Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

15 XI 2005 r. / Katowice / SBB - koncert.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    15 XI 2005 r. / Katowice / SBB - koncert.

    W Teatrze Śląskim im. St. Wyspiańskiego w Katowicach ul. Rynek 2 dnia 15-tego b.m. odbędzie się rewelacyjny(?) koncert zespołu SBB
    z nagrywaniem. Ceny biletów od 40 do 60 zł.PL / os. ale za to masz 5 godzin ! ( słownie: pięć godzin muzyki ! ), chyba z przerwami ?

    Impreza zaczyna się we wtorek o godz. 17.00

    Tel.:
    - 2599360 ( kasa biletowa ) i inne : 2588967 ( biuro obsługi klienta )

    Ja już mam a kto więcej ?
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    #2
    Taka superowa impreza a tak mało nas !

    Comment

    • ZIOMEK2
      Gość
      • 09-2004
      • 2523

      #3
      Dodatkowe info : www.metalopolis.pl
      ( bilety, płyty ... muzyka )

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #4
        moje wrażenia po katowickim graniu j.w.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
        W Teatrze Śląskim im. St. Wyspiańskiego w Katowicach ul. Rynek 2 dnia 15-tego b.m. odbędzie się rewelacyjny(?) koncert zespołu SBB
        z nagrywaniem. Ceny biletów od 40 do 60 zł.PL / os. ale za to masz 5 godzin ! ( słownie: pięć godzin muzyki ! ), chyba z przerwami ?

        Impreza zaczyna się we wtorek o godz. 17.00

        Tel.:
        - 2599360 ( kasa biletowa ) i inne : 2588967 ( biuro obsługi klienta )

        Ja już mam a kto więcej ?
        Tak, to był świetny wieczór z wielkim graniem, można powiedzieć iż SBB przeżywa swą drugą młodość tak podobną do gry z lat 70-tych !!!!!

        SBB w składzie: Józek Skrzek, Antymos Apostolis oraz Paul Wertico ( współpraca z P.Methenym ) pokazali jak grać się powinno w dziedzinie rock'a !
        Ich wszelkie solówki łącznie na perkusje Panów: A.A. / P.W. były godne polecenia i młócenia na okrągło !
        Wszystko oscylowało wokół płyty " New Century " jak i starszych kawałków, coś w rodzaju - " Music Is My Life ".

        Wcześniej wystąpiły grupy nowego pokolenia w tej dziedzinie czyli Landmarq, brytyjska formacja neoprogresywna
        ( coś w rodzaju: Marilion, Camel, Genesis ... ) oraz polski Quidam głównie z krążkiem " surRevival " ...
        Wszystko było rejestrowane na DVD, zaś z pięciu godzin grania zrobiło się prawie siedem !!!
        Te ostatnie kapele pozostawiły na mnie najlepsze wrażenia !

        Dalsze :

        Domena sbb.pl jest wystawiona na sprzedaż w serwisie premium.pl. Domena oczekuje na oferty zainteresowanych, zachęcamy do zakupów.

        j.w.

        Zapomniałem, ktoś poszukuje wokalistę do muzyki j.w.
        tel.: 0504489201, 0501531265
        Last edited by ZIOMEK2; 14-12-2005, 22:12.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎