Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.01.26 - Warszawa - XIV Zimowa Giełda Warszawska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gaz4
    Senior
    • 04-2009
    • 192

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    U mnie wyświetla prawidłowo. Szkoła jest po drugiej stronie, nawet widać napis "Szkoła Podstawowa nr 82".
    Dziwna sytuacja w pracy google pokazuje mi szkołę, w domu poprawną lokalizacje klubu może diabeł tkwi w szczegółach jak zrobi się zbliżenie na szkołe znika napis "Szkoła Podstawowa nr 82" a pojawia się "Karuzela Klub studencki" i "Bemowskie centrum kultury"

    Comment

    • kibi
      Senior
      • 07-2004
      • 1875

      #47
      Bemowskie Centrum Kultury to coś zupełnie innego niż klub Karuzela.
      Jest zlokalizowane po przeciwnej stronie ulicy Górczewskiej, na zapleczu szkoły.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gaz4 Wyświetlenie odpowiedzi
        jak zrobi się zbliżenie na szkołe znika napis "Szkoła Podstawowa nr 82" a pojawia się "Karuzela Klub studencki" i "Bemowskie centrum kultury"
        O kurczę, faktycznie. Ale zaznaczenie zostaje tam, gdzie było i tam też jest "Karuzela". Więc kierować się zaznaczeniem i w żadnym razie nie powiększać mapy.

        Comment

        • karin861
          Senior
          • 02-2006
          • 597

          #49
          Jako pierwsza pragnę podziękować Organizatorom za (jak co roku) bardzo udaną, świetnie zorganizowaną giełdę w Warszawie!

          W tym roku, dla mnie, pod względem kolekcjonerskim bardzo udana impreza, doszło średnio więcej podstawek do zbioru niż zazwyczaj, a nawet i chustę udało się upolować

          Oczywiście, pod względem towarzyskim jak zawsze frekwencja dopisała i można było zobaczyć wiele znanych kumpli.
          Tak więc, wielkie podziękowania dla wszystkich kolegów, z którymi miałam okazję porozmawiać, wymienić uścisk dłoni itp.

          Wasze zdrowie!
          Karina
          Last edited by karin861; 26-01-2013, 19:10.
          Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #50
            Giełda jak zwykle super, podziękowania dla Organizatorów
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              #51
              Bezsprzecznie obok Żywca najlepsza giełda birofilistyczna w Polsce.

              Jedynym problemem staje się zbyt mała ilość miejsca i konieczność przeciskania się w tłumie giełdowiczów. Ale taka musi być cena popularności

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                #52
                Świetny klimat, duży wybór i dobra organizacja. Niestety ceny szybują w górę.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • Adam50
                  Senior
                  • 10-2006
                  • 321

                  #53
                  Również potwierdzam, że super giełda ale ciasno no i kolejka...Ale mimo wszystkiego. dziękuje w imieniu własnym i też całego Elbląskiego Klubu Birofilów,do zobaczenia na innych i Warszawie.

                  Comment

                  • as59
                    Member
                    • 08-2007
                    • 58

                    #54
                    gielda w Warszawie

                    Serdeczne podziękowania dla organizatorów,giełda super pod każdym względem,ale trzymanie koleżanek i kolegów pod drzwiami/około 150 osób/ do samej 7.00 to lekka przesada. Do zobaczenia za rok.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika as59 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Serdeczne podziękowania dla organizatorów,giełda super pod każdym względem,ale trzymanie koleżanek i kolegów pod drzwiami/około 150 osób/ do samej 7.00 to lekka przesada. Do zobaczenia za rok.
                      Gdybyś czekał na dworze to mógłbyś narzekać. Giełda była od 7 i o 7 została otwarta sala. I za to chwała organizatorom, ze trzymają się zasad.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #56
                        Warszawska jak zwykle udana!

                        Comment

                        • centon
                          † 2017 Piwosz w Raju
                          • 03-2004
                          • 575

                          #57
                          Podziękowania dla organizatorów za bardzo dobrą organizację.
                          Dla mnie giełda pod względem kolekcjonerskim bardzo udana.
                          pozdrawiam wszystkich.
                          Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                          Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                          https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                          Comment

                          • Raciborz
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 594

                            #58
                            Atmosfera i piwo okey.Ale chłopaki jeden rząd ze stolikami mniej,please ,wiem wiem kasa.Ale starczy zrobić pozostałe po 6 zł i się wyrówna.Naprawde dawno nie słyszałem tak częstych oklasków przy spadającym szkle.Piwne pozdrowienia

                            Comment

                            • Piecia
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 3307

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Atmosfera i piwo okey.Ale chłopaki jeden rząd ze stolikami mniej,please ,wiem wiem kasa.Ale starczy zrobić pozostałe po 6 zł i się wyrówna.Naprawde dawno nie słyszałem tak częstych oklasków przy spadającym szkle.Piwne pozdrowienia

                              Chyba nie kasa, ale zainteresowanie wystawców - jak widzieliśmy wolnych miejsc brak

                              Wielkie podziękowania dla Organizatorów, tych, których spotkałem i zamieniłem parę słó i współbiesiadników. Każdy, kto raz przybędzie na Giełdę będzie zawsze wracał!

                              Koniec i bomba,
                              Kto nie pije ten trąba !!!
                              __________________________
                              piję bo lubię!

                              Comment

                              • Mason
                                Senior
                                • 02-2010
                                • 3280

                                #60
                                Chciałbym pozdrowić pana, który oferował 9 letni porter z Witnicy za 150 złotych, zeszłoroczne portery Grudniowe Ciechana za 25 złotych (butelki półlitrowe oczywiście) i świeżego Borsuka za 13 złotych. Najwyraźniej czytał klasyka i wie, że wysoka cena jest dobra dla kupującego

                                Przyznam szczerze, że miałem nadzieję na większe łupy piwne. Choć Guinness FES z Indonezji ładnie mi to wynagrodził
                                JEDNO PIVKO NEVADI!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎