Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.09.07 - Lublin, XII Lubelska Giełda Birofilii

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grothesk
    Senior
    • 11-2005
    • 811

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
    Byłem na giełdzie po kilku latach przerwy. Fajny pomysł z tym zagranicznym piwem w cenie wejściówki, fajne gadżety. Niestety ze szkłem słabo, tylko 2 osoby miały coś ciekawego. Od jednej udało się kupić 3 szklanki w dobrej cenie. Niestety kapsli nie nabyłem, chciałem nabyć jakieś z koncernówek, bo na swojej ścianie, mam na razie tylko z butelek z wypitych piw ale cena 0,40gr to lekka przesada.
    40 groszy za kapsel to przesada? To co ja mam powiedzieć, jak zbieram niebutelkowane, gdzie cena za nowości nie schodzi poniżej dwóch złotych?

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
      mam na razie tylko z butelek z wypitych piw ale cena 0,40gr to lekka przesada.
      Od kilkunastu lat cena tych kapsli oscylowała wokół 30 groszy, ale ostatnimi czasy lepiej się spytać przed wertowaniem w pudełkach, bo się można trochę zdziwić.

      Comment

      • mio-beta
        Member
        • 10-2003
        • 39

        #18
        Ukłony dla organizatorów giełdy w Lublinie. Bardzo dobra organizacja jak co roku zresztą. Niespodzianka z piwami świata dołączanymi do wejściówki. Giełda udana pod względem towarzyskim i kolekcjonerskim. Jeszcze raz podziękowania dla organizatorów i do zobaczenia w przyszłym roku.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
          Od kilkunastu lat cena tych kapsli oscylowała wokół 30 groszy, ale ostatnimi czasy lepiej się spytać przed wertowaniem w pudełkach, bo się można trochę zdziwić.
          Zależy z jakich piw. U mnie na giełdzie masówka była warta nie więcej niż 10-30 groszy. Trudno oczekiwać, że kapsle od piw po 15 czy 20 zł kosztowałyby tyleż samo. Prawda natomiast, że kapslarzy przybywa, a ludzie dostrzegli w tym interes

          Comment

          • CMK86
            Junior
            • 09-2013
            • 2

            #20
            zdjecia z gieldy lublin 09.17.2013

            Witam serdecznie wszystkich kolekcjonerow

            Sobotnia gielda w lublinie byla moim pierwszym kontaktem z Birofilia... przyznaje ze bardzo mnie to zainteresowalo, do tego stopnia ze postanowilem rozpoczac kolekcjonowanie kapsli nie spodziewalem sie poznac tam paru fajnych ludzi jak np Pan Wieslaw atmosfera mila i przyjacielska .

            W planach mam nie poprzestac tylko na tej gieldzie, no i oczywiscie chcialbym powiekszac swoja kolekcje

            Nawiazujac do tematu to czy ktos ze zgromadzonych na tej gieldzie posiada jakies zdjecia?

            Pozdrawiam, Mateusz

            Comment

            • Grothesk
              Senior
              • 11-2005
              • 811

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CMK86 Wyświetlenie odpowiedzi
              Witam serdecznie wszystkich kolekcjonerow

              Sobotnia gielda w lublinie byla moim pierwszym kontaktem z Birofilia... przyznaje ze bardzo mnie to zainteresowalo, do tego stopnia ze postanowilem rozpoczac kolekcjonowanie kapsli nie spodziewalem sie poznac tam paru fajnych ludzi jak np Pan Wieslaw atmosfera mila i przyjacielska .

              W planach mam nie poprzestac tylko na tej gieldzie, no i oczywiscie chcialbym powiekszac swoja kolekcje

              Nawiazujac do tematu to czy ktos ze zgromadzonych na tej gieldzie posiada jakies zdjecia?

              Pozdrawiam, Mateusz

              Wyślij mi e-mailem (grothesk@gazeta.pl) swój adres korespondencyjny oraz informację jakie kapsle postanowiłeś zbierać (piwne, niepiwne, zdejmowane, "dziewice" itp.). Chętnie podratuję Cię zestawem dla początkującego kolekcjonera, abyś miał łatwiejszy start. Myślę, że około 70 kapsli się uzbiera. Myślę, że i kilku innych kolekcjonerów byłoby w stanie Ci pomóc na starcie, popytaj na forum w dziale Kolekcjonerstwo. To żaden grzech ani wstyd. :-)

              powodzenia w rozwoju kolekcji,

              Tomek

              Comment

              • yaro74
                PremiumUżytkownik
                • 09-2012
                • 2089

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                40 groszy za kapsel to przesada? To co ja mam powiedzieć, jak zbieram niebutelkowane, gdzie cena za nowości nie schodzi poniżej dwóch złotych?
                Niebutelkowane to co innego. Za "dziewice" trzeba płacić więcej
                Liczyłem, że Lech, Tyskie i tym podobne nie będa droższe niż 20gr.

                Comment

                • CMK86
                  Junior
                  • 09-2013
                  • 2

                  #23
                  Jako początkujący postanowiłem na wstępie zająć się "dziewicami" z polskich browarów oraz zdejmowanymi kapslami zagranicznymi.

                  Pierwsze moje dziewice już nabyłem w sobotę w a następne na allegro w niedzielę

                  Każdego dnia mam już nowości w swojej "początkowej kolekcji", czas pokaże co zacznę zbierać dalej, na pewno na kapslach nie zakończę

                  Pozdrowienia z Warki dla kolegów birofilów

                  Comment

                  • centon
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 03-2004
                    • 575

                    #24
                    jakby co to trochę zagranicy podeślę. daj znać na PW
                    Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                    Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                    https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                    Comment

                    • chinet
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 486

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CMK86 Wyświetlenie odpowiedzi
                      postanowilem rozpoczac kolekcjonowanie kapsli (...) W planach mam nie poprzestac tylko na tej gieldzie, no i oczywiscie chcialbym powiekszac swoja kolekcje

                      Nawiazujac do tematu to czy ktos ze zgromadzonych na tej gieldzie posiada jakies zdjecia?

                      Pozdrawiam, Mateusz
                      Skoro ruszasz z kapslami to zapraszam na forum kapslarzy. Dużo informacji jak i kontaktów do wymian. A fotki to prędzej na fejsbuku znajdziesz

                      Last edited by chinet; 18-09-2013, 22:32.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎