Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.10.30 - Czechy, Varnsdorf - AleFestivAle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
    (...)
    AA!!! Zapomniałam - mieli piwo Grodziczki Tak trzeba było czytać, bo inaczej pani barmanka nie rozumiała. W smaku "klasyczny" Grodzisz na wędzonym z Weyermanna. Oprócz Kocoura jeszcze jeden browar miał grodziskie, tym razem poprawnie napisane.
    Czy to jest to piwo do którego były ściągane drożdże z Łodzi, oryginalne drożdże z Grodziskiego?
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • dryx
      † 1966-2017 Piwosz w Raju
      • 04-2002
      • 1735

      #47
      Znajomy odwiedził ten festiwal i znalazł polski akcent - cieszyńskie piwo Brackie Mastne, które miało swoje stoisko.
      zdjęcie w galerii

      Comment

      • grew
        Senior
        • 05-2009
        • 766

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
        Znajomy odwiedził ten festiwal i znalazł polski akcent - cieszyńskie piwo Brackie Mastne, które miało swoje stoisko.
        zdjęcie w galerii
        O! Jakbyście mogli jeszcze kilka zdjęć wrzucić z FestivAle'a byłoby miło. Niestety nie mogłem uczestniczyć, więc chętnie pooglądam.

        Comment

        • danhaj
          Senior
          • 04-2010
          • 619

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
          O! Jakbyście mogli jeszcze kilka zdjęć wrzucić z FestivAle'a byłoby miło. Niestety nie mogłem uczestniczyć, więc chętnie pooglądam.
          Dokładnie! W galerii znalazłem tylko jedno.
          Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

          www.czechforum.pl

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12205

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
            Czy to jest to piwo do którego były ściągane drożdże z Łodzi, oryginalne drożdże z Grodziskiego?
            Tak, o ile wiem, chodzi o minibrowar Pivovarsky dum w Pradze, który dosłownie za rogiem ma Výzkumný ústav pivovarský a sladařský, a.s http://www.beerresearch.cz/ i z nim współpracuje.

            Comment

            • grew
              Senior
              • 05-2009
              • 766

              #51
              Czesi piszą o swojej imprezie (jest też kilka zdjęć):

              V prostorách varnsdorfského pivovaru Kocour se v sobotu odehrála historicky první česká přehlídka svrchně kvašených piv. Bylo tu možné ochutnat celkem šedesát druhů piv z domácí i zahraniční produkce.

              Comment

              • AndrewZG
                Senior
                • 08-2009
                • 261

                #52
                Witam.
                Wrzuciłem kilka moich fotek do galerii, niestety jakość komórkowa - szczególnie dająca się we znaki wewnątrz.

                Piwa generalnie rewelacyjne - moim dotychczasowym zwycięzcą jest Punk IPA z Brew Doga - potęga goryczy. Konkurencja trwa jednak dalej, bo sporo przywiozłem ze sobą i na przetestowanie wszystkiego zejdzie mi jeszcze parę dni.

                Pozdrawiam osoby z forum, które miałem okazję spotkać - mam nadzieję, że podobnych okazji będzie coraz więcej.

                Comment

                • danhaj
                  Senior
                  • 04-2010
                  • 619

                  #53
                  A czy komuś podczas imprezy nie obiła się o uszy informacja jakoby pivovar Kocour przygotowywał się do otwarcia od nowego roku pivoteki? Posłyszałem taką wiadomość w dziale "plotki internetowe" i chciałbym to skonfrontować z rzeczywistością.
                  Last edited by danhaj; 02-11-2010, 22:36.
                  Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

                  www.czechforum.pl

                  Comment

                  • grew
                    Senior
                    • 05-2009
                    • 766

                    #54
                    A ja mam pytanie do uczestników: czy był dostępny chleb zapowiadany przez Pivovar Kocour? Mieli ponoć coś takiego wypiec na tę imprezę.

                    Comment

                    • josefik
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 386

                      #55
                      Nawiązując do rozmowy z Najjaśniejszą Adminiscencją na wieczorku pogiełdowym w Poznaniu o dziwo pamiętając o tej rozmowie kilka dni później /pewnie z racji tego że chlapnąłem dzisiaj owocowego Krieka/ informuję że Honza planuje w lutym "imprezę walentynkową" z piwami aromatyzowanymi i owocowymi :kwiatek

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎