Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.05.7,8,9 - VII WWP - 3 różne szkolenia Maćka Chołdrycha - Wrocław

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie tylko Ty zmieniasz swój misterny plan, pomyśl o bliźnich
    No własnie o bliźnim myślę, bo nie jadę sam.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #62
      To pomyśl o bliznach.

      Comment

      • przemo70
        † 1970-2019 Piwosz w Raju
        • 05-2007
        • 1501

        #63
        Męczy mnie takie sranie w banie, dla mnie jest proste, albo jadę albo nie. Dla każdego z uczestników zmiana terminu jest problemem, każdy miał jakiś swój plan, o rezerwacjach noclegów nie wspomnę.Teraz tylko krótka piłka, tak lub nie i tyle, bo dywagacje i droczenie się, czy pojadę, czy nie, dlaczego i po co, to już dzisiaj nie na miejscu Zdrówko tych już zdecydowanych
        Save water, drink beer ...

        http://www.parowozy.com.pl/
        http://www.kamery.wolsztyn.pl/
        https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
          Mnie się już odechciało. Wyjezdzam o 12.00 z Milicza.
          Kiedyś takie słowo było używane do określenia takiej sytuacji, akurat mi pasuje teraz: Paradne, Jacer, paradne

          Grupa ludzi organizuje wydarzenie non profit (dla tej grupy), poświęca na to czas i wkłada pracę oraz inne środki finansowe (czas i praca też za darmo na drzewie nie rosną) - wydarzenie to nie udaje się, bo jest na nie zbyt mało chętnych, jednakże są podjęte próby do doprowadzenia wydarzenia do skutku mimo wszystko i jak już można w zasadzie powiedzieć, że się udało, to jednemu takiemu się odechciewa i rozwala grupę.

          Na szczęście w temacie o WWP widziałam, że jednak wpisałeś wyjazd o 7 rano, zatem te czcze pogróżki wkładam między bajki. Tobie się odechciało, a mi na taki tekst ręce, nóżki i szczęka opadły. Jakbym teraz napisała, że mi się odechciało, to bym słaba była, żeby taki jeden Jacer mógł mi zaszkodzić, tym niemniej czasem człek się zastanawia nad celowością poczynań dla dobra niewdzięcznej ludzkości
          Last edited by Marusia; 05-05-2010, 08:50.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • josefik
            Senior
            • 05-2006
            • 386

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Kiedyś takie słowo było używane do określenia takiej sytuacji, akurat mi pasuje teraz: Paradne, Jacer, paradne

            Grupa ludzi organizuje wydarzenie non profit (dla tej grupy), poświęca na to czas i wkłada pracę oraz inne środki finansowe (czas i praca też za darmo na drzewie nie rosną) - wydarzenie to nie udaje się, bo jest na nie zbyt mało chętnych, jednakże są podjęte próby do doprowadzenia wydarzenia do skutku mimo wszystko i jak już można w zasadzie powiedzieć, że się udało, to jednemu takiemu się odechciewa i rozwala grupę.

            Na szczęście w temacie o WWP widziałam, że jednak wpisałeś wyjazd o 7 rano, zatem te czcze pogróżki wkładam między bajki. Tobie się odechciało, a mi na taki tekst ręce, nóżki i szczęka opadły. Jakbym teraz napisała, że mi się odechciało, to bym słaba była, żeby taki jeden Jacer mógł mi zaszkodzić, tym niemniej czasem człek się zastanawia nad celowością poczynań dla dobra niewdzięcznej ludzkości
            no, no nie odechciewaj
            tak czy siak "happy end" mamy jak w amerykańskim filmie.

            Comment

            • josefik
              Senior
              • 05-2006
              • 386

              #66
              albo przynajmniej jak w salonie masażu

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                #67
                komu , ile i kiedy mam zaplacić
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                  komu , ile i kiedy mam zaplacić
                  Dam jeszcze znać, czy przelew, czy na miejscu

                  Szkolenie rozpoczyna się w sobotę, o 9.00 rano - do zobaczenia!
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • skitof
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 2478

                    #69
                    Jeśli się nie mylę to z pl. Jana Pawła II dojadę tramwajami 10 lub 22. Oba jadą 32 minuty do Leśnicy. Więc wsiądę o 8.09 lub 8.19 lub 8.26. Zobaczę tylko kiedy mi autobus przyjeżdża na pl. JPII.

                    Comment

                    • macas
                      Senior
                      • 02-2008
                      • 680

                      #70
                      Od soboty ma rozpocząć sie remont wiaduktów obok Glinianek sprawdźcie czy nie ma jakiś objazdów i ile na to trzeba ewentualnie dodać !!!
                      Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                      Beniamin Franklin

                      Comment

                      • mareks
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1939

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
                        Od soboty ma rozpocząć sie remont wiaduktów obok Glinianek sprawdźcie czy nie ma jakiś objazdów i ile na to trzeba ewentualnie dodać !!!
                        Objazd będzie dołem, tzw. starą drogą przez przejazd kolejowy.
                        Tramwaje będą jeździć normalnie.

                        Comment

                        • chemmobile
                          Senior
                          • 03-2009
                          • 2168

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dam jeszcze znać, czy przelew, czy na miejscu

                          Szkolenie rozpoczyna się w sobotę, o 9.00 rano - do zobaczenia!
                          Czy szkolenie nadal aktualne? Bo z tego postu wynika, że wszystkie szkolenia są odwołane.
                          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                          Comment

                          • josefik
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 386

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dam jeszcze znać, czy przelew, czy na miejscu

                            Szkolenie rozpoczyna się w sobotę, o 9.00 rano - do zobaczenia!
                            z tego postu wynika że rozpoczyna się o 9.00 w sobotę

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              • 05-2004
                              • 5615

                              #74
                              Szkolenie odbędzie się zgodnie z tym co napisał josefik w sobotę o 9.00.
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              • josefik
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 386

                                #75
                                szału z frekfencją nie ma więc jak jesteś chętny to pewnie miejsce leżące nawet dostaniesz

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎