            Trochę z innej beczki...
            Czy Święto PB po wsze czasy będzie obchodzone 16 stycznia?

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              #21
              Taki jest plan. Za rok 16 wypada w poniedziałek, ale nic nie szkodzi żeby świętować cały tydzień, czyż nie?
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                #22
                Zaiste!
                A wręcz mam nadzieję, że lokale, które włączyły się do akcji zobaczą sens i może doczekamy się zwyczaju, że porządny wielokran nie może obyć się bez PB w stałej ofercie

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wypis z lokali do których zamierzam zajrzeć:
                  Chmielarnia Marszałkowska W cenie 30 złotych będziecie mogli spróbować deskę (4 x 125ml) następujących piw:
                  (...)
                  Kto bogatemu zabroni, ale 30 zeta za pół litra piwa - nawet porteru to dla mnie gruba przesada...
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • gwzd
                    Senior
                    • 01-2012
                    • 622

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kto bogatemu zabroni, ale 30 zeta za pół litra piwa - nawet porteru to dla mnie gruba przesada...
                    Pierwsze piwo z tej listy kosztuje kosmiczne pieniądze, na stoisku Gościszewa na Targach w Poznaniu kupiłem 0,7l za 50zł. A reszta to prawie trzyletnie portery. Np. dla mnie to świetna okazja do spróbowania piw, których nigdzie indziej bym nie wypił - zbyt słaba wola, aby leżakować tyle czasu

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                    Taki jest plan. Za rok 16 wypada w poniedziałek, ale nic nie szkodzi żeby świętować cały tydzień, czyż nie?
                    A nie lepiej żeby to była zawsze np. trzecia sobota stycznia? Dla wielu osób, które nie mieszkają w Warszawie (czy innym dużym mieście), wyprawa do knajpy w środku tygodnia to trudne do zrealizowania przedsięwzięcie.

                    Comment

                    • goblin69
                      Member
                      • 08-2012
                      • 40

                      #25
                      Od dzisiaj w sprzedaży nowy porter "Imperium Prunum" z Kormorana.
                      Dwie sztuki stoją już w piwnicy. Jedną pewnie wypiję, nie wiem co z drugą - na razie niech sobie stoi...

                      Comment

                      • Estrelicia
                        Senior
                        • 09-2014
                        • 108

                        #26


                        o kurde... niedługo mam urodziny - trzeba sobie prezent zrobić mam nadzieję, że uda się kupić.
                        dzięki za info
                        Last edited by Estrelicia; 15-01-2016, 11:18.

                        Comment

                        • Petitpierre
                          Senior
                          • 01-2014
                          • 2560

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
                          zbyt słaba wola, aby leżakować tyle czasu
                          Długas ma, może nie akurat Gościszewo, ale resztę znajdzie

                          @Goblin69, jeśli to nie tajemnica ile dałeś za Imperium Prunum?
                          Mały porterek-przyjaciel nerek

                          Comment

                          • goblin69
                            Member
                            • 08-2012
                            • 40

                            #28
                            Cena sklepowa 25 złotych. W jednym punkcie w Olsztynie była promocja dla pierwszych 10 osób - butelka kosztowała 20 złotych.

                            Comment

                            • Petitpierre
                              Senior
                              • 01-2014
                              • 2560

                              #29
                              No to jeszcze jest do przełknięcia i przynajmniej 500ml chyba jest? Zobaczymy kiedy i czy w ogóle pojawi się w Rzeszowie.
                              Mały porterek-przyjaciel nerek

                              Comment

                              • goblin69
                                Member
                                • 08-2012
                                • 40

                                #30
                                Tak, butelka 500 ml.
                                Właściciel sklepu próbował wczoraj, twierdzi że jest świetny.
                                Przy tych parametrach piwa opłaca się dać te pieniądze, może też być świetny prezent, bo wygląda nieziemsko.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎