Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.09.21 - Sosnowiec, I Sosnowiecka Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Psychomanteum
    Senior
    • 06-2004
    • 207

    #16
    Informacja uzyskana na Facebook-u:
    "Na kranach i w butelkach: Rowing Jack,Black Hope, Attak Chmielu, Jurajskie bursztynowe, Jurajskie stout, Nosorożec słoneczny i miodzio, Reden pilzner, Reden pszenica i oczywoście Zagłebiowskie pils"
    http://picasaweb.google.pl/psychomanteum1/
    2011 kapsli - 44 państwa... w tym 222 Polska

    Comment

    • tyskikufel
      Senior
      • 04-2003
      • 772

      #17
      Podziękowanie dla chłopaków z Zagłębia za fajnie zrobioną 1 giełdę w Sosnowcu, dobre piwa i jedzonko, choć Pani z obsługi nie wiedziała co wuszt ale po krótkim namyśle zgadła, dla kolegów i kolekcjonerów za miłą atmosferę, fajnie zrobione podstawki , kapsle i etykiety, no i najważniejsze nie było kłopotów na Granicy !!!!! wpuszczali nawet tych co zapomnieli paszport, do zobaczenia za rok

      Comment

      • misjogi
        Senior
        • 04-2006
        • 147

        #18
        A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Zagłębiacy nie gęsi, i też Giełdę mają

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          #19
          Jasiu mnie wczoraj opier.... że nikt nic o giełdzie nie pisze, więc nadrabiam zaległości.
          Przede wszystkim serdeczne podziękowania dla Jasia, szefostwa Rino i ekipie ze ŚKB za wspaniała imprezę.
          Organizacja super, wszystko dopięte na ostatni guzik. Ludziska dopisali, piwa również (dla mnie hitem była pszenica z Redena).
          Jedzenie też bardzo dobre.
          Oddzielnym tematem jest premiera piwa Zagłebiowskiego. Wiadomo co to było za piwo i raczej nikt nie oczekiwał wielkich fajerwerków,
          ale wielki plus za pomysł i zrealizowanie go. Inna sprawa, że piw w butelkach już nie ma, pozostaje sprzedaż Zawiercia Jasnego z beczki jako Zagłębiowskie. Może się chłopaki z Zawierciem dogadają i powstanie coś trwałego.
          Dzięki wszystkim za domowe piwo i porterówki
          Do zobaczenia w Rino za rok! A pewnie dużo wcześniej...

          Kilka zdjęć tradycyjnie tutaj:
          Last edited by Promil03; 12-10-2013, 10:54.

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
            Jedzenie też bardzo dobre.
            Ja przyjechałem bardzo późno (inne obowiązki), ale nie spodziewałem się tak fajnej imprezy. Impreza sympaczytna, prawie rodzinna a na pewno przyjacielska. Piwko, pszeniczne z Redena smaczne, Zagłębiowskie też nieczego sobie.
            Smaka zrobiłem sobie na hamburgiery ale jak widziałem pod hamburgierami podpałkę do grila, bo trza było bardziej rozpalić ...(myślałem że wszyscy wiedzą, że to trucizna).
            Kolekcjonersko, myślę, że za rok będzie na pewno lepiej
            Gratulacje !!!
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • Promil03
              Senior
              • 10-2007
              • 2833

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
              Od znajomych dowiedziałem się ostatnio ,że "wspaniała" (6/6 ,tak może 3 lub 4/6) jednak nie była a poruszone piweczko akurat było bdb ,tak 5/6 (przynajmniej tam na miejscu bo flaszkowego na wynos zabrakło) Myślę ,że przydałoby się jakieś zdanie bardziej obiektywne, kogoś spoza ŚKB i w ogóle spoza woj.śląskiego.
              Rozumiem, że na giełdzie nie byłeś?
              Jeśli piszę wspaniała, to wspaniała. Jeśli piszę, że wszystko było dopięte na ostatni guzik, to tak właśnie uważam.
              Jeśli komuś coś nie pasowało, to niech napisze co.
              Sugerując, że wystawiam giełdzie pozytywną ocenę, ponieważ znam organizatorów i nie jestem obiektywny obrażasz mnie.

              Ps. Nie jestem członkiem ŚKB.

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                Rozumiem, że na giełdzie nie byłeś?
                No coś ty.Na giełdzie był przecaś ziomek.A belfer tylko opisuje na necie.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎