Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.08.05-07: 9. Międzynarodowy Berliński Festiwal Piwny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
    Dla tych ktörzy beda tych 240 browaröw szukali podam tylko dla uscislenia ze sa to przedstawiciele i czasem dany browar reprezentuje malo widoczna Buda z piwem.
    jezeli chodzi o te 80 krajöw to zez mozna zalatwic wszystko w jednej Budzie -Haus 131 Biere z Hamburga.
    Tak pozatym ciekawa Impreza i sam mam zamiar tam byc ale niech ludzie sobie za wiele nie obiecuja.
    A zwazywszy na Ceny to to tylko popatrzec i pöjs dalej
    Za piwo trzeba zaplacic w granicach 2,5-3 € a za wyzerke w granicach 5 € i napewno nikt nie bedzie syty
    A wiec do zobaczenia w Berlinie
    Haus 131 biere to oszuści bo sprzedają całą masę piw rzekomo egzotycznych a w rzeczywistości robionych na licencji.Już parę razy się nadziałem.
    Co do cen piwa butelkowego/które mnie interesuje kolekcjonersko/ to jest przynajmniej dwa razy drożej niż w sklepie tyle,że są tam marki z całych Niemiec poszukując których wydałbym więcej na benzynę i noclegi,więc per saldo chyba nawet się opłaca.
    Poza tym wracając zamierzam znów zahaczyć o Browarię w Poznaniu co stanowi dodatkową atrakcję.

    Comment

    • kalifat
      Senior
      • 10-2004
      • 1168

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
      Jest taka idea, aby pojechać do Berlina ze Szczecina busem. To raptem ok. 2 godzin drogi ze Szczecina. Koszt takiego przejazdu w jedną stronę na głowę to ok. 30-40 zł.
      Aby taka wycieczka zbiorowa była możliwa, to musi się zebrać odpowiednia ilość chętnych.

      Jest możliwy też drugi, tańszy wariant: można ze Szczecina pojechać pociągiem. Tu jednak musi się zebrać min. 5 osób, aby wykupić razem tzw. wochenendeticket, czyli bilet weekendowy. Jego koszt na 5 osób to ok 5 E na głowę.
      ...
      No dobrze, koszta przejazdu są mniej więcej znane.
      A czy nie warto podać orientacyjnych ceny noclegów, bo jak okażą się nazbyt drogie, to to raczej zniechęci potencjalnych "busowiczo-wochonenowiczów"?
      Chyba, że koncepcja jest taka, że jeździcie codziennie na tracie Szczecin-Berlin-Szczecin.

      A może warto poszukać czegoś pod Berlinem?
      bla bla bla

      Comment

      • pivaria
        Senior
        • 03-2001
        • 1538

        #18
        Co do "orientacyjnych ceny noclegów" to w Berlinie ich nie znam. Jeśli chodzi o Szczecin to jest to w ramach krajowego standardu - szczegóły w necie.
        Nie jeździmy codziennie na tracie Szczecin-Berlin-Szczecin. Nie my. Tym się trudnią zawodowo wyspecjalizowane firmy. To one nas ewent. zawiozą i odwiozą. Ich kursy są codzienne.

        Co do zasadności szukania czegoś pod Berlinem - powiem jedynie, że z punktu widzenia startu ze Szczecina w sobotę to nie ma sensu. Sens jest ewentualnie jeśliby ktoś chciał zobaczyć otwarcie imprezy w piątek. Ten wariant ma swoje minusy: nie można wówczas jechać na bilecie weekendowym, który jest ważny tylko w sobotę i niedzielę. Wydaje mi się rozsądniejsze ewent. nocować w Szcecinie i w sobotę rano jechać do Berlina.
        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
        www.pivaria.pl
        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

        Comment

        • clarq
          Senior
          • 09-2003
          • 187

          #19
          W zeszłym roku dowiedziałem się, że bilet Wochenende Ticket (nie wiem jako to się pisze) jest ważny tylko w sobote!

          Nocleg pod Berlinem (strefa komunikacyjna B) w hotelu Formula 1 kosztuje 25 euro za pokój "dwójke" za 1 noc (cena za cały pokój niezałeżnie czy będą w nim 1 czy 2 osoby) + 3 euro za śniadanie za osobe. Oczywiście dochodzi bilet na komunikacje miejską, aby dojechać na Festiwal (przystanek Frankfurter Tor - linia U5). Bilet całodobowy "BERLIN ABC Tagekarte" kosztuje 6 euro. Ceny innych biletów dostępne są w internecie. Bilet można kupić w automacie na każdej stacji S i U-Bahnu (automat przyjmuje monety i banknoty oraz wydaje reszte). Hotel jako jedno z nielicznych miejsc w niemczech przyjmuje karty, ale tylko wypukłe systemów Visa, Mastercard oraz American Express.
          -------------------
          Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
          Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
          Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

          Comment

          • pivaria
            Senior
            • 03-2001
            • 1538

            #20
            Wypowiedź clarqa dot. komunikacji miejskiej uzupełnię o istotną info: KAŻDY posiadacz biletu weekendowego na pociąg jest jednoczesnie upoważniony do korzystania ze środków komunikacji miejskiej, czyli z tramwaju S i U-bahn, autobusu oraz z metra. Mówiąc krócej: jeździmy na jednym bilecie.!
            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
            www.pivaria.pl
            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

            Comment

            • clarq
              Senior
              • 09-2003
              • 187

              #21
              Coś cicho w tym temacie Powiem prosto : Prosze niech napisze ten kto będzie. Ja oczywiście będe oznakowany koszulkowo
              -------------------
              Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
              Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
              Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

              Comment

              • clarq
                Senior
                • 09-2003
                • 187

                #22
                Zapomniałem napisać: tutaj http://www.bierfestival-berlin.de/me...ierkompass.pdf jest lista wszystkich browarów jakie będą na festiwalu. Szczególnie polecam Guinness, Bass oraz Grimberger
                -------------------
                Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
                Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
                Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

                Comment

                • may
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1508

                  #23
                  Mam tylko jedno pytanie do uczestników festiwalu:
                  Czy istnieje możliwość uzyskania etykiet od wystawiających się browarów?

                  Comment

                  • pivaria
                    Senior
                    • 03-2001
                    • 1538

                    #24
                    may'u - sporadycznie jest taka możliwość i w dodatku odpłatnie...
                    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                    www.pivaria.pl
                    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                    Comment

                    • may
                      Senior
                      • 01-2002
                      • 1508

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
                      may'u - sporadycznie jest taka możliwość i w dodatku odpłatnie...
                      A w jakich ganicach cenowych jest ta odpłatność. Nie ukrywam, że zależy mi głównie na etykietach z browarów klasztornych .

                      Comment

                      • kangurpl
                        Senior
                        • 03-2002
                        • 2660

                        #26
                        Nie ma reguły, na jednym stoisku dostaniesz za darmo.
                        Trzeba tylko zapytać, etykiety nie są wykładane na ladę.
                        Na innym sprzedają pakiety etykiet lub podstawek po kilka EUR.
                        Widziałem ceny od 1,5 EUR do 5 EUR za pakiet.
                        Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                        "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                        "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                        Comment

                        • kloss
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 2526

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika clarq
                          Zapomniałem napisać: tutaj http://www.bierfestival-berlin.de/me...ierkompass.pdf jest lista wszystkich browarów jakie będą na festiwalu. Szczególnie polecam Guinness, Bass oraz Grimberger
                          Akurat te piwa są dostępne w Polsce wprawdzie butelkowe/poza Guinessem/ale mimo to sugeruję konsumpcję niektórych niemiaszków.

                          Comment

                          • clarq
                            Senior
                            • 09-2003
                            • 187

                            #28
                            Właśnie zbieram się na Festiwal W niedziele obiecuje relacje i zdjęcia
                            -------------------
                            Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
                            Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
                            Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

                            Comment

                            • clarq
                              Senior
                              • 09-2003
                              • 187

                              #29
                              Chciałem pojechać pociągiem ze Szczecina o 6.10, który był oznaczony jako pośpieszny na stronie PKP. W rzeczywistości był to IC i mój bilet go nie obejmował. Ale o 6:56 był następny i nim już pojechałem . Co do Festiwalu to był bardzo rozbudowany. Połowy browarów nie było, ale zamiast nich były inne . Ceny wahały się 2-3 EUR za piwo i 2 EUR kaucja za szkło . Troche szkła przywiozłem. Był także kufelek zniżkowy za 3,50 EUR, który dawał 1 EUR zniżki na każde piwo i nie trzeba było płacić kaucj i. Piwo było pyszne. Warto było pojechać. Poniżej przedstawiam kilka zdjęć z Festiwalu.
                              -------------------
                              Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
                              Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
                              Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

                              Comment

                              • clarq
                                Senior
                                • 09-2003
                                • 187

                                #30
                                Oto pierwsze 5 zdjęć: Na pierwszym jest kawałek głowy Izusia . Ręka mi drgneła Zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale da sie conieco zobaczyć
                                Attached Files
                                -------------------
                                Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
                                Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
                                Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎