Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.06.11 - Konstanicn-Jeziorna - Piknik z Browarem Konstancin

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • snieguuu
    Member
    • 09-2010
    • 50

    #16
    też byłem na pikniku... organizacja taka sobie, reklamy zdarzenia też nie było w zasadzie wszystko napisał pulas,...
    Ja skosztowałem lekkie i pszeniczne i bardzo mi smakowały, trochę pooglądałem rugby tu się pokręciłem tam... ot tyle było do roboty :F co niektórzy się nudzili i to było widać...

    super że browar Konstancin taki piknik zorganizował, ale gdyby się trochę przyłożyli bardziej na pewno byłoby to z pożytkiem i dla konsumentów i dla nich...
    no i oczywiście reklama pikniku... info pojawiło się bardzo późno, przypadkiem się w ogóle dowiedziałem o tym wydarzeniu... pod tym względem tragedia na całej linii...

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #17
      Sorka, dzieciak miał na sobotę zaproszenie na urodziny do swej ulubionej koleżanki... . Nawet nie podejmowałem negocjacji...
      Maj i czerwiec generalnie są przepełnione plenerowymi atrakcjami, a po opisie Kolegów (dzięki!) widzę, że mogę szorstką dłonią otrzeć łzy żalu... .

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        #18
        Mam się tłumaczyć i kogoś przepraszać , że nie byłem na festynie w Konstancinie-Jeziornej ? Dobry żart

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #19
          Ależ nikt się nie musi tłumaczyć emesie. Ja wyraziłem swoje zdanie. Nie ma żadnej potrzeby i obowiązku go komentować. Twój komenatrz utwierdził mnie tylko w przekonaniu , że dla warszawki nie ma co i po co organizować bo liczą się tylko modne miejsca z drogim piwem.
          Nie dziwi mnie ani to, że Festiwal Piwa jest we Wrocku a nie Wawie, nie dziwi, że nie ma tu fajnych knajpek, nie dziwi nic. Nie dotyczy to tylko piwa ale generalnie życia kulturalno-społecznego w Warszawie. Żyją tu wyłącznie zatomizowane jednostki dla których sednem życia jest konkurencja. Trudno na takiej bazie wytworzyć więzy społeczne itp...

          Dyskusja zbacza z tematu więc jeszcze raz powiem - nikt się nie musi (skąd ten pomysł) tłumaczyć. Po prostu pomyślcie czy jakakolwiek imnpreza piwna się tu moze odbyć skoro nawet forumowicze się nie stawiają? To kto ma przyjść?


          ps. podobnie zresztą było na spotkaniu piwowarów w Butelkach - były chyba dwie, trzy osoby. Nie ma po co robić żadnych imprez dla Warszawy.
          Last edited by VanPurRz; 12-06-2011, 20:57.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • zgoda
            Senior
            • 05-2005
            • 3516

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
            ps. podobnie zresztą było na spotkaniu piwowarów w Butelkach - były chyba dwie, trzy osoby. Nie ma po co robić żadnych imprez dla Warszawy.
            Mam dokładnie te same odczucia po nieudanej imprezie na zakończenie sezonu piwowarskiego, którą próbowałem urządzić. Już mi się nie chce i imprezy na otwarcie sezonu we wrześniu już nie będę kombinował, wolę się spotkać z sąsiadami na Hubertusie.
            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #21
              To ja też sobie poanalizuję. Jako mieszkańcy (byli lub aktualni) podwarszawskiej dziury o nazwie Wołomin macie prowincjonalny nawyk podniecania się byle imprezą piwną, choćby organizował ją browar od kilku miesięcy zbierający cięgi za wypuszczanie na rynek kwasów.

              Miło wam? Mam nadzieję, że tak jak mnie po waszych wrzutach na "warszawkę".

              Comment

              • Mason
                Senior
                • 02-2010
                • 3280

                #22
                Ile w tym roku było spotkań warszawskich browar.bizonów? Doliczyłem się czterech - raz w Butelkach Zwrotnych, raz w Bierhalle, raz w Czeskiej Baszcie, raz po giełdzie. Raczej słabo. Ale też nie ma co oczekiwać, aby na każde wezwanie przybywało 20-30 osób, niechby i 5-10 przybyło to już będzie coś, a i przy skromniejszej frekwencji z każdym da się pogadać bez ruszania się z ławy

                Aż specjalny temat założyłem, ot co!
                jeśli chcesz zorganizować spotkanie Forumowiczów, tutaj jest odpowiednie miejsce na to
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #23
                  Jako założyciel tego tematu stwierdzam, że na pewno odwiedziłbym tę imprezę gdyby tego dnia nie było koncertu w Poznaniu, którego nie mogłem odpuścić. A piwa napiłem się i dobrego i tańszego...
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • Viktor
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 617

                    #24
                    Impreza dość słaba - dla birofilów niewiele atrakcji. Serwowane piwo z kija dobre, chociaż na takiej imprezie powinno być promocyjnie tańsze. Ulotkę z browatu Konstancin umieszczę w Galerii. A przy okazji odwiedziłem ogród botaniczny w Powsinie - chyba większa atrakacja niż piknik piwny.

                    Comment

                    • rohozecky
                      PremiumUżytkownik
                      • 11-2008
                      • 1837

                      #25
                      Link do artykuliku nt. imprezy:



                      Najciekawszy jest wątek o XVIII-wiecznym pochodzeniu Browaru Konstancin
                      ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎