Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.07.04 - Konkurs Ogródkowego Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wkoronkiewicz
    Junior
    • 06-2009
    • 10

    2009.07.04 - Konkurs Ogródkowego Piwa

    Podlaski Klub Smakosza zaprasza na Pierwszy Konkurs Ogródkowego Piwa. Ci spośród nas, którzy wyruszą na wakacyjne podróże, zapewne spróbują niezwykłych smaków piw z lokalnych browarów. Co jednak mają zrobić Ci, którzy zostają na miejscu i lato spędzą w mieście? Skazani będą na letnie ogródki i zaledwie kilka gatunków piwa z największych polskich browarów. Z myślą o nich proponujemy wieczór degustacji i Konkurs Ogródkowego Piwa. Sprawdźmy, które jest najlepsze. 15 osób na podstawie próbek 5 piw - wybierze to jedno najsmaczniejsze. Swój werdykt wydadzą też dziennikarze. Sprawdźmy - czy zwycięży to samo piwo?
    Jednocześnie ogłaszamy Wybory Piwnej Zakąski. Do konkursu stają: ser koryciński, ziemniaczana spirala, precle, cebulowe krążki i kanapki ze smalcem i kiszonym ogórkiem.


    Impreza odbędzie się w piątek o godz.19 w restauracji Hokus Pokus przy ulicy Kilińskiego 12.
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    #2
    A smakować będziecie prawdziwe piwo, czy koncerniaki?
    Na Kilińskiego jest nieżle zaopatrzony sklep z piwami regionalnymi...

    Comment

    • wkoronkiewicz
      Junior
      • 06-2009
      • 10

      #3
      będziemy "smakować" koncerniaki. i gdy już zostanie wybrany ten "najlepszy", zaproponujemy zebranym jeszcze jedną próbkę - piwa domowego.

      Comment

      • wkoronkiewicz
        Junior
        • 06-2009
        • 10

        #4
        konkurs rozstrzygnięty

        W miłej i sympatycznej atmosferze dokonaliśmy degustacji 5 najpopularniejszych piw ogródkowych.
        Najwyższą ocenę zdobył Okocim Pils, drugie miejsce Żubr, trzecie -Tyskie, czwarte Żywiec, piąte Łomża Eksport.
        Jenocześnie ocenialiśmy piwne zakąski przygotowane przez restaurację Hokus Pokus. Najbardziej smakowały nam krążki cebulowe w cieście kanapki ze smalce, tuż za nimi uplasowała się też ziemniaczana spirala, następnie ser koryciński i precle.
        Dokonawszy owej ciężkiej i żmudnej pracy, raczyliśmy się piwami domowymi uwarzonymi przez Andrzeja Jankowskiego.
        Przejeżdżający obok policjanci życzyli nam smacznego. Niestety nie zrobiliśmy im zdjęcia. Takich odważnych nie było.
        Attached Files

        Comment

        • Horse1963
          Senior
          • 06-2009
          • 547

          #5
          Nazwa wątku bardzo myląca. Ciekawe że na fotce na której są degustowane piwa (ponumerowane) wszystkie mają identyczny kolor . A chociaż rózniły się smakiem. . A jak na tym "tle" punktowało piwo domowe ????
          Ciekawe jak wygladała szczegółowa punktacja

          Comment

          • wkoronkiewicz
            Junior
            • 06-2009
            • 10

            #6
            Jakieś różnice w smaku najwidoczniej jednak musiały byc, skoro punktowano tak a nie inaczej. Ja nie próbowałem, bo biegałem, nalewałem piwo i nosiłem degustatorom. Potem otworzyliśmy kilka butelek domowego. Schwarzbier, Podlaski Mix górne, Ale Zakochany Brown. Andrzej opowiadał o poszczególnych piwach i różnicy pomiędzy nimi. Dla wielu osób przy stole, był to pierwszy kontakt z domowym piwem. Zauważyłem, że po łyczku Schwarzbier-a, niekiedy odstawiano szklankę. A ja za nim przepadam! Ale pan Darek -sprzedawca w sklepie "Piwa świata" też mnie ostrzegał;
            - Nie każdy lubi ten smak. Niektórzy tak się przyzwyczaili do sklepowego, że innej możliwości dla piwa nie widzą.
            To dlatego właśnie zrobiliśy ten wieczór. Żeby porozmawiac o smaku piwa.
            Bardzo się też cieszymy, że gosiła nas za friko knajpka. Obok są jeszcze dwie inne, i ludzie stamtąd wychodzili, żeby popatrzec - co się dzieje?
            Piwo, które pije się dla ochłody, lub dla nawałki, nagle ktoś wącha i ogląda pod światło?
            I z jaką uwagą potem wszyscy słuchali wyników, z jaką ciekawością czekali na wyjaśnienie - która próbka była którym piwem.
            Nie jesteśmy wcale znawcami. Ale też nigdy się nimi nie staniemy, jeśli nie porównamy kilku smakow. Pierwszy krok na tej drodze wykonaliśmy wczoraj.

            Comment

            • mark33
              Idę po piwo do piwnicy.
              • 04-2005
              • 3283

              #7
              Bardzo fajna koncepcja. Szkoda, że domowego pilsa dobrze chmielonego nie podstawiliście byłby sukces murowany.

              Comment

              • hasintus
                Senior
                • 07-2006
                • 850

                #8
                Super pomysł, i pewnie fajna zabawa.

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  #9
                  A to dobre - Żubr przed Tyskim... marketingowcy KP chyba się zapłaczą.

                  Przy okazji potwierdziła się teoria, że Okocim jeszcze jest najmożliwszy do picia z tej koncernowej brei.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • sibarh
                    PremiumUżytkownik
                    • 01-2005
                    • 10384

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wkoronkiewicz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jakieś różnice w smaku najwidoczniej jednak musiały byc, skoro punktowano tak a nie inaczej. Zauważyłem, że po łyczku Schwarzbier-a, niekiedy odstawiano szklankę. A ja za nim przepadam! Ale pan Darek -sprzedawca w sklepie "Piwa świata" też mnie ostrzegał;
                    - Nie każdy lubi ten smak. Niektórzy tak się przyzwyczaili do sklepowego, że innej możliwości dla piwa nie widzą.
                    To dlatego właśnie zrobiliśy ten wieczór. Żeby porozmawiac o smaku piwa.
                    Bardzo się też cieszymy, że gosiła nas za friko knajpka. Obok są jeszcze dwie inne, i ludzie stamtąd wychodzili, żeby popatrzec - co się dzieje?
                    Piwo, które pije się dla ochłody, lub dla nawałki, nagle ktoś wącha i ogląda pod światło?
                    I z jaką uwagą potem wszyscy słuchali wyników, z jaką ciekawością czekali na wyjaśnienie - która próbka była którym piwem.
                    Nie jesteśmy wcale znawcami. Ale też nigdy się nimi nie staniemy, jeśli nie porównamy kilku smakow. Pierwszy krok na tej drodze wykonaliśmy wczoraj.
                    Pan Darek to forumowy Falcon...
                    No to chyba bedę musiał przy okazju (następnej) zajrzec do Was, parę piw wypiłem....
                    Last edited by sibarh; 05-07-2009, 22:06.
                    2800 nowe piwa opisałem na forum
                    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                    Comment

                    • jasiu_piwosz
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 620

                      #11
                      Czy degustatorzy napewno jeszcze żyją?

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
                        ... byłby sukces murowany.
                        Wąpię. Byłby murowany wówczas, gdyby w TV powiedzieli, że jest murowany sukces.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎