Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Festiwal Piwa we Lwówku?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
    Niestety bez przedstawiciela browar.biz.
    Bo oni byli w Żywcu.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
      Bo oni byli w Żywcu.
      Dobra dobra - Art i Maggyk to władza browar.biz, a przedstawiciele to byli Natomiast nie bardzo wodzirej wiedział, gdzie się kierować - do konkursu, w którym mieliśmy brać udział też nas nikt nie zaprosił. I tu akurat wada organizacyjna: scena była na końcu "węża" ze stołami i nie słyszeliśmy z naszego punktu siedzenia, co się tam dzieje. Już rozmawialiśmy gdzie potrzeba na ten temat, ze za rok scena powinna być w środku imprezy.
      Last edited by Marusia; 22-06-2009, 23:00.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Dobra dobra - Art i Maggyk to władza browar.biz, a przedstawiciele to byli
        Dla pana redaktora to i tak wszystko jedno
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Basik
          Senior
          • 06-2006
          • 1308

          No tak, obowiązki i zadania w dniu dzisiejszym nieco mnie i moją lepszą połowę przytłoczyły, ale czas w końcu na solidne podziękowania.

          DZIĘKUJEMY
          Fidoangel i Hani za przywóz i wywóz. Bez Was nie spędzilibyśmy miłego wieczoru w Lwówku już w piątek. Hania ma u nas zaklepany obiadek Fido ma u nas "jakieś" piwo.
          Marusi za organizację całego tego zamieszania, bo gdyby nie załatwiony przez nią nocleg, to nie wiem czy tym razem udałoby się nam dojechać.
          Antosiowi za serdeczność, ciepło i dobre piwo
          Slavoyowi za dobry humor.
          Abernacce i Piotrowi za przesympatyczne towarzystwo.
          Chemmobile za krótką, ale bardzo pouczającą i piękną wycieczkę na jedno z Lwóweckich wzgórz- prześlij mail na PW, to prześlemy zdjęcia z zachodu.
          Nieznajomemu ze wzgórza za barwne i niezwykle ciekawe przedstawienie rzeczywistości lwóweckiej w wymiarze nieco politycznym.

          Oczywiście musimy się powtórzyć za Marusią-Irenie Galickiej i Markowi Jakubiakowi za umożliwienie zwiedzenia browaru, okraszone mnóstwem ciekawstek na jego temat. Ludzi z takim sercem do zabytków to już dawno nie spotkaliśmy.

          A ja pozwolę sobie jeszcze na prywatę -dziękuję Piotryemu, że postawił na swoim i zaciągnął mnie w to miejsce

          Comment

          • arzy
            Senior
            • 06-2002
            • 2814

            Festiwal godny polecenia. Jeszcze nigdy nie widziałem tylu, a mogło być więcej, browarów regionalnych razem.
            Piwo lepsze jedno od drugiego. Co prawda rozczarował mnie Ciechan ze skromną ofertą

            Już szykuje się na następna edycję święta piwoszy.
            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            Bractwo Piwne
            Skład Piwa
            Piszę poprawnie po polsku!

            Comment

            • piokl13
              Senior
              • 06-2003
              • 946

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
              ... Ja myślę, że nikomu we Lwówku nie strzeli do głowy pomysł, aby konkurować z Żywcem. To byłoby samobójstwo, harakiri i katastrofa w jednym.
              Nie bardzo rozumiem. Niestety nie mogłem być na festiwalu, ale z tego co czytam, to chyba okazał się sukcesem, a nie katastrofą. I to mimo zbieżnego z Żywcem terminu. Sugerujesz, że raz się udało, ale w przyszłym roku już się nie uda?

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie bardzo rozumiem. Niestety nie mogłem być na festiwalu, ale z tego co czytam, to chyba okazał się sukcesem, a nie katastrofą. I to mimo zbieżnego z Żywcem terminu. Sugerujesz, że raz się udało, ale w przyszłym roku już się nie uda?
                Jeśli ma się rozwijać, to powinien być w innym terminie. Inaczej będzie miał cięższe warunki rozwoju, zatem po co sobie samemu kłaść kłody pod nogi?
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • piokl13
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 946

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jeśli ma się rozwijać, to powinien być w innym terminie. Inaczej będzie miał cięższe warunki rozwoju, zatem po co sobie samemu kłaść kłody pod nogi?
                  Jakoś mnie do Żywca nie ciągnęło, a do Lwówka jak najbardziej. A jak się rozwinie i np. będzie więcej browarów, to będzie mnie ciągnęło jeszcze bardziej . I żadnych katastrof czy innych hekatomb nie przewiduję.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jakoś mnie do Żywca nie ciągnęło, a do Lwówka jak najbardziej. A jak się rozwinie i np. będzie więcej browarów, to będzie mnie ciągnęło jeszcze bardziej . I żadnych katastrof czy innych hekatomb nie przewiduję.
                    Tak, fajnie, ale chyba nie chodzi o to, żeby przyjechali tylko ci, którzy nie chcą jechać do Żywca, tylko też ci, którzy chcą pojechać do Żywca i do Lwówka - będzie wtedy znacznie więcej prawdziwych smakoszy piwa. Ja bym chciała być na obu imprezach, a nie jestem jakimś odszczepieńcem bynajmniej
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • piokl13
                      Senior
                      • 06-2003
                      • 946

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Tak, fajnie, ale chyba nie chodzi o to, żeby przyjechali tylko ci, którzy nie chcą jechać do Żywca, tylko też ci, którzy chcą pojechać do Żywca i do Lwówka - będzie wtedy znacznie więcej prawdziwych smakoszy piwa. Ja bym chciała być na obu imprezach, a nie jestem jakimś odszczepieńcem bynajmniej
                      Jak najbardziej rozumiem, że chciałabyś być i tu, i tu. Klasyk powiedziałby "reprezentujesz typowo kobiecą logikę myślenia" .
                      A smakoszy piwa jest dużo, a miejmy nadzieję, będzie coraz więcej, za dużo na Żywiec, Lwówek i jeszcze wiele imprez razem wziętych .
                      Last edited by piokl13; 23-06-2009, 11:09.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jak najbardziej rozumiem, że chciałabyś być i tu, i tu. Klasyk powiedziałby "reprezentujesz typowo kobiecą logikę myślenia" .
                        Czy mógłbyś mi naświetlić, o co Ci chodzi, bo nie nadążam, widocznie dodatkowo tępa jestem, a nie tylko kobieta

                        Jak na moje oko, to Ty tutaj taką logikę właśnie zapodajesz
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
                          o na Żywiec, Lwówek i jeszcze wiele imprez razem wziętych .
                          Piokl wymień jeszcze z 5 imprez o randze porównywalnej z tymi dwiema. Dla ułatwienia 2 podam to Grodzisk i Chmielaki, następne 3 to już będziesz się musiał pogimnastykować. No to jeśli tych imprez są 4, w roku to chyba debilizmem jest zachodzić na siebie terminami. Co by nie mówić, to Żywiec już przestał być jedynie spotkaniem kolekcjonerów.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19178

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            ... Co by nie mówić, to Żywiec już przestał być jedynie spotkaniem kolekcjonerów.
                            i nastawiony wyłącznie na piwa z ŻGB...

                            Comment

                            • piokl13
                              Senior
                              • 06-2003
                              • 946

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czy mógłbyś mi naświetlić, o co Ci chodzi, bo nie nadążam, widocznie dodatkowo tępa jestem, a nie tylko kobieta

                              Jak na moje oko, to Ty tutaj taką logikę właśnie zapodajesz
                              Stanisław Bareja się kłania.

                              Comment

                              • piokl13
                                Senior
                                • 06-2003
                                • 946

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                ... debilizmem ...
                                Podobno festiwal był udany, a ty organizatorów od debili wyzywasz, bo termin Ci nie pasował. Wyluzuj.
                                Last edited by piokl13; 23-06-2009, 11:55.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎