Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.06.15-16 - Żywiec, Festiwal Birofilia 2012

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja pojadę w piątek rano.
    Będę miał miejsce w aucie - gdyby ktoś chciał się zabrać, proszę o PW.
    Fajna propozycja, tylko że wracam w niedzielę, a przynajmniej chcę jechać w czwartek - piwo z Krajcana mnie powala.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • Gildarius
      Junior
      • 06-2011
      • 14

      Bardzo się cieszę że jest taka impreza, zapowiada się naprawdę niesamowicie. I tutaj pytanie z gatunku głupich --- czy jedna osoba ma tam czego szukać? W sensie noclegu, moje plany na ten wyjazd wzięły w łeb i nie bardzo wiem jak teraz to ugryźć. Będę wdzięczny za jakieś namiary, chciałem tam być czwartek--niedziela.

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        Sprawdź tutaj: http://www.malgosi.pl/
        Ja znalazłem nocleg po prostu wpisując w wyszukiwarkę "noclegi Żywiec" i za trzecim razem udało się znaleźć miejsce
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          Na całe szczęście nie będzie
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • krypol85
            Senior
            • 05-2011
            • 177

            Witam. Mam takie pytanko: czy jest tam gdzieś możliwość pozostawienia autka na noc - bezpłatnie, i czy jest możliwość gdzieś rozbić sobie namiot na tę jedną noc? Dzięki za odpowiedź.
            Moja kolekcja:
            http://krypol85.pl

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              Gdzieś tam w Żywcu jest.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • krypol85
                Senior
                • 05-2011
                • 177

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                Gdzieś tam w Żywcu jest.
                Dziękuję za precyzyjną odpowiedź.
                Moja kolekcja:
                http://krypol85.pl

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  A wystarczy poszukać: http://www.google.pl/search?client=o...hannel=suggest
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • Żywiec
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 1571

                    Znacznie wcześniej niż w latach ubiegłych udało nam się przygotować miejsca dla kolekcjonerów. W dawnej hali magazynowej jest przygotowanych prawie 200 stołów. W roku ubiegłym w namiocie było ich 80 mniej tak więc jest szansa, że każdy znajdzie miejsce dla siebie i swoich fantów.

                    Bezpośrednio przed halą będzie się znajdować scena (konkursy, zabawy, loteria, lajtowa muzyka). W sektorze obok sceny zlokalizowaliśmy ponadto parasole i meble z przeznaczeniem na miejsca konsumpcyjne.

                    W sektorze gastronomicznym znajdzie się kilka stoisk:
                    - altana piwna (10 nalewaków z różnymi piwami beczkowymi + piwa butelkowe)
                    - sprzedaż gadżetów festiwalowych (żeby odciążyć sklepik w części piwowarskiej)
                    - stoiska grilowe
                    - kawiarnia z kawą, herbatą, czekoladą, goframi, lodami i ciastami
                    - stoisko z tradycyjnymi piernikami żywieckimi
                    - stoisko z serami Old Poland
                    - stoisko z oscypkami
                    - stoisko z gorącymi pączkami

                    Ważna informacja dla kolekcjonerów i innych uczestników imprezy:
                    Będzie możliwość podjechania pod halę samochodem w celu wypakowania fantów. Wjazd na teren znajduje się zaraz za mostkiem na rzece Leśnianka od ulicy Browarna (dawny magazyn Żywiec Trade). Ochrona będzie sterować ruchem tak żeby uniknąć zatorów. Po dynamicznym i sprawnym wypakowaniu samochód będzie trzeba zaparkować na dużym parkingu tuż obok (miejsce w którym był koncert Kazika w roku ubiegłym).

                    Hala w piątek w nocy zostanie zamknięta i będzie chroniona a więc nie będzie problemu z zostawieniem rzeczy na stołach.

                    W załączniku znajduje się mapa festiwalowa.
                    Attached Files

                    Comment

                    • Żywiec
                      Senior
                      • 12-2001
                      • 1571

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                      Znacznie wcześniej niż w latach ubiegłych udało nam się przygotować miejsca dla kolekcjonerów. W dawnej hali magazynowej jest przygotowanych prawie 200 stołów. W roku ubiegłym w namiocie było ich 80 mniej tak więc jest szansa, że każdy znajdzie miejsce dla siebie i swoich fantów.

                      Bezpośrednio przed halą będzie się znajdować scena (konkursy, zabawy, loteria, lajtowa muzyka). W sektorze obok sceny zlokalizowaliśmy ponadto parasole i meble z przeznaczeniem na miejsca konsumpcyjne.

                      W sektorze gastronomicznym znajdzie się kilka stoisk:
                      - altana piwna (10 nalewaków z różnymi piwami beczkowymi + piwa butelkowe)
                      - sprzedaż gadżetów festiwalowych (żeby odciążyć sklepik w części piwowarskiej)
                      - stoiska grilowe
                      - kawiarnia z kawą, herbatą, czekoladą, goframi, lodami i ciastami
                      - stoisko z tradycyjnymi piernikami żywieckimi
                      - stoisko z serami Old Poland
                      - stoisko z oscypkami
                      - stoisko z gorącymi pączkami

                      Ważna informacja dla kolekcjonerów i innych uczestników imprezy:
                      Będzie możliwość podjechania pod halę samochodem w celu wypakowania fantów. Wjazd na teren znajduje się zaraz za mostkiem na rzece Leśnianka od ulicy Browarna (dawny magazyn Żywiec Trade). Ochrona będzie sterować ruchem tak żeby uniknąć zatorów. Po dynamicznym i sprawnym wypakowaniu samochód będzie trzeba zaparkować na dużym parkingu tuż obok (miejsce w którym był koncert Kazika w roku ubiegłym).

                      Hala w piątek w nocy zostanie zamknięta i będzie chroniona a więc nie będzie problemu z zostawieniem rzeczy na stołach.

                      W załączniku znajduje się mapa festiwalowa.
                      W strefie kolekcjonerskiej będą obowiązywać płatności gotówką.

                      Żetony jak w latach ubiegłych będą służyć do zakupów w sklepie z piwami i gadżetami oraz w Aleji Piw Świata.

                      Na terenie imprezy zlokalizujemy 4 miejsca ze sprzedażą żetonów.

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4592

                        Mamy wolne miejsce w pokoju 3 osobowym w schronisku młodzieżowym w Żywcu (ul. KEN 3) na noce pt/sob i sob/niedz. Pierwsza noc 40 zł druga 35. Jeśli ktoś chętny to proszę na PW do Docenta (bo on to załatwiał) lub ew. do mnie.
                        Last edited by dadek; 13-06-2012, 11:50.

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mamy wolne miejsce w pokoju 3 osobowym w schronisku młodzieżowym w Żywcu (ul. KEN 3) na noce pt/sob i sob/niedz. Pierwsza noc 40 zł druga 35. Jeśli ktoś chętny to proszę na PW do Docenta (bo on to załatwiał) lub ew. do mnie.
                          Chyba coś dadkowi źle napisałem. Pierwszy nocleg za 30, drugi za 25
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                            Chyba coś dadkowi źle napisałem. Pierwszy nocleg za 30, drugi za 25
                            Widzisz dadek jak kolega rżnie Cię aż miło i tylko przypadkiem się wydało
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • marcopolok
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2334

                              Forumowicz z Wrocławia lub okolicy wybierający się jutro : CZWARTEK 14.06 do Żywca i mogący zabrać paczkę o wadze 0,5kg pilnie proszony o kontakt ze mną lub kol. Żywcem.

                              Marco
                              bez brody...

                              Comment

                              • dadek
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 4592

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                                Widzisz dadek jak kolega rżnie Cię aż miło i tylko przypadkiem się wydało
                                Ja Docenta? Tylko śpimy w jednym pokoju. Ale miło że cena spadła, mi łobuz napisał tą wyższą, mam sms na dowód. A wolne miejsce już zajęte.
                                Last edited by dadek; 13-06-2012, 23:56.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎