Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Festiwal Piwa we Lwówku?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
    Ci, co mają zezwolenia jednorazowe też? Bo ja jestem pewien, że nie przejmują się tylko miejscowi, co mają zezwolenia całoroczne.
    Jeżeli zewnętrzne firmy cateringowe muszą wykupywać w miejscu sprzedaży jednorazowe zezwolenia, to też się nie przejmują.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10838

      #32
      Czy są może nowe wieści, dotyczące jakie browary będą brały udział w festiwalu?
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • chemmobile
        Senior
        • 03-2009
        • 2168

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy są może nowe wieści, dotyczące jakie browary będą brały udział w festiwalu?
        Z lwóweckiego kalendarium na 2009 rok wyczytałem, że informacji udziela Punkt Informacji Turystycznej we Lwówku Śl. Wyskrobałem do nich mail'a i dziś dostałem odpowiedź.
        Na obecną chwilę nie ma jeszcze dokładnego planu imprezy ani listy browarów. Zapewniono mnie, że jeśli takie informacje będą już znane, to niezwłocznie zostanę poinformowany

        Na otarcie łez dostałem odbicie oficjalnej pieczęci imprezy:
        Attached Files
        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

        Comment

        • chemmobile
          Senior
          • 03-2009
          • 2168

          #34
          Kurcze, te 5 minut na edycję postów to trochę za mało

          22.05.2009 o godz. 17.00 w Placówce Historyczno – Muzealnej w ratuszu otwarta zostanie wystawa dokumentująca 800 lat tradycji ważenia [pisownia oryginalna - przyp. chemmobile] piwa w Lwówku Śląskim.
          Co do "ważenia" to już odpisałem, aby unikali takich "baboli" na plakatach i ulotkach.

          No i przypadkiem wyszło, że lwóweckiej placówce informacji turystycznej szefuje kumpel z licealnej klasy
          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #35
            Podobnoż cała akcja reklamowa imprezy ma rozpocząć się właśnie od rozpoczęcia tejże wystawy. Nic więcej niestety się nie dowiedziałam.
            Last edited by Maggyk; 12-05-2009, 07:36.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              #36
              Siedząc sobie dzisiaj w Czeskim Raju zastanawiałem się, czy ten Festiwal wypali, czy też zakończy się klapą. Kilka dni temu dostałem mail'a od Sekretarza Urzędu Gminy i Miasta Lwówek Śląski. Czyli, w domyśle, osoby dobrze poinformowanej. Informacje konkretne były dwie. Pierwsza to program imprezy, który zamieszczam poniżej:

              10.00 - 14.00 - zabawy i zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży
              14.00 - zaproszenie na scenę przedstawicieli browarów (uczestników
              biesiady)
              - hejnał Lwówecki
              - oficjalne otwarcie biesiady (Burmistrz G. i M. Lwówek Śląski)
              - uroczyste odszpuntowanie pierwszej beczki piwa
              (Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz
              właściciel browaru Lwówek Śląski)
              - toast piwny
              - zejście ze sceny (wizytacja stoisk browarów)
              14.30 zespoły folklorystyczne gminy Lwówek Śląski
              15.30 Włodek Zdzienicki i jego Harmonijki
              16.00 prezentacja browarów biorących udział w biesiadzie
              16.30 turniej piwny - przedstawiciele browarów biorących
              udział w festiwalu
              18.00 kapela podwórkowa
              19.00 zespół “Za Kratą”
              20.30 gwiazda wieczoru “STONEHENGE”
              22.00 - 1.00 biesiada piwna - program artystyczny

              Info nr 2 nie napawa optymizmem. Otóż wysłano zaproszenia do 20 lokalnych/regionalnych browarów polskich i trzech regionalnych czeskich browarów.
              Wg. treści mail'a na dzień 12 maj pozytywnie odpowiedziały te trzy czeskie browary i ... 1 (słownie: jeden) browar polski. No cóż, początki bywają trudne

              Z programu imprezy można wyciągnąć pewne informacje:
              - klimat Festiwalu będzie typowo "swojski"
              - skoro odszpuntowana zostanie pierwsza beczka lwóweckiego piwa po patronatem Ciechana, to oznacza, że znamy termin kiedy lwóweckie piwo pojawi się w sprzedaży. No chyba, że to będzie tylko symboliczny gest.
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • M-kwadrat
                Senior
                • 07-2004
                • 304

                #37
                Przedstawiciel browaru w Lwówku Śląskim na Wrocławskich Warsztatach Piwowarski podawał termin rozpoczęcia sprzedaży piwa jako koniec czerwca / początek lipca - czyli tu też by sie zgadzało.

                Wrzuciłem sobie tą imprezę do kalendarza ale cały czas się wacham czywarto się przez kawał Polski tłuc? Wolnych weekendów mi brakuje a piw z małych browarów w sumie mogę się napić na miejscu posiłkując się jednym ze sklepów. Jedyną atrakcją jawi się spróbowanie lwóweckich wyrobów jako jeden z pierwszych.
                Pozdrawiam, Maciek

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10838

                  #38
                  Muszę ostudzić wasze marzenia. Ptaszki spiewają że dopiero w...grudniu napijemy się piwa z Lwówka. Stan techniczny browaru aktualnie nie pozwala na wznowienie produkcji. Do imprezy został miesiąc a więc te piwo już powinno być ugotowane a niestety tak nie jest.
                  Ps. Ma być także Kormoran.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • lump
                    Member
                    • 12-2005
                    • 38

                    #39
                    czy ktoś mógłby pomóc ? interesują mnie namiary na noclegi w Lwówku w terminie festiwalu.
                    może być pole namiotowe, agroturystyka ...

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lump Wyświetlenie odpowiedzi
                      czy ktoś mógłby pomóc ? interesują mnie namiary na noclegi w Lwówku w terminie festiwalu.
                      może być pole namiotowe, agroturystyka ...
                      A wystarczyło tylko trochę własnej inspiracji....po prostu chcieć. Czy kolega nie posiada czegoś takiego jak przeglądarka google lub inna?

                      proszę bardzo, ze strony: http://www.lwowek.home.pl/modules.ph...d=0&page_id=21

                      BAZA NOCLEGOWA

                      Hotel "Olimp" - Lwówek Śląski ul. Kościuszki 3, tel. 782-46-96 (stadion)
                      Hotel "Piast" - Lwówek Śląski ul. Jaśkiewicza 1, tel: (075) 647 79 50, fax: (075) 782-46-15
                      "Poturówka"- kwatera prywatna i pole namiotowe - Brunów 7 tel 784 68 15
                      Pokoje gościnne i pole namiotowe - Włodzice Wlk. 84b, tel. (075) 784-12-03
                      Pole namiotowe - Żerkowice 42
                      Agroturystyka Dłużec 27 tel. 784 22 46
                      Pałac Brunów tel. 075 784-68-28, 0501-301-411 http://www.brunow.pl e-mail: recepcja@brunow.pl, fax: 075 782-44-11
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10838

                        #41
                        Może podpowiem, baza hotelowa we Lwówku jest już cała zarezerwowana w tych dniach.
                        Last edited by abernacka; 21-05-2009, 14:45.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • lump
                          Member
                          • 12-2005
                          • 38

                          #42
                          " becik: ... A wystarczyło tylko trochę własnej inspiracji....po prostu chcieć. Czy kolega nie posiada czegoś takiego jak przeglądarka google lub inna? ... "

                          moje prośba nie wynikała z lenistwa , po prostu liczyłem na to że znajdzie się ktoś miejscowy
                          lub znający realia na miejscu i coś podpowie ( ceny, oceny itp. )
                          ale i tak dziękuję

                          Comment

                          • chemmobile
                            Senior
                            • 03-2009
                            • 2168

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lump Wyświetlenie odpowiedzi
                            moje prośba nie wynikała z lenistwa , po prostu liczyłem na to że znajdzie się ktoś miejscowy
                            lub znający realia na miejscu i coś podpowie ( ceny, oceny itp. )
                            ale i tak dziękuję
                            Lwówecka baza noclegowa jest bardzo skromna i wielkiego wyboru nie daje. Kolega abernacka wspomniał, że w samym mieście wszystko na ten okres czasu zajęte, ale w odpowiedzi na Twoje zapytanie podam parę namiarów z cennikami (ale nie wiem, czy aktualne).

                            W samym Lwówku Śląskim:

                            hotel Piast (chyba 1-gwiazdkowy)
                            ceny

                            hotel Olimp - budynek Ośrodka Sportu i Rekreacji (na terenie stadionu)
                            W tym przypadku nie wiem, czy nadal prowadzą działalność hotelarską.

                            W okolicy Lwówka Śląskiego:

                            Agroturystyka "Jaśmin" w Pławnej (wieś na trasie Lwówek-Jelenia Góra, kilka kilometrów od Lwówka)
                            Położony w ładnej okolicy, przystanek PKS w bliskim sąsiedztwie.

                            Agroturystyka Poturówka
                            Wieś Brunów na wylocie z miasta w kierunku Bolesławiec-Zielona Góra.
                            Tego niestety nie znam. Za to odległość od Lwówka to dosłownie rzut beretem i można śmiało kursować na piechotę.

                            Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łupkach
                            Pomimo, że jest to szkolny ośrodek, to w sezonie letnim przyjeżdża tam wielu turystów indywidualnych (bywam w okolicy i często widzę tam samochody z rejestracjami z całej Polski). Dużym plusem są bardzo niskie ceny za nocleg i fantastyczna okolica pod względem krajobrazu. Minus to odległość od Lwówka ok. 15 km i brak sklepów (najbliższe we Wleniu, ok. 30 min. piechotą). Za to przystanek PKS znajduje się 100 m od schroniska. Dobra oferta dla grup zorganizowanych.

                            Agroturystyka Dłużec 27
                            Nie znam, dlatego nie wiem, czy nadal działają. Dodam, że komunikacja zbiorowa w tej okolicy w weekendy nie dojeżdża.

                            Pałac w Brunowie
                            Chyba najdroższa opcja noclegowa w okolicy. Za moich szkolnych czasów odbywały tam się studniówki. Po odnowieniu ceny oraz standard poszły w górę i zaczęli pojawiać się turyści z Zachodu.


                            Dla osób korzystających z komunikacji zbiorowej: adres internetowego rozkładu PKP jest powszechnie znany, natomiast w temacie PKS-ów to chyba najlepsze info w regionie jeleniogórskim podaje PKS Jelenia Góra
                            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                            Comment

                            • lump
                              Member
                              • 12-2005
                              • 38

                              #44
                              bardzo dziękuję mam nadzieję że skorzystam

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #45
                                Kto jeszcze jedzie? Z Wrocka oprócz mła i Slavoya będą jeszcze 4 osoby, chyba, że się wykruszą - Basik, Tabletka, Carlberg i Piotry.
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎