Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.08.11 - Czechy, Bohumin, Pivní slavnosti

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    2012.08.11 - Czechy, Bohumin, Pivní slavnosti

    Zapowiadają 30 rodzajów beczkowego piwa, może być ciekawie.
    Program jest już ustalony, lista browarów na razie niedostępna.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • Raciborz
    Senior
    • 06-2004
    • 594

    #2
    Lista browarów już dostępna.Sekta raciborska wybiera się na degustacje.
    Přijďte na Pivní slavnosti do Hobby parku v sobotu 11.8.2012 od 13 hod. Těšit se můžete na 60 druhů čepovaných piv! Vstupné 40 Kč.

    Comment

    • Alexanderfeld
      Senior
      • 08-2009
      • 173

      #3
      Udało mi się wpaść na bogumiński festiwal piwa. Zapowiadało się dość szumnie, jednakże ambitne plany organizatorów trochę pokrzyżowała pogoda. Być może dlatego z zapowiadanych browarów sporo nie przyjechało. Z ciekawszych browarów udało mi się dostrzec następujące: Franc, Vyškov, Polička, Qásek, Skřečoňský Žabák i co ciekawe jeden browar „z zaświatów” czyli Minipivovar Kopřivnice ze swoim „Chacharkiem”. Nie byli obecni niestety: Avar, Koniček, Slezan, Kozlovice i Hukvaldy. Resztę stanowiła już głównie czeska masówka.

      Najciekawszą propozycję piwną miał według mnie Žabák (jasna 11°, półciemna 13° oraz IPA 16°), z których próbowałem wszystkich. Franc tradycyjnie serwował piwa smakowe, ale tym razem jego oferta ograniczyła się do zaledwie dwóch: waniliowego i orzechowego. Vyškov wystąpił ze swoimi mocniejszymi piwami czyli „Jubilerem” i „Generalem”, a chłopaki z ostrawskiego Hobita z jasnym i półciemnym „Qaskiem”. Niewątpliwie największym zaskoczeniem był udział Minipivovaru Kopřivnice z jasnym „Chacharkiem” 12° w wersji filtrowanej i niefiltrowanej. Człowiek nalewający koprzywnickie piwa zapytany czy wznowili warzenie piwa odpowiedział, że tak oraz że sladek pojawia się w tym celu dwa razy w tygodniu w browarze. Twierdził także, że ich piwa powrócą na weekendy do lokalu „Pivnice Žaba” w Koprzywnicy. Czas pokaże na ile rzeczywiście tak będzie. Już wkrótce odbędą się pivni slavnosti w Sztramberku, zobaczymy czy się pojawią, w końcu na żadną inną imprezę bliżej już mieć nie mogą.

      Z piw degustowanych przeze mnie tego dnia najlepiej oceniam IPA od Žabáka. Wrażenia smakowe niemal identyczne z „Atakiem Chmielu” z Pinty. Jasna 11° i półciemna 13° też trzymają niezły poziom. Koprzywnicki „Chacharek” w wersji niefiltrowanej (choć jak dla mnie dość klarowny) także mi smakował aczkolwiek nie wywołał jakichś większych zachwytów z mojej strony. Skusiłem się też na waniliowego, jasnego Franca, ale prócz silnego aromatu wanilii w smaku nie znalazłem niczego specyficznego co odróżniało by to piwo od innych jasnych 12tek.

      Było co nieco także i dla birofilów. Podstawki z Vyškova i Kopřivnicy, ten drugi minibrowar miał również do sprzedania szklanki z "Chacharkiem" za 50 kč. Szklanki i inne gadżety można było zakupić także od Skřečoňskiego Žabáka. Dla tych którym mało było piwa na festiwalu istniała możliwość zakupu piw butelkowych z Vyškova i Polički oraz petów od Žabáka.

      O 17tej musiałem się już niestety zabierać z powrotem , ale wrażenia mam jak najbardziej pozytywne. W sumie Bogumin do tej pory nie gościł u siebie zbyt często takich imprez. Czas pokaże czy pivni slavnosti staną się i tam imprezą cykliczną.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #4
        Franc i Avar to co innego?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Alexanderfeld
          Senior
          • 08-2009
          • 173

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Franc i Avar to co innego?
          Z tego co wiem Franc to autorskie piwa Marka Pietonia, byłego sladka ze Sztramberka, który gościnnie korzysta z aparatury Avara w Hlucinie.

          Zresztą byłem niedawno (maj bodajże?) w Hlucinie i jakoś żadne piwo firmowane marką Franc nie było wówczas dostępne.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #6
            Aaa, czyli to jest taki kontraktowy, jak nasze Pinty czy AleBrowary. Myślałem, że to smakowe Avary pod osobną marką, niczym Manufaktura Piwna.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Alexanderfeld
              Senior
              • 08-2009
              • 173

              #7
              Myślę, że tu http://www.pivofranc.cz/ znajdziesz więcej informacji .

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎