Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.06.18 - 2004.06.19 - Żywiec - II Festiwal Piwowarów / II Konkurs Piw Domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter_1000
    Senior
    • 05-2003
    • 583

    #16
    slado napisał(a)
    Mogę tylko pozazdrościć uczestnikom swobody podróżowania i zabaw na tak wyśmienitej imprezie. Niestety, po raz kolejny nie będę mógł brać udziału w konkursie
    Przeto w dniach jej trwania wychylę kilka swoich wyrobów a zamknąwszy oczy, wyobrażę sobie iż to właśnie konkursowe piję.
    To już pół roku wcześniej wiesz że nie dasz rady?
    Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

    Comment

    • slado
      Gość
      • 07-2003
      • 1072

      #17
      Jako się rzekło, plany moje pisze życie, a te nie pozwala żywić nadziei na udział w imprezie. Kiedyś jednak, mam nadzieję się to zmieni.

      Comment

      • may
        Senior
        • 01-2002
        • 1508

        #18
        Mój wyjazd do Żywca również pod znakiem zapytania ale wszystko zrobię aby tam zawitać.

        Comment

        • peter_1000
          Senior
          • 05-2003
          • 583

          #19
          Ale zawsze można wziąść udział w konkursie korespondencyjnie . Czyżeś May nie w ten sposób brał udział w zeszłym roku w imprezie?
          Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

          Comment

          • may
            Senior
            • 01-2002
            • 1508

            #20
            peter_1000 napisał(a)
            Ale zawsze można wziąść udział w konkursie korespondencyjnie . Czyżeś May nie w ten sposób brał udział w zeszłym roku w imprezie?
            Zgadza się. Na konkurs jestem zdecydowany niezależnie od tego czy pojawię się w Żywcu - jednak mam nadzieję uczestniczyć w nim na żywo -wówczas to są emocje!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎