Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.05.19-20 - 3 konwent Piwnych kolekcjonerów Tychy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tyskikufel
    Senior
    • 04-2003
    • 772

    Co do parkingów jest ich kilka w pobliżu zobacz mapy Google

    Comment

    • cringer
      Member
      • 02-2008
      • 71

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
      gdybyś przyjechał 1400 km z jedną dużą torbą nie zarejestrowany i chciał się wystawić a tu nie ma miejsca :
      I wlasnie dlatego zarejetrowalem sie odpowiednio wczesniej i ZAREZERWOWALEM 4 stoliki.


      Czyli to ja mam teraz poniesc konsekwencje tego ze ktos kto nie pomyslal o tym wczesniej mogl sie wystawic.

      I nie mow mi ze na pewno sie zmieszcze na 3 bo sie nie zmiescze.

      Amatorka!

      Comment

      • Mafar
        Senior
        • 04-2003
        • 1262

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cringer Wyświetlenie odpowiedzi
        I wlasnie dlatego zarejetrowalem sie odpowiednio wczesniej i ZAREZERWOWALEM 4 stoliki.


        Czyli to ja mam teraz poniesc konsekwencje tego ze ktos kto nie pomyslal o tym wczesniej mogl sie wystawic.

        I nie mow mi ze na pewno sie zmieszcze na 3 bo sie nie zmiescze.

        Amatorka!
        Proponuję abyś pół towaru wystawił w piątek , a drugą połowę w sobotę . Wtedy na pewno się zmieścisz
        Polakom gratulujemy Brackiego

        Gdy rozum śpi budzą się demony

        Comment

        • Raciborz
          Senior
          • 06-2004
          • 594

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
          Pewnie szacowny kolego nigdy nie byłeś na dużej imprezie birofilskiej a odpowiem Ci tak , gdybyś przyjechał 1400 km z jedną dużą torbą nie zarejestrowany i chciał się wystawić a tu nie ma miejsca jak być się czuł ,a ja byłem na paru i organizatorzy znależli mi miejsce chcemy każdemu dać przynajmniej 1 stolik, sporo osób rejestrowało się na koniec i trudno było wszystko załatwić, mam 360 ław piwnych , plus same siedziska i jak ktoś zamiast 4 dostanie 3 to się na pewno zmieści , a całować się nie będę , nie zniżę się do twojego poziomu.Życzę udanej giełdy i wielu zdobyczy birofilskich i miłej atmosfery
          Marek nie zgadzam się z tobą, że organizatorzy zawsze znajdą Ci miejsce. W Czechach jest konkretna ilość stolików, jak sie spóżnisz z rezerwacją to zostają schody, podłoga itp . Ja bym poinformował że jest 720 stołów i kto pierwszy ten lepszy. Ale każdy ma inne kryteria, do zobaczyska w wekend

          Comment

          • tyskikufel
            Senior
            • 04-2003
            • 772

            Pewnie tak jest , ja na wszystkich giełdach nie byłem ale załatwić 1500 stolików to jaka by musiała być hala,Do zobaczyska w Tychach

            Comment

            • beerek62
              Senior
              • 04-2010
              • 1036

              Czy jest ktoś, kto jadąc jutro na giełdę w Tychach będzie wstępował do CEB w Piotrkowie? Taką osobę poproszę o kontakt na PW.
              Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
              Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

              Comment

              • solfernus
                Senior
                • 08-2004
                • 1025

                Dziękuję organizatorom za całokształt. Jak dla mnie giełda bardzo udana. Szczególnie kolekcjonersko. Dwanaście nowych polskich browarów i jedno nowe państwo w zbiorze!
                Dodatkowo kilka bardzo ciekawych podstawek.
                Pozatym towarzysko też się udało. Kilka nowych znajomości w "realu"
                I wizyta w Tyskim browarze.
                Daliście radę, pozdrawiam. Wasze
                Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                Comment

                • Raciborz
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 594

                  Kolekcjonersko i organizacyjnie prawie perfekt. Jedyny minus to godziny giełdy dlaczego sobota 9-14 ? ( tylko tyle). No i dlaczego to coś składało stoliki o 13,30 skoro miało być do 14-tej ?. Po zatym bez zastrzerzeń

                  Comment

                  • kruger_nr1
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 801

                    Nam również się podobało, dziękujemy za imprezę, daliście radę ) . Oczywiście kilka niedociągnięć było oprócz już wymienionych...
                    - straż miejska szukająca guza...a wiadomo było, że wielu kolekcjonerów prosto z pojazdów będzie się giełdować i można było jeszcze kawałek terenu z miastem załatwić by sobie odpuścili z tą nagonką
                    - brak stoiska z kawą, herbatą itp na takiej imprezie???? bardzo wiele osób szukało czegoś takiego...
                    ALE mimo to było fajnie i pozdrawiamy
                    Kolekcja puszek piwnych:
                    http://puszkikrugera.web-album.org/

                    Comment

                    • witold68
                      Senior
                      • 09-2009
                      • 142

                      3 konwent

                      Troche ciasno żeby przejść między stołami, fajnie spotkać tyle osób szczególnie z zagranicy pod tym względem jedyni.Wielkie podziękowania dla Marka i reszty osób zaangażowanych w przygotowaniach
                      Pozdro
                      Na pochybel psubratom !

                      Comment

                      • tyskikufel
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 772

                        Podziękowanie dla wszystkich osób które przyczyniły się do tego by 3 giełda światowa kolekcjonerów mogła się odbyć, dla sponsorów Tyskie browary Książęce, Urząd miasta Tychy , koleżanek i kolegów z Śląskiego Klubu Birofilów ,dla kolekcjonerów za tak liczne przybycie oraz stworzenie wspaniałej atmosfery,
                        Za niedociągnięcia przepraszam i liczę na wyrozumiałość , Do zobaczenia w 2019 w Argentynie i 2021 w
                        Turcji

                        Comment

                        • grzeber
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2868

                          W tym temacie kilkukrotnie wyrażałem swoje wątpliwości odnośnie organizacji giełdy, czas zatem na krótkie podsumowanie.

                          Giełda wyszła Wam bardzo fajnie. Praktycznie nic z moich wątpliwości się nie potwierdziło (skarbówki nie zauważyłem, a stołów starczyło ). Brawa i podziękowania dla organizatorów. Jakieś tam małe wpadki, (choćby te wymienione wcześniej) się pojawiły ale przy takiej skali oraz liczbie osób, to nie do uniknienia.

                          Oby jak najszybciej światowa giełda wróciła do Tychów.
                          pozdrawiam
                          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            Nie ma co stękać i narzekać. Pamiętać i podziękować trzeba za zdecydowane plusy giełdy i atmosferę. Jako współorganizator jednej z giełd krajowych wiem ile stresu i odpowiedzialności jest z organizacją takiej imprezy.
                            Wielkie podziękowania dla Tyszan z klubu Kufelek oraz w szczególności - Marka którego kosztowało to sporo zdrowia. Wasze

                            Ciekawe jak z frekwencją. Może organizatorzy pochwalą się i napiszą tu dla potomnych ile osób oficjalnie zgłosiło się w formie zapisów i ile w sumie przybyło w ciągu 2 dni trwania imprezy. Wszak to pierwsza tego typu w Polsce. Biorąc pod uwagę że odbywa się raptem co 2 lata a chętnych do organizacji jest wiele krajów to pewnie szanse na kolejną imprezę u nas są takie jak organizacja mundialu lub kolejnych mistrzostw Europy w piłce nożnej.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • tyskikufel
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 772

                              Dzięki za miłe słowa za organizację giełdy dla mnie i kolegów z klubu, co do rejestracji było zarejestrowanych 852 osoby, ile było jeszcze osób nie wiem bo przestaliśmy rejestrować , gdyż nie było już pakietów rejestracyjnych, ale z 2 tyś osób myślę spokojnie się przewinęło. mam nadzieję że dożyję jeszcze giełdy światowej w Polsce , chętnie będę służył radą i pomocą jak ktoś się zgłosi do organizacji
                              Szkoda tylko że wszyscy się chwalą ile zdobyli a mi trochę żal , ale taka dola organizatora

                              Comment

                              • genea
                                Senior
                                • 02-2006
                                • 1515

                                To i ja opiszę swoje wrażenia. Kolekcjonersko super, towarzysko również. Odnowiłem stare znajomości i co najważniejsze nawiązałem nowe Ogromny szacun dla Marka i reszty organizatorów za super imprezę. Ogarnąć tyle rzeczy to naprawdę trzeba umieć Ale żeby nie było tak lukrowato, to dorzucę też od siebie kamyczek do ogródka niezadowolenia (ale mały ) Po pierwsze, przy takiej liczbie wystawiających z różnych krajów, brakowało mi jakiejś chociaż orientacyjnej mapki przy wejściu z lokalizacją poszczególnych krajów. Jak znalazłem jakiś interesujący kraj, zrobiłem wymianę i chciałem później znowu wrócić w to samo miejsce, to już miałem problemy z trafieniem (A byłem trzeźwy ) Raz zapytałem kogoś z organizatorów gdzie są Francuzi, to dostałem odpowiedź, że koło Węgrów... A bałem się zapytać gdzie są Węgrzy, bo pewnie bym dostał odpowiedź, że koło Francuzów Po drugie, giełda była za krótka Myślę, że jakby była jeszcze w niedzielę, to nie tylko ja bym został Po trzecie, to co juz wcześniej napisano... Czemu w sobotę giełda była tylko do 14? Rozumiem, że miało to pewnie związek z imprezą pożegnalną, ale szczerze mówiąc, jakby skończyła się o 15-16 to też wszyscy by zdążyli się spakować, odwieźć rzeczy na kwaterę i trafić na imprezę. Zwłaszcza, że ludzie schodzili się jeszcze długo po 18-tej. No i po trzecie, co wiąże się z pkt. drugim, czemu już o 13 zaczęto zwijać stoliki? I to tak, że próbowano (z rozpędu czy jak?) zabrać mi ławkę na której jeszcze miałem niespakowane rzeczy... Trochę to było dziwne...
                                Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                                Bractwo Piwne

                                Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                                Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎