Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.09.17 - Nośovice, 35-lecie Browaru Radegast - " Radegast den ".

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    #16
    p.w.

    Wytłumaczenie ( dla zainteresowanych ) opis pobytu - wrażenia - tekst p.w.:

    zpet - z powrotem ( najczęściej przy bilecie, na kolei ) - " tam a zpet " - tam i z powrotem.
    " kvasnicovy ( e ) " - niefiltrowane przy piwie ( od drożdży )

    P.S.
    Autor nie zna języka czeskiego ale czasem rozumie.
    Wszystko inne chyba zrozumiałe ?
    Przepraszam za problem.

    Comment

    • burock
      Member
      • 08-2004
      • 37

      #17
      Zdjęcia z Nosovic

      To ja może uzupełnię opowieść kolegów (szkoda że nie mieliśmy okazji się spotkać w Nosvicach - ale w takim tłoku byłoby ciężko....) paroma zdjęciami.
      Tak więc mamy tutaj parni vlak na bocznicy browaru, brama główna browaru Nosovice, oraz zdjęcie sklepu (czyli piwnicy) z tankami leżakowymi.
      Impreza była przednia, piwo świetne,tylko pogoda nie dopisała
      Attached Files

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika burock
        To ja może uzupełnię opowieść kolegów (szkoda że nie mieliśmy okazji się spotkać w Nosvicach - ale w takim tłoku byłoby ciężko....) paroma zdjęciami.
        Tak więc mamy tutaj parni vlak na bocznicy browaru, brama główna browaru Nosovice, oraz zdjęcie sklepu (czyli piwnicy) z tankami leżakowymi.
        Impreza była przednia, piwo świetne,tylko pogoda nie dopisała
        Tajemniczy Panie ja jeszcze uzupełnię a temat wisiał ponad miesiąc, naprawdę szkoda ...
        Nie masz tego tłumu ?

        Comment

        • burock
          Member
          • 08-2004
          • 37

          #19
          Tajemniczy Panie ja jeszcze uzupełnię a temat wisiał ponad miesiąc, naprawdę szkoda ...
          No cóż lepiej późno niż wcale. Zanim ściągnąłem zdjęcia z aparatu przeleciało trochę czasu.
          Więcej zdjęć nie popełniłem bo pogoda była wielce niefotogeniczna.
          Nieobecni niech żałują.

          Comment

          • ZIOMEK2
            Gość
            • 09-2004
            • 2523

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika burock
            Nieobecni niech żałują.
            W przyszłym roku to nawet na jakąś górę wlęzę i ... na rowerze przyjadę ... a zdjęcia będą zimą bo inni się czają !

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎