Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.02.22 - Kraków, XX Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pizmak666
    Senior
    • 12-2006
    • 1898

    #16
    Z uwagi na bliskość giełdy moge zabrać jakieś szkła czy inne wielkogabarytowe wynalazki z moich oferowanych. Czekam na PW.
    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika borsukwroc Wyświetlenie odpowiedzi
      Jeśli ktoś ma na zbyciu bilety komunikacji miejskiej lub stare kartonikowe biletyy pkp to proszę wziąść, mam etykiety i kapsle na wymianę.
      Mam i zapraszam do siebie.

      Comment

      • masumi
        Senior
        • 08-2001
        • 289

        #18
        Kapslochy...

        Jeśli ktoś ma na zbyciu, chetnie przyjmę

        Comment

        • Jerzy1960
          Senior
          • 07-2004
          • 370

          #19
          Oczywiście planuję być. Chętnie zaopiekuję się zbędnymi nakładkami na pokale.

          Comment

          • noodles
            Senior
            • 09-2005
            • 700

            #20
            Jeśli ktoś zbiera podstawki niepiwne to mam ponad 40 szt które mogę zabrać na giełdę i podarować.
            Moja kolekcja podstawek

            Comment

            • Cez
              Senior
              • 01-2003
              • 1789

              #21
              Zaczyna się giełda przed Giełdą
              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                #22
                Ludzi chyba więcej niż rok temu. Dla mnie jak zwykle udana towarzysko giełda. Miło było spotkać dawno niewidzianych znajomych. Dzięki dla organizatora
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • Gacka
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 373

                  #23
                  Towarzysko giełda naprawde super. Bardzo dużo kapslarzy,co oznacza większą ilość kapsli do kolekcji! Tym razem około...15-20? Szybkie wejście,kanapka ze smalcem w rękę,i ten ogórek dużosolny .
                  Viva Slask Wroclaw!!!

                  Comment

                  • Jerzy1960
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 370

                    #24
                    Super giełda towarzysko i do zbioru coś wpadło. Dzięki organizatorom i wszystkim przybyłym.

                    Comment

                    • pizmak666
                      Senior
                      • 12-2006
                      • 1898

                      #25
                      Podziękowania dla organizujących i spotkanych na giełdzie

                      Do zobaczenia za rok.

                      Tylko na krakowskiej giełdzie można znaleźć PW flaszkę w koszu na śmiecie
                      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                      Comment

                      • Tivolo
                        Member
                        • 02-2013
                        • 47

                        #26
                        KRAKÓW !!!

                        Bardzo fajne spotkanie kolekcjonerów birofilii. Wspaniałe wrażenia i mnóstwo pięknych chwil. Czekam na takie same cudowne giełdowe spotkania w Tychach i w Żywcu.

                        Comment

                        • tyskikufel
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 772

                          #27
                          Podziękowanie dla organizatorów od Śląskiego Klubu Birofilów za tradycyjnie już dobrze zrobioną giełdę w Krakowie, szczególnie dla Toma Sygi, fajna atmosfera kolekcjonerska , dobre piwa , chleb z tustym i ogórkiem, do mojego zbioru wpadło sporo etykiet tematycznych i kapselków, do zobaczenia w 2015r

                          Comment

                          • masumi
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 289

                            #28
                            Podziękowania dla Uczestników, Pomocników (Bractwo Piwne z Krakowa) i Sponsora - browaru Okocim
                            A przy okazji znaleziono:
                            1. komplet kluczy
                            2. zapalniczkę
                            3. butelkę p/w (w koszu na śmieci !) - właściciel odebrał butelkę...
                            4. woreczek z kapslami
                            5. niezapomniane wrażenia

                            Więcej informacji na pw

                            Wasze...

                            Comment

                            • pIvo
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 290

                              #29
                              Przeterminowane piwa na giełdzie:

                              Chcę podzielić się z innymi forumowiczami moimi zaskoczeniem: otóż dziś stwierdziłem, że na giełdzie udało mi się kupić (na szczęście m.in.):

                              - piwo Bosbier z belgijskiego browaru St. Jozef z data ważności do 11.2011 (czyli przeterminowane ponad 2 lata temu) w cenie 8 zł za butelkę 0,33l (u kolegi ze stolika z rzędu środkowego, oferującego także wiele innych piw butelkowych),

                              - piwo Corsair "prosto" z Gwadelupy za ok. 12 zł (jeśli dobrze pamiętam), które było "krócej leżakowane", tzn. raptem minęło 8 miesięcy od daty przydatności, tym razem od kolegi ze stolika 2-3 po prawej stronie, patrząc od wejścia.

                              Jestem pewien, że takich przeterminowanych piw sprzedano na giełdzie więcej, gdyż gdy je kupowałem, było po kilka egzemplarzy butelek ww. piw, które później zostały sprzedane.

                              Mam nadzieję, że to czysty przypadek, a sprzedający na pewno nie mieli wiedzy, że sprzedają przeterminowane piwa w cenie 8-12 zł, bo przecież by o tym swoim kolegom powiedzieli?
                              http://kapsle.w.interia.pl

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                #30
                                Ja akurat dojrzałem daty na tym stoisku i nie zakupiłem niektórych. Ceny mieli z deka zaporowe.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎