Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.09.07-09 - Krasnystaw, 37. Chmielaki Krasnostawskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fteo Wyświetlenie odpowiedzi
    W takim razie zwracam honor.
    Faktycznie w przypadku nazw miejscowości obowiązują zasady odmiany, jakiej używają mieszkańcy.
    Wydaje mi się, że tu raczej może chodzić o to jak się pisze: razem czy osobno.
    Białystok - Białostockie a nie Białystockie, tak przez analogię. Ale tak naprawdę to teraz fantazjuję bezpodstawnie. Moja mama jest polonistką dlatego ja w tym temacie jestem noga

    Comment

    • Chmielaki
      Member
      • 07-2007
      • 51

      #17
      Chmielaki Krasnostawskie 2007

      W dniach 7-9 września 2007 r. w Krasnymstawie odbędzie się XXXVII Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów "Chmielaki Krasnostawskie".
      Chmielaki Krasnostawskie to największa piwna impreza w Polsce, w jej ramach odbywa się największy w Polsce i drugi w Europie Konsumencki Konkurs Piw.
      Informacje i program na www.chmielaki.pl

      Comment

      • moonjava
        Senior
        • 11-2006
        • 109

        #18
        Ja pewnie niestety na Chmielaki zawitam, mieszkam zbyt blisko by tam sie nie pojawić.
        Last edited by moonjava; 23-08-2007, 01:21.

        Comment

        • kishar
          Senior
          • 10-2003
          • 1691

          #19
          Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów wybiera się na chmielaki???
          ja prawdopodobnie tak dlatego pytam i myślę na dniem jutrzejszym??

          Comment

          • smrtan
            Senior
            • 03-2002
            • 229

            #20
            Ja, mjd - na 100%.
            mjd jest już w trasie a ja za 2 godzinki się dosiadam do samochodu
            Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

            W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

            Mój browar domowy
            Etykiety moich piw domowych

            Comment

            • Lacriferno
              Senior
              • 07-2005
              • 783

              #21
              Wybierałem się dziś na kilka godzin i liczyłem, że jak co roku skosztuję Irlandzkiego z beczki, ale jak wyjrzałem przez okno chęci mi przeszły. Mało przyjemne jest zasiadanie przy piwku na dworze podczas deszczu (chociaż w tej chwili słońce nieśmiało przebija się przez chmury) i gdy temperatura powietrza wynosi niewiele więcej niż schłodzone piwo. W dodatku mój potencjalny kierowca rozchorował się, więc za kółkiem musiałbym radzić sobie sam, co oczywiście wyklucza możliwość jakiejkolwiek degustacji na miejscu.

              Comment

              • yoreck
                Senior
                • 04-2004
                • 526

                #22
                Z pogodą na Chmielakach nie było tak źle,dało sie posiedzieć przy UWAGA!!! specjalnie uwarzonej tylko na Chmielaki Perełce Chmielowej NIEPASTERYZOWANEJ!!!! Jejku! przypomniałem sobie jak smakował Perełka w latach młodości.Ponadto do kupienia była cała gama piw z Grudziądza,również z niepasteryzowanym i Classic Stout'em.Obecne były piwa z Ambera,Browaru Ciechanów/m.in. Miodowe,Pszeniczne - które chyba najszybciej "zeszły"/, Browaru Kormoran /lanego Irisha niestety nie było była m.in Regina Mocna,ale już made in.BK.Był również Browar Staropolski z 2 rodzajami piwa lanego, pozostałe piwa miał tylko w ' blachach" ,oraz Browar "Jagiełlo" z całym swoim asortymentem piw.Niestety w tym roku zabrakło chyba/bynajmniej ja nie znalazłem/ stoisk z Janowa Lub. i Jabłonowa.Szkoda.
                No i wszechobecne były piwa koncernowe.

                Comment

                • Akren
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 111

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
                  Obecne były piwa z Ambera,Browaru Ciechanów/m.in. Miodowe,Pszeniczne - które chyba najszybciej "zeszły"/, Browaru Kormoran /lanego Irisha niestety nie było
                  Irish być może się skończył w niedziele bo w sobotę był.

                  Comment

                  • Lacriferno
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 783

                    #24
                    Po tegorocznej ofercie widzę, że mam czego żałować. Zdecydowanie większy wybór niż w latach poprzednich. Szkoda, że zabrakło Janowa, co roku przy janowskich parasolach był spory ruch, a co do Jabłonowa, to żal lanego Belfasta. Rozumiem, że Staropolski miał swoje stoisko, a jak to było z Grudziądzem i Ciechanowem? Reprezentowani byli przez dystrybutora czy też mieli swoje stoiska?

                    Comment

                    • Akren
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 111

                      #25
                      Ciechanów, Kormoran i Staropolski mieli wspólny namiot od Stowarzyszenia Małych i Średnich Browarów, natomiast Grudziądz miał swoje oddzielne stoisko.

                      Comment

                      • kony
                        breweriarz
                        • 08-2005
                        • 1701

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
                        UWAGA!!! specjalnie uwarzonej tylko na Chmielaki Perełce Chmielowej NIEPASTERYZOWANEJ!!!!
                        Oj chyba z tym specjalnym warzeniem to kogoś poniosło. Może raczej specjalnie na tą okazję jej niepasteryzowali

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Akren Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ciechanów, Kormoran i Staropolski mieli wspólny namiot od Stowarzyszenia Małych i Średnich Browarów, natomiast Grudziądz miał swoje oddzielne stoisko.
                          Właśnie w taki sposób powinny wystawiać swoje produkty inne małe browary należące do Stowarzyszenia. Można było również poprzez hurtowniane stoiska, bo oczywiście na własne trzeba było jednak trochę wydać. Ważne jednak by co roku przybywało reprezentacji, a w ślad za nią pójdą konsumencji spragnieni czegoś odmiennego od tego co w sklepach.

                          Comment

                          • smrtan
                            Senior
                            • 03-2002
                            • 229

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Właśnie w taki sposób powinny wystawiać swoje produkty inne małe browary należące do Stowarzyszenia. Można było również poprzez hurtowniane stoiska, bo oczywiście na własne trzeba było jednak trochę wydać. Ważne jednak by co roku przybywało reprezentacji, a w ślad za nią pójdą konsumencji spragnieni czegoś odmiennego od tego co w sklepach.

                            O tym jak bardzo "inności" spragnieni są konsumenci mogą świadczyć pustki przy ogródkach wielkich koncernów (w porównaniu do mocno oblężonych mniejszych browarów...)
                            Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                            W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                            Mój browar domowy
                            Etykiety moich piw domowych

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smrtan Wyświetlenie odpowiedzi
                              O tym jak bardzo "inności" spragnieni są konsumenci mogą świadczyć pustki przy ogródkach wielkich koncernów (w porównaniu do mocno oblężonych mniejszych browarów...)
                              To musiał być piękny widok.
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • smrtan
                                Senior
                                • 03-2002
                                • 229

                                #30
                                owszem, wart uwiecznienia
                                Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                                W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                                Mój browar domowy
                                Etykiety moich piw domowych

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎