Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.12.29 - Integracja wielkopolskich piwowarów domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    #16
    Znowu mieszam

    Jakby to napisać ..... Dzięki dzielnemu wsparciu ze strony albeertos`a. Mamy OSTATECZNE ROZWIĄZANIE problemu miejsca. Achtung Achtung otóż spotykamy się w Pubie Unreal ul. Klasztorna ( przy Starym Rynku). Właścicielowi nie będą przeszkadzać nasze wyroby jeśli popijemy je potem bodajże Fortuną
    Sorrki wielkie za to zamieszanie ale taka jest dola organizatora - niby wszystko zaopięte na ostatni guzik a ty szew pękł i na gwałt szukac "pogotowia krawieckiego". Na szczęście znalazły się dwa chętne do współpracy. A wybrać trzeba jedno miejsce - większa ilość miejsca zadecydowała na korzyśc Unreala. Ale w tym miejscu chcę serdecznie podziękować właścicielowi Problemu za chęci.
    Więcej nie mieszam spotykamy się w poniedziałek 29.12 o 20 w Unrealu
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • biermann
      Senior
      • 09-2001
      • 2552

      #17
      Odświeżam troszeczkę temat, bo czas nadciąga nieubłaganie.
      Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że nasze spotkanie zainteresowało prasę i brać dziennikarska ma takoż się pojawić
      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

      Comment

      • crizz
        ...
        • 02-2003
        • 1255

        #18
        Może już za późno na podsumowania, ale spróbuję.

        Do tej pory udział w spotkaniu zgłosili:

        1. biermann
        2. brew
        3. anteks
        4. crizz
        5. albeertos
        6. michalh

        Koledzy, co do których udziału nie ma pewności:

        7. Krzysiu ?
        8. Pjenknik ?

        Jak zwykle, mam problem z określeniem ilości piwa, którą mam ze sobą wziąć. Do degustacji nie są potrzebne duże ilości - po pół butelki na uczestnika, moim zdaniem, wystarczy. Trzeba przetrwać do końca, a będzie dużo do spróbowania... . Ale dochodzi do tego kwestia wymiany. Czy są chętni na wymianę?

        Comment

        • MaciejP
          Member
          • 10-2003
          • 32

          #19
          Z chęcią poznam szanownych forumowiczów na "żywca" , mam nadzieję że można się przyłączyć?
          "Nigdy nie kłóć sie z idiotą - sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

          Comment

          • crizz
            ...
            • 02-2003
            • 1255

            #20
            MaciejP napisał
            Z chęcią poznam szanownych forumowiczów na "żywca" , mam nadzieję że można się przyłączyć?
            Zapraszamy. A z kim będziemy mieli przyjemność - bo profil wciąż pusty?

            Comment

            • Petrax
              Senior
              • 12-2001
              • 662

              #21
              Ah, zapomniałem się dopisać, będę jeszcze ja z kolegą.
              In cervisia veritas
              http://www.ptxc.de.vu
              Пиво - вот мое экотопливо

              Comment

              • michalh
                Senior
                • 12-2002
                • 284

                #22
                Jako że nasze piwo nazywa się 'Bratnie', będę z Bratem - w browarze 'maciejh'.
                Przy okazji - też się chętnie wymienię z kimś na piwko własnej roboty... jeżeli jest ktoś chętny, prosze o kontakt na PW.

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  #23
                  Dodam tylko że stoliki zarezerwowane i dzisiaj potwierdzone.
                  Co do lokalizacji - jest to pomiędzy ulicami Wielką i Woźną, zdecydowanie bliżej tej drugiej. To tak dla tych, którzy nie za bardzo wiedzą gdzie dzisiejsze spotkanie, coby się nie tułać po starówce
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    #24
                    od rana warzę pszeniczne z brewkita będzie na następne spotkanie
                    zaraz jadę do firmy na inwenturę mam nadzieje że wyrobię sie do wiczora i wpadnę na spotkanie aby wyroby forumowiczów.mój full i john bull już spakowane iczekają na degustacje do zobaczenia wieczorem
                    Last edited by anteks; 29-12-2003, 13:38.
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      #25
                      inwentura się przeciąga z niepokojem patrzę na zegarek
                      koledzy weźcie się za liczenie
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        #26
                        właśnie wróciłem z pracy mam nadzieje że następne spotkanie juź mi wypali
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #27
                          Ja też nie mogłem dotrzeć - koniec roku w budżetówce to nie żarty
                          Last edited by Krzysiu; 29-12-2003, 22:22.

                          Comment

                          • crizz
                            ...
                            • 02-2003
                            • 1255

                            #28
                            Jako pierwszy nieco przytomny, zdaję relację. Na spotkanie stawili się:

                            1. biermann z Małżonką
                            2. brew
                            3. MaciejP
                            4. crizz
                            5. albeertos
                            6. michalh
                            7. maciejh
                            8. Petrax z kolegą
                            9. Sylwia - przemiła barmanka, której opinie są dla nas najcenniejsze

                            oraz przedstawiciele mediów: Gazety Wyborczej, Radia RMI FM, Wielkopolskiej Telewizji Kablowej i miesięcznika Rynki Alkoholowe.

                            Po krótkim teoretycznym wykładzie biermanna dla mediów, przystąpiliśmy do degustacji. Spróbowaliśmy 14 rodzajów piw domowych (proszę o sprawdzenie, czy się nie kropnąłem):

                            1. Kingalinga lub piwo kuchenne - biermann
                            2. Paulinga - biermann
                            3. Kamiszon - biermann
                            4. Piwo Bratnie Tysiącletni Stout BJMIK - michalh i maciejh
                            5. Piwo Bratnie Pszeniczne - Tomek - michalh i maciejh
                            6. Piwo Bratnie Pszeniczne - Jacek - michalh i maciejh
                            7. Piwo Bratnie Ojciec Chrzestny II - michalh i maciejh
                            8. Piwo Bratnie Hopegaarden - michalh i maciejh
                            9. Piwo Bratnie Jesienne Mocne - michalh i maciejh
                            10. Warzone w Domu warka nr 14 - brew
                            11. Miodowe jasne - MaciejP
                            12. Black but White - crizz
                            13. Accidental Porter - crizz
                            14. Acid Piss Wheat - crizz (tak ochrzciłem warkę nr 6 po degustacji - piwo okazało się skwaśniałe )

                            Zdecydowana większość piwa była bardzo dobra, choć trafiły się i mniej udane. Furorę zrobiła grzybowa odmiana jednego z piw; piwowar nie podzielił się niestety recepturą .
                            Cieszę się, że się spotkaliśmy i dziękuję biermannowi i albeertosowi za wysiłek organizacyjny. Następne spotkanie być może już wiosną, w nowym browarze restauracyjnym?

                            Comment

                            • michalh
                              Senior
                              • 12-2002
                              • 284

                              #29
                              Po zpotkaniu

                              Widzę że Crizz podniósł się wcześniej i wyprzedził mnie w przygotowaniu pierwszego sygnału po spotkaniu
                              Też jeszcze czuję lekki szum po tej mieszance 14 piw, ale było super.
                              Dołączam swoje podziękowania organizatorowi - biermannowi, bo dzięki niemu mogliśmy się spotkać, no i albeertosowi za załatwienie knajpy - miejsce było bardzo kulturalne z fajną muzyką.
                              Wśród wymienionych uczestników byli reprezentanci 5 browarów domowych Wielkopolski, a raczej Poznania i okolicy; można było wymienić wiele cennych doświadczeń i znaleźć piwowarów o podobnych gustach smakowych.

                              Piwa były gorsze i lepsze, jak to zwykle bywa, a spora grupa była wręcz doskonała.
                              Najbardziej mi smakowały 3 warki: Accidental Porter Crizza, Paulinga Biermanna oraz Warzone w domu nr. 14 marki Brew, ale tak prawdę mówiąc to najlepiej z tej czołówki wspominam piwo zrobionych przez Brew-a.
                              Nie jest to pewnie obiektywna opinia, po prostu lubię piwo tego typu - można w nim było wyczuć belgijskie akcenty, był to taki 'belgian ale' na drożdżach Wyeast, które nadały piwu charakterystyczny posmak kojarzący się z piwami klasztornymi, choć w składzie nie było cukru kandyzowanego ani słodu pszenicznego.
                              Co do porterka Crizza - był świetny, zdecydowanie słodszy i bardziej treściwy od typowego portera bałtyckiego, który jest bardziej wytrawny;
                              no i był dobrze nachmielony. Dla mnie super. Podobnej mocy, ale lepszy od naszego ostatniego bratniego stouta.
                              Paulinga Biermanna była też lekko słodkawa, treściwa, taki całkiem jasny 'ale',dało się wyczuć smaczki od słodu karmelowego, trudno mi ją opisać, ale była bardzo dobra. Najlepsze piwo jasne zacierane - z tych które piłem.

                              Pozdrawiam wszystkich powowarów domowych, szczególnie z Poznania i okolic.

                              Comment

                              • biermann
                                Senior
                                • 09-2001
                                • 2552

                                #30
                                crizz - wielkie dzięki, za szybką relacje, nic dodać nic ująć.
                                bardzo udane spotkanie, z którego chyba wszyscy coś tam dla siebie wynieśli.
                                trzeba będzie to powtórzyć.
                                piwa bardzo smaczne albo przynajmniej ciekawe (grzybowe )
                                albeertos - podziękowania za załatwienie miejsca
                                dla reszty podziękowania za to, że przyszli i przynieśli swoje piwa, bez nich spotkanie nie byłoby tak udane
                                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎