Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Festiwal Piwa we Lwówku?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • unkel
    Senior
    • 08-2008
    • 244

    #76
    Czyli do czternastu wcześniej wymienionych doszły dwa. Wiadomo jakie?

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #77
      Jeśli ktoś ze znajomych mi osobiście osób chce się wybrać do Lwówka, a ma problem z noclegiem, to proszę o PW.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Tabletka
        Senior
        • 11-2003
        • 194

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Jeśli ktoś ze znajomych mi osobiście osób chce się wybrać do Lwówka, a ma problem z noclegiem, to proszę o PW.
        Ja jestem Ci znana osobiście

        Comment

        • chemmobile
          Senior
          • 03-2009
          • 2168

          #79
          Wszystkich gości, którzy przybędą na Lwówecki Festiwal Piwa zapraszam do odwiedzenia okolicznościowej wystawy poświęconej 800-letniej historii piwowarstwa we Lwówku Śląskim, celem obejrzenia eksponatów i finansowego wspomożenia działalności placówki historycznej (bilet wstępu 2 zł, ulgowy 1 zł). Wystawa mieści się w ratuszu "na piętrze". Po wejściu schodami pierwsze drzwi po prawej. Jeśliby nikogo tam akurat nie było, to proszę zapukać do drzwi znajdujących się naprzeciwko.
          Zwiedziłem wystawę tydzień temu w sobotę. Sala nie jest duża, większość eksponatów jest wypożyczona, ale jak najbardziej związana z Lwówkiem Śl. Ciekawie prezentuje się kolekcja kufli do piwa wykonanych z ceramiki bolesławieckiej; wiele z nich liczy sobie już kilka wieków

          Przed wejściem do ratusza, po lewej stronie znajduje się punkt informacji turystycznej. Można tam nabyć m.in. ciekawe publikacje dotyczące piwnej historii miasta. Zaopatrzyłem się w publikację Eugeniusza Braniewskiego "Piwowarstwo Lwówka Śląskiego". Książeczka przedstawia dzieje piwowarskie miasta; opisane są m.in. czasy, kiedy nie istniały jeszcze browary działające na skalę przemysłową. Ponadto do nabycia jest jeszcze książeczka pana Bossowskiego (użytkownik andbis na browar.biz) traktująca o browarze Hohbergów we Lwówku Śl. (cena bodajże 10 zł).
          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10838

            #80
            Jestem już spakowany, o trzeciej rano wyjazd przez Niemcy do Lwówka
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • westom_Poznań
              Member
              • 02-2006
              • 54

              #81
              Ja już zwarty i gotowy Wyjazd z Poznania w sobotę pociągiem 3:07 do Jeleniej Góry, a potem wiadomo do Lwówka też PKP
              Last edited by westom_Poznań; 18-06-2009, 19:38.

              Comment

              • guzik1
                Junior
                • 06-2009
                • 3

                #82
                Witam.

                Wybieram się z Wrocławia z 3 kolegami. Martwi Nas tylko powrót do domu, z tego co wyszukałem ostatni PKS do Wrocławia jedzie ok godziny 19.00. Jeżeli ktoś ma jakieś informacje o innym sposobie powrotu bądź akurat wraca i ma wolne miejsce, proszę dać znać. Młode z Nas i miłe chłopaki a na takiej imprezie będziemy po raz 1-wszy

                Pozdrawiam.

                Bartek.

                Comment

                • skitof
                  Senior
                  • 11-2007
                  • 2478

                  #83
                  Chyba jestem pierwszym, który już wrócił z Lwówka. Ale nie dziwię się tym, którzy mogli zostać dłużej, bo warto. Całą imprezę można by nazwać festiwalem browarów i piw regionalnych, i już jej pierwsza edycja była bardzo udana. Regionalne browary polskie i czeskie, świetne piwa, piękna pogoda, tłumy ludzi, i nikomu nawet nie przeszkodziło, że tak naprawdę to piwa z browaru lwóweckiego jeszcze nie ma, a lukę wypełniał Ciechan. Ale też i zainteresowanie nowym piwem jest ogromne, bo spacerując po mieście kilka razy byłem zaczepiany przez różnych ludzi, którzy pytali mnie: No i jak, dobre to nowe piwo?
                  Prezentacja poszczególnych browarów była dość pobieżna, ale wszyscy wielokrotnie podkreślali, że nie produkują piwa, tylko go warzą. Jeśli cały festiwal rozwinie się w kierunku prezentacji całej palety piw i browarów regionalnych, to już za kilka lat będzie to nie tylko festyn, ale wręcz święto browarów regionalnych i obowiązkowy termin w kalendarzu.
                  Wystawa w Ratuszu nie jest imponująca, ale ma potencjał. Ciekawe, czy wykluje się z tego jakaś stała ekspozycja w postaci muzeum. Na pewno warta zakupienia jest książka Eugeniusza Braniewskiego: Piwowarstwo Lwówka Śląskiego. Rzetelnie opisana jest cała historia browaru, łącznie z indeksem wszystkich piw warzonych w Lwówku od 1945 r., wielkością zatrudnienia, wszystkimi właścicielami, prezesami, dyrektorami i wieloma innymi ciekawymi informacjami przedstawianymi w oparciu o materiały źródłowe.

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    #84
                    Ale fajnie było Piwa się morze wypiło, pozwiedzało browar, a co najlepsze wspaniałych ludzi poznało. Do tego wręcz bajeczną pogodę mieliśmy. Nocleg na terenie festynu. Normalnie bomba.

                    Serdeczne podziękowania dla naszej drogiej Pani Prezes Maruśki bo bez jej zaangażowania to tak pięknie i tanio by nie było. Nawet VIP-ów z nas zrobili
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • doda
                      Junior
                      • 06-2009
                      • 1

                      #85
                      Wielkie dzięki organizatorą tej imprezy! Szkoda tylko, że nie można było napić się piwka lwóweckiego choć nie brakowało równie smacznych piw... to była prawdziwa uczta dla zmysłów. Dla tych co nie mogli z nami być...żałujcie i widzimy się w przyszłym roku.

                      Comment

                      • chemmobile
                        Senior
                        • 03-2009
                        • 2168

                        #86
                        Wymęczony wczorajszym Festiwalem i dzisiejszą podróżą PeKaPem wróciłem w końcu. Jak na pierwszy raz, to impreza była całkiem udana. Dzięki za przybycie wszystkim, po części czułem się jak gospodarz Nie dam dziś rady podzielić się wrażeniami, ale listę browarów-uczestników przedstawię:

                        Cerna Hora
                        Primator
                        Krakonos

                        Fortuna
                        Krajan
                        Koreb
                        Ciechan
                        Konstancin
                        Kormoran

                        To 9 sztuk, ale mam dziwne uczucie, że o kimś zapomniałem.
                        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          #87
                          Takiej biesiady brakowało mi najbardziej na polskiej ziemi. Na szczęście była to impreza piwna a nie odpustowa zabawa która odbywa się w Krasnymstawie, gdzie większość piwnych ogródków z piwem jest związana z koncernami a nie browarami regionalnymi. Raz jeszcze dziękuję za urocze towarzystwo bez której nawet taka impreza nie była tak dobra. Wasze
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #88
                            Bardzo fajna impreza! Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś gorszego Bałam się odpustu, a tu miłe zaskoczenie - to była naprawdę piwna biesiada!

                            Nie wszystkie zapowiadane browary dopisały, ale i tak widok tylu różnych parasoli i rollbarów był imponujący - mam nadzieję, że osoby, które robiły zdjęcia zamieszczą je wkrótce w galerii

                            Burmistrz Lwówka dostał dyplom honorowego piwowara i był bardzo chwalony za wspieranie reaktywacji browaru we Lwówku, zatem myślę, że powodzenie browaru będzie jego czułym punktem

                            Bardzo sympatycznie również spędziliśmy czas w samym Lwówku - zwłaszcza w Restauracji pod Czarnym Krukiem

                            Byliśmy też w browarze - to będzie najpiękniejszy browar w Polsce, w dodatku położony w samym centrum, z ogrodem, a właściwie parkiem - ma szansę na bycie prawdziwym sercem tego miasta.

                            Dużo jeszcze można by pisać - to był nad wyraz udany weekend. Szczególnie dziękuję Irenie Galickiej i Markowi Jakubiakowi za miłe (a wręcz wesołe) przyjęcie nas w browarze w piątek, a ekipie z Krajana za wyśmienitą piątkową imprezę na parkingu przed hotelem
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dużo jeszcze można by pisać
                              Czekamy z niecierpliwością.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #90
                                Cytat z artykułu na stronie Lwówka:

                                "W ratuszu i urzędzie miasta obyły się otwarte dla wszystkich tzw. warsztaty z udziałem specjalistów, którzy odsłaniali tajemnice produkcji piwa i pokazywali jak odróżnić piwo oryginalne od podrobionego i jak wiele można wyczytać z piwnej piany."


                                lwowekslaski.net réunit des informations et annonces. Nous espérons que vous y trouverez les informations que vous recherchez !


                                Hmmmm, to ciekawostka dropsa, w jakich to godzinach się odbywało i jacy specjaliści - bo jakoś nie słyszałam wcześniej o tym, a różnych specjalistów to widziałam non stop na Festiwalu - rozdwoili się?
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎