Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Festiwal Piwa we Lwówku?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19168

    wielu rzeczy bym nie chciał a i w tym tej by obie imprezy były w jednym terminie. koniec.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
      (...) a po dobrych połowach część kolegów kolekcjonerów będzie popijało tyskie z puszki lub wyciągnie flaszkę czystej (co jest bardzo praktykowane, niestety).
      Flaszki na stołach (i pod) to już widziałem i o 6 rano i nie jest to domena tylko kolekcjonerów, bo przymulających się od rana wszystkim co ma mniejsze lub większe procenty można spotkać wszędzie.
      Last edited by becik; 23-06-2009, 13:57.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        I nie uważasz, że to jest patologia?
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          I nie uważasz, że to jest patologia?
          Dla mnie jest
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9735

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Dla mnie jest
            He, abstrahując od uwalania się od świtu, to picie czystej na imprezie piwnej kojarzy mi się z zachowaniem kolesia, który na wystawę psów przyszedł z persem .
            Żeby nie rozpoczynać "pyskusji", profilaktycznie - szacun dla wielbicieli kocich sierściuchów i zdrowie .

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
              Moje stwierdzenie było cytatem ze znanej komedii. Jeszcze profilaktycznie dodałem na końcu słoneczko. W moim zamierzeniu miało być żartem i w mojej ocenie nim było.
              A tekst "Może pogoda Ci szkodzi?" był po prostu chamski.
              Acha - czyli jakbym dodała słoneczko, to byłby żartem, a tak jest chamski.

              Jeśli tak go odebrałeś to przepraszam, chciałam tylko podkreślić, że Twoja "logika" jest jakby nietenteges i że zaczyna mnie wnerwiać

              A co do tych imprez: nie liczcie na to, ze Żywiec zrezygnuje z tego, czego się dorobił i ograniczy się do giełdy kolekcjonerskiej.

              Natomiast Festiwal we Lwówku ma szansę na stanie się ważną imprezą nie tylko dla regionu, ale w skali kraju, czego jako miastu im życzę.

              Moje osobiste odczucia są takie, że też wolę małe imprezy Ale jeśli chcę, żeby Warsztaty we Wrocku się rozwijały, to też czeka mnie reorganizacja i ukomercyjnienie imprezy (nie, nie zaproszę koncernów), chociaż wcale nie mam na to ochoty. Ale jeśli tego nie zrobię, to impreza zacznie przygasać. To samo jest z innymi imprezami, niestety, taka kolej rzeczy
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Trochę pasuje mi to jak pięść do nosa kiedy osoby bojkotujące Żywiec uczestniczą w imprezie firmowej przez koncern. Gdzie tu logika?
                Ale czego byś chciał? Totalnego bojkotu, żeby móc pisać, że już kompletnie mamy klapki na oczach?

                Impreza jest dobra z punktu widzenia promocji kultury piwnej (już pomińmy milczeniem to łojenie wódy), więc nie widzę powodu, żeby ją bojkotować. Przecież nikt nie psioczy na koncerny za samą koncernowość, tylko za konkretne działania. A kierunek rozwoju giełdy żywieckiej (konkurs piw domowych, sporo piw z polskich browarów do spróbowania) jest bardzo dobry.

                I też chciałbym, aby w przyszłości termin giełdy nie pokrywał się z imprezą lwówecką, bo z chęcią zjawiłbym się w obu miejscach. Festiwal w Lwówku okazał się sukcesem, ale to była dopiero pierwsza edycja, więc też radziłbym poczekać z wysnuwaniem kategorycznych wniosków (i rzucaniem średnio pasujących cytatów ).

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wobec powyższego może lepiej aby były dwie imprezy w jednym terminie, wszak impreza w Żywcu to przede wszystkim giełda kolekcjonerska, a impreza w Lwówku to festyn piwny. Giełda w późniejszym czasie rozeszła się trochę na boki. W tym wypadku kolekcjonerzy będą w Żywcu, a degustatorzy i amatorzy "niekoncernówki na co dzień zwalczający m.in Żywiec" w Lwówku.
                  Trochę pasuje mi to jak pięść do nosa kiedy osoby bojkotujące Żywiec uczestniczą w imprezie firmowej przez koncern. Gdzie tu logika?

                  Żywiec to dla mnie przede wszystkim Konkurs Piw Domowych. Nawet w tym roku nie obszedłem giełdy, także nawet nie jestem pewień czy ona wogóle była.

                  A to musi być jakas logika w tym, że piwowarzy domowi uczestniczą w imprezie organizowanej przez Żywiec???

                  Według twojej logiki nie powinienem wysyłać piw na konkurs do Żywca, bo nie piję piw koncernowych.

                  To jest dopiero patologia.
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    Przecież nikt nie psioczy na koncerny za samą koncernowość, tylko za konkretne działania.
                    Paru by się znalazło.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    A kierunek rozwoju giełdy żywieckiej (konkurs piw domowych, sporo piw z polskich browarów do spróbowania) jest bardzo dobry.
                    Zgadzam się. Choć czasem mam wrażenie, że decydenci jednak nie za bardzo w to wierzą i gdyby na ten przykład Żywiec czyli GZ czyli Grzegorz Zwierzyna* został oddelegowany do innych obowiązków, to pewnie już tak różowo by nie było. W tym roku mniej, bo mniej się stykałem z GŻ we wszelkich przejawach (nie byłem w muzeum, ani w browarze, a i na giełdzie byłem głównie na stoisku BA), ale w poprzednim roku stwierdziłem, że zupełnie nie wykorzystuje się potencjału jaki daje taka impreza. Mimo zaangażowania niemałych środków. Te zespoły, posiłek i piwo gratis kosztują pewnie niemało, ale inne błędy to przesłaniają.

                    Co do sensowności organizowania imprez w tym samym terminie, to jest to zwykłe bicie piany. I naprawdę dziwię się, że koledzy nie potrafią popatrzeć trochę dalej niż czubek własnego nosa.


                    *czy nie zastanawia was ta zbieżność.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23807

                      Otrzymałem zaproszenie przed imprezą jeszcze zanim znany był termin. Zaproszenie dotyczyło możliwości zaprezentowania BrowarBizu, piwowarów domowych, poczynienia pokazu warzenia itp. Zakładam że inne "frakcje" piwne takie zaproszenie również otrzymały. Sugerowałem by nie wcelowano się termin Giełdy Żywieckiej bo będzie trzeba wybierać między jednym a drugim. Jednak ustalono że będzie w tym samym czasie. Ja już byłem zaangażowany m.in. w kwestie KPD, obecnością BrowarBizu w czasie giełdy i w kilka spotkań.

                      Z miłą chęcią urozmaicilibyśmy ofertę Festiwalu w Lwówku o wcześniej wymienione sprawy jeśli terminy by się nie pokrywały.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        Gdybym akurat nie był na urlopowym wyjeździe to na pewno pojawiłbym się w Lwówku. Do Żywca w ogóle mnie nie ciągnie i myślę, że sporo takich osób w okolicy (Dolny Śląsk) znalazłoby się jeszcze. Festyn piwny jest dla zwykłych ludzi którzy niekoniecznie się na piwie znają, ale je lubią i ew. szukają innych smaków. Giełda i spotkanie piwowarów jest dla konkretnej grupy osób.
                        Moim zdaniem wspólny termin dla obu imprez nie jest problemem dla większości ich uczestników. Jednak zmiana terminu na niekolidujący jest dla mnie tak samo akceptowalny czyli obojętny. Jak będę miał czas następnym razem to z chęcią pojadę do Lwówka.
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • AdamP
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 111

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                          Na pewno warta zakupienia jest książka Eugeniusza Braniewskiego: Piwowarstwo Lwówka Śląskiego. Rzetelnie opisana jest cała historia browaru, łącznie z indeksem wszystkich piw warzonych w Lwówku od 1945 r., wielkością zatrudnienia, wszystkimi właścicielami, prezesami, dyrektorami i wieloma innymi ciekawymi informacjami przedstawianymi w oparciu o materiały źródłowe.
                          A może ktoś mi podpowie, gdzie i jak mogę kupić tę książke, bo jakoś google nie chce mi w tym pomóc!

                          Comment

                          • slavoy
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 5052

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AdamP Wyświetlenie odpowiedzi
                            A może ktoś mi podpowie, gdzie i jak mogę kupić tę książke, bo jakoś google nie chce mi w tym pomóc!
                            Na dniach będzie dostępna w sklepie www.centrumpiwowarstwa.pl
                            Dick Laurent is dead.

                            Comment

                            • AdamP
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 111

                              Dzięki za odpowiedź. Już się zapisuje na 1 egz.!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎