Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-08 - Cieszyn, IV Bracka Jesień

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #31
    Na imprezę nigdzie nie trzeba pisać. Po prostu się przychodzi.

    A hotel można wyklikać w 2 s. http://pokoje.zamekcieszyn.pl/
    Last edited by jacer; 23-08-2012, 17:08.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
      A ile tam kosztuje nocleg?
      70 zł / os. (dłuższy pobyt - 50 zł)
      Kilka pokoi jest z widokiem (i zapachem) na browar

      Last edited by Pendragon; 23-08-2012, 17:10.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Żywiec
        Senior
        • 12-2001
        • 1571

        #33
        W trakcie Brackiej Jesieni będzie miało miejsce warzenie Rauchbocka zwycięzcy Grand Championa Festiwalu Birofilia 2012. Warzenie będzie prowadzone z aktywnym udziałem autora receptury, Andrzeja Millera.

        Jeżeli chodzi o II Bracki Konkurs Piw Domowych "Porter Piwowarskim Skarbem Polski" to informuję, że zaczeły do nas docierać pierwsze próbki.

        Comment

        • seba_gliwice
          Senior
          • 10-2003
          • 374

          #34
          Witam,

          Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, że na giełdzie w Cieszynie będę miał w ofercie moją nową książkę pt. Chełmżyński Browar "F.W. Wolff Brauerei & Co. - Culmsee" (1880-1919). Szczegóły dotyczące tej publikacji zamieściłem już w osobnym wątku:



          Myślę, że informacja ta jest o tyle istotna, że książka rozprowadzana i dostępna jest jedynie w Bibliotece Miejskiej w Chełmży, tak więc trzeba ją zamawiać indywidulanie i ponosić koszty wysyłki. Z partii książek, którą ja zamówiłem pozostało mi zaledwie niespełna 30 szt., które przywiozę na giełdę. Cena to 25 pln. i pokrywa ona moje koszty związane z zamówieniem i przesyłką tych książek. Według mojej najlepszej wiedzy przy jednostkowym zamówieniu w bibliotece chełmżyńskiej, wyniesie ona ok. 30 PLN (20 PLN + koszty pakowania i wysyłki).

          W przypadku pytań proszę o kontakt na PW
          Attached Files

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #35
            Zostało 10 dni. Będzie ta lista piw?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • dzemek
              Senior
              • 12-2010
              • 450

              #36
              Co do noclegów to polecam jeszcze akademiki w Cieszynie, tylko nie wiem czy DSN prowadzi taką działalność w wakacje (przyjeżdża zawsze szkoła letnia ale nie wiem czy siedzą całe wakacje). Ceny-25 zł/studenci Uniwersytetu Śląskiego, 27 zł/studenci innych uczelni, 37zł/reszta świata. Oprócz tego jest Cieszko (otwierany przeważnie na weekendy) i UŚ-ka. Jest jeszcze nieco droższy Academicus. Najlepiej dowiadywać się tu: http://student.us.edu.pl/akademiki-us-cieszyn

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Zostało 10 dni. Będzie ta lista piw?
                A jak nie będzie to nie przyjedziesz?
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10739

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  A jak nie będzie to nie przyjedziesz?
                  Ja bym nie jechał
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja bym nie jechał
                    No fakt, telepać się przez całą Polskę, autostrady nima a miała być, i na koniec dowiedzieć się, że sa tylko pasteryzowane bez witamin, a do kufla nie dodają ani marchewki ani jabłka.

                    No jak tu żyć?

                    P.S. Anteks, a Ty w ogóle będziesz?
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10739

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi

                      P.S. Anteks, a Ty w ogóle będziesz?
                      Nie mam tam zbyt wielu fanów
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie mam tam zbyt wielu fanów
                        Zawsze oczekujemy Cię z utęsknieniem.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10739

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zawsze oczekujemy Cię z utęsknieniem.
                          Właśnie po moich wypowiedziach związanych z pewnym wydarzeniem tego utęsknienia sie obawiam
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #43
                            Toć jada! Ale zawsze miło wiedzieć z góry na co jest szansa trafić. I zaplanować sobie wieczór.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              #44
                              Już tam nie przesadzaj.

                              Pendragon, co tu planować? Z rana do Konicka a później się zobaczy
                              Last edited by jacer; 29-08-2012, 23:39.
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • Żywiec
                                Senior
                                • 12-2001
                                • 1571

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zostało 10 dni. Będzie ta lista piw?
                                Na wzór listy żywieckiej nie będzie, ale oferta piw będzie więcej niż interesująca.

                                Z kranów oczywiście i przede wszystkim Brackie i Porter oraz 7 piw z polskich browarów kreatywnych (P...A, A.......r, W....a)

                                Czekamy na świeżą dostawę piw z USA i UK. Mamy zamówionych ponad 40 różnych piw w butelkach. Mam nadzieję, że dojadą na czas. Ponadto sporo piw niemieckich z naszej oferty, trochę Belgii i Holandii.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎