Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Mystic Festival 29 Maja Chorzów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andrewbrw
    Senior
    • 03-2004
    • 932

    Mystic Festival 29 Maja Chorzów

    V edycja festiwalu, odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie-czemu? Bo Iron Maiden zdecydowało, że już będzie grało tylko na wielkich festiwalach pod gołym niebem-nie było innego wyścia aby ich sprowadzić Oczywiście w tej chwili jest penwe, że zagrają oni +5zespołów zagranicznych i jeden polski(chyba jakoś tak) Jeśli ktoś by słyszał o innych zespołach ,które mają zagrać w Chorzowie ,proszę umieszczać tutaj te informacje Oczywiście moja obecność na koncercie obowiązkowa
    Ceny biletów: 100zl-płyta; 150zl-sektory 27-33; 120zl-sektory 34-40, 20-26
  • Kudłaty
    Senior
    • 09-2001
    • 1972

    #2
    Ja będę w okolicy bronki miejscowe obalał heheh

    Comment

    • szarpik
      Senior
      • 02-2002
      • 676

      #3
      Tak mało wpisów w temacie o koncercie IRONA ?? Oczywiście również na koncercie sie pojawie , z tego co wiem to oprócz Irona miał byc Megadeath , Motorhead , Within Temptetion ( nie wiem jak sie to pisze:P) Ktos jeszcze jedzie??
      WWW.EKSTRAKLASA.NET

      Comment

      • Andrewbrw
        Senior
        • 03-2004
        • 932

        #4
        hm z tym Motorhead i Megadeath to chyba tylko plotki - OBY SIĘ SPRAWDZIŁY! Szkoda, że jeszcze nie ma pewnych informacji na temat innych zespołów

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          #5
          Z Ironem będzie śpiewała też Małażonka ?

          Comment

          • Andrewbrw
            Senior
            • 03-2004
            • 932

            #6
            No dobrze by było ale czy ją wpuści na scenę

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              #7
              Kiedyś udało mi się wyciągnąć darmowe wejściówki na Metalmanię i później stałem z aparatem fotograficznym pod sceną, już za ochroną i barierkami. To były czasy! Stanie przy tych wielkich głośnikach to była zabawa

              Comment

              • Andrewbrw
                Senior
                • 03-2004
                • 932

                #8
                Potwierdził się jak narazie jeden zespół : DRAGONFORCE
                Jednak coraz głośniej mówi się o SLAYER

                Comment

                • szarpik
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 676

                  #9
                  A jedzie ktoś jeszcze z Poznania?? Arcy?? Odoakr??
                  WWW.EKSTRAKLASA.NET

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    #10
                    Nie jadę. Nie jestem metalem, słucham metalu bardzo sporadycznie. Ja tylko tak wyglądam, bo lubię się ubierać na czarno
                    Last edited by arcy; 08-02-2005, 12:42.

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szarpik
                      Tak mało wpisów w temacie o koncercie IRONA ?? Oczywiście również na koncercie sie pojawie , z tego co wiem to oprócz Irona miał byc Megadeath , Motorhead , Within Temptetion ( nie wiem jak sie to pisze:P) Ktos jeszcze jedzie??
                      Z Megadeth (jeśli o ten zespół chodzi) to może być problem bo zespół praktycznie nie istnieje. Fakt, że ostatnia trasa trwa w połatanym składzie, ale Polski nie było w planach. Plany jednak mozna zmienić....
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        #12
                        niemniej jednak zapowiada się ciekawie, o ile czas i fundusze pozwolą (bo z pracą i mieszkaniem to nie wiem, jak będzie) - chętnie pojadę znowu powalczyć trochę w młynie i udowodnić swoją cyborgowatośc i niezłomność
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10837

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
                          hm z tym Motorhead i Megadeath to chyba tylko plotki - OBY SIĘ SPRAWDZIŁY! Szkoda, że jeszcze nie ma pewnych informacji na temat innych zespołów
                          Na Motorhead wybieram się pod koniec maja do Hamburga (bilet zakupiony, ale o tym sza mojej Ani ). Chłopaki podczas tego koncertu będą wykonywać repertuar z pierwszej ich płyty. Już się nie mogę doczekać tego show !
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • jarek72
                            • 03-2002
                            • 80

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
                            Potwierdził się jak narazie jeden zespół : DRAGONFORCE
                            Jednak coraz głośniej mówi się o SLAYER
                            Potwierdzony drugi support - NIGHTWISH

                            Comment

                            • Andrewbrw
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 932

                              #15
                              I bardzo dobrze! A ja właśnie sobie zarezerwowałem busa na dojazd i powrót

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎