Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.08.17-19 - Krasnystaw, 42. Chmielaki Krasnostawskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2296

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
    (...) Nie było drzwi wejściowych do pomieszczeń łazienek z toaletami, a w tych do toalet były wybite szyby... (...)
    Zgadza się, nie było
    Ale kotara w wejściu do pryszniców wisiała i lustra nad umywalkami całe. Trzeba dostrzegać pozytywy

    Comment

    • genea
      Senior
      • 02-2006
      • 1515

      #62
      Ale przecież ja nie traktuję tego jako negatyw tylko ciekawostkę
      Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
      Bractwo Piwne

      Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
      Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

      Comment

      • boksiak
        Junior
        • 05-2011
        • 20

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
        hehe, mój poszedł w kanał,a kupiony był w sobotę rano.
        hmmm, takie kwiatki się zdarzają, sam kiedyś byłem świadkiem jak jeden z browarów regionalnych zaliczył wtopę z jedną z partii swojego zacnego piwa, i trzeba było wymieniać z bonusem jak kto się zgłosił z reklamacją. Ze swojej strony tylko dodam, że EDI dla mnie był najlepszy, ba w mojej ocenie zdeklasował takich faworytów jak PINTA.

        Comment

        • genea
          Senior
          • 02-2006
          • 1515

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boksiak Wyświetlenie odpowiedzi
          (...) Ze swojej strony tylko dodam, że EDI dla mnie był najlepszy, ba w mojej ocenie zdeklasował takich faworytów jak PINTA.
          Dobrze, że napisałeś "dla mnie". Bez tych dwóch słów byłaby to dosyć ciekawa i śmiała teoria... A tak przy okazji może wyjaśnisz w czym Pinta była faworytem? Bo o ile się nie mylę to nie brali udziału w konkursie?
          Last edited by genea; 22-08-2012, 22:54.
          Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
          Bractwo Piwne

          Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
          Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

          Comment

          • Żywiec
            Senior
            • 12-2001
            • 1571

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
            Dobrze, że napisałeś "dla mnie". Bez tych dwóch słów byłaby to dosyć ciekawa i śmiała teoria... A tak przy okazji może wyjaśnisz w czym Pinta była faworytem? Bo o ile się nie mylę to nie brali udziału w konkursie?
            Potwierdzam nie braliśmy udziału, uznaliśmy, że nie ma to najmniejszego sensu.

            Comment

            • boksiak
              Junior
              • 05-2011
              • 20

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
              Dobrze, że napisałeś "dla mnie". Bez tych dwóch słów byłaby to dosyć ciekawa i śmiała teoria... A tak przy okazji może wyjaśnisz w czym Pinta była faworytem? Bo o ile się nie mylę to nie brali udziału w konkursie?
              już wyjaśniam: nic o konkursie nie pisałem w powiązaniu z wątkiem Pinty. Dla mnie był to faworyt (tak jak dla wielu osób wypowiadających się w swych postach o piwie) jeżeli chodzi o smak (od razu na Chmielakach sięgnąłem po Atak Chmielu ) ale dla mnie bardziej dopasowanym okazał się smak Wschowskiego jasnego z browaru EDI. Fakt o gustach się nie dyskutuje.

              Comment

              • kony
                breweriarz
                • 08-2005
                • 1701

                #67
                Koreb pociagnął grubo mieli chyba ze trzy stoiska strategicznie rozstawione w różnych częściach rynku. Niestety tłoku przy nich nie zaobserwowałem, chociaż w szczycie trzeba było po niektóre piwa postać chwilę w kolejkach. Nie smakowało ludziom czy jak ?

                Comment

                • Chmielaki
                  Member
                  • 07-2007
                  • 51

                  #68
                  Relacja z Chmielaków dla tych, którzy nie byli... http://chelm.tv/wideo/kultura/krasny...85-przez-3-dni

                  Comment

                  • kony
                    breweriarz
                    • 08-2005
                    • 1701

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielaki Wyświetlenie odpowiedzi
                    Relacja z Chmielaków dla tych, którzy nie byli... http://chelm.tv/wideo/kultura/krasny...85-przez-3-dni
                    ChełmTV, a raczej chełmofonTV:
                    "Grand Prix Chmielaków otrzymało piwo Mirosław Koźlak z Browaru Fortuna..."

                    Comment

                    • Chmielaki
                      Member
                      • 07-2007
                      • 51

                      #70
                      Relacja Wielkiego Mistrza Bractwa Piwnego http://www.bractwopiwne.pl/artykul/1...-historia.html

                      Comment

                      • Rzeszowiak
                        Piwny Radykał
                        • 04-2009
                        • 1596

                        #71
                        Dobre o tej swoistej duszy i kręgosłupie piwowara w Lechu Pilsie.

                        Comment

                        • pioterb4
                          Senior
                          • 05-2006
                          • 4322

                          #72
                          Wielki Mistrz dalej podąża drogą "wielkiego clowna". Dusza piwowara w piwie warzonym przez technologa/informatyka w mega fabryce...Co będzie dalej? Dębowe posmaki w Dębowym Mocnym, aromat puszcczy w Żubrze? Kurde to jest konkurs konsumencki a Bractwo Piwne próbuje z tego zrobić Festiwal w Cannes. Nawet kategorii sensownych nie potrafią ułożyć: "najlepsze piwo niepasteryzowane" - to jest to kreowanie piwnej kultury? Nie, to jest wymóg lobby krzewicieli niepasteryzacji.

                          Comment

                          • Mason
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 3280

                            #73
                            To jest konkurs konsumencki, więc "ustawiony" pod konsumenta. 99% owych nie interesuje sposób fermentacji, gatunek, ekstrakt. Bardziej interesuje ich mityczna niepasteryzacja. I żeby nie było za gorzkie
                            JEDNO PIVKO NEVADI!

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎