Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.06.16-17 XXII Międzynarodowa Giełda Birofiliów Żywiec

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beerek62
    Senior
    • 04-2010
    • 1037

    #16
    Dzisiaj nie byłem. Wczoraj pogoda w kratkę, generalnie nie było źle. Dla mnie giełda udana, kilka ciekawych szkieł doszło do zbioru. Co do samej giełdy - chyba nietrafna decyzja o rozpoczęciu giełdy w piątek o 6.15. O tej godzinie pod namiotem giełdowym było może 10 osób. Później ludzi coraz więcej. Byłem do 11.00 - połowa stołów z rezerwacjami była wolna. Chyba lepszym rozwiązaniem byłaby giełda tylko w sobotę albo w piątek od godz. 15 + sobota.
    Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
    Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19168

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
      Chyba lepszym rozwiązaniem byłaby giełda tylko w sobotę albo w piątek od godz. 15 + sobota.
      Nie krytykując... pamiętam z moich początków, że w piątek była popołudniem. Raczej bardziej towarzyska. Sobota do 13 obowiązkowo. Cieszy, że jest, ale bez wsparcia drugi rok praktycznie bez zagranicy. Oby w następnym roku było lepiej.

      Comment

      • beerek62
        Senior
        • 04-2010
        • 1037

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        ... praktycznie bez zagranicy...
        Na kilku stolikach były rezerwacje z czesko- lub słowacko brzmiącymi nazwiskami. W piątek do 11 stoliki były puste...
        Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
        Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #19
          Była to jeśli nie pierwsza to na pewno pierwsza od wieeeeeeeeeeeeeeelu lat żywiecka giełda gdzie nie było problemów ze znalezieniem wolnej powierzchni wystawienniczej w postaci stołów. Ot taki plus który stanął chyba ością w gardle organizatorów/organizatora.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            #20
            A ja trochę z innej strony pochwalę - było zimno, więc i ciepły posiłek dla giełdowiczów się pojawił (darmowy), co było dobrą wolą organizatorów. Mały gest, a swoje robi, brawo!
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #21
              Tak jest. Zupa była zarąbista. Poszły jej 2 wielkie gary w czasie gdy zdążyłem wsunąć 2 porcje. Inaczej może i po trzecią bym jeszcze podszedł. Brawo dla organizatorów !
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • seguin
                Junior
                • 07-2016
                • 22

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                Na kilku stolikach były rezerwacje z czesko- lub słowacko brzmiącymi nazwiskami. W piątek do 11 stoliki były puste...
                W piątek była aż jeden Słowak, w sobotę dojechało kilku następnych z Porter Clubu oraz kilku Czechów z Havirova, Ostrawy i okolic. Także giełda była międzynarodowa

                Bez wcześniejszego powiadomienia o terminie giełdy nie ma szans na obecność wielu zagranicznych kolekcjonerów - jak kilka lat do tyłu. Większość Czechów wybrała giełdę w Pradze, gdzie było też kilku Węgrów. Może za rok ktoś pomyśli o odpowiednio wczesnym ustaleniu daty giełdy ...
                Last edited by seguin; 18-06-2017, 14:55.

                Comment

                • yoreck
                  Senior
                  • 04-2004
                  • 526

                  #23
                  Był jeszcze kolekcjoner kapsli z Ukrainy i etykiet z Niemiec :-)

                  Comment

                  • seguin
                    Junior
                    • 07-2016
                    • 22

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
                    Był jeszcze kolekcjoner kapsli z Ukrainy i etykiet z Niemiec :-)
                    Auto z Niemiec kolega widział, ale nie mieliśmy pewności czy to kolekcjoner więc nie pisałem

                    Comment

                    • as59
                      Member
                      • 08-2007
                      • 58

                      #25
                      Zywiec2017

                      Podziękowania dla organizatorów za miłą atmosferę ,gorący poczęstunek, szkoda że tylko pogoda za bardzo nie dopisała ale na to nikt nie ma wpływu,Trochę nowości wpadło do kolekcji.Do zobaczeni za rok.Andrzej

                      Comment

                      • Adam50
                        Senior
                        • 10-2006
                        • 321

                        #26
                        Podziękowania od Elbląskiego Klubu Birofilów dla organizatorów/organizatora za super giełdę, dobrą organizację, nie wspomnę o wyśmienity poczęstunek, myślę że z roku na rok będzie co raz bardziej się rozwijała giełda. Pozdrawiam brać kolekcjonerską.

                        Comment

                        • tyskikufel
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 772

                          #27
                          Podziękowania dla organizatorów za zrobienie tej giełdy, fajne konkursy, loteria i smaczna gorąca zupa na ten pochmurny czas wymian kolekcjonerskich , dla mnie super kolekcjonersko bo po Tychach byłem w plecy ze zdobyczami do kolekcji a tutaj z 200 kapsli , plus podstawki i etykiety, do zobaczenia za rok

                          Szkoda tylko że to była ostatnia giełda Śp Darka Dryji

                          Comment

                          • Raciborz
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 594

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie krytykując... pamiętam z moich początków, że w piątek była popołudniem. Raczej bardziej towarzyska. Sobota do 13 obowiązkowo. Cieszy, że jest, ale bez wsparcia drugi rok praktycznie bez zagranicy. Oby w następnym roku było lepiej.
                            Co dla ciebie jest zagranicą, twoja kochana Białoruś ?. Było 5 Słowaków i około 10 Czechów, no chyba że to dla ciebie terytorium Polski ?

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19168

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Co dla ciebie jest zagranicą, twoja kochana Białoruś ?. Było 5 Słowaków i około 10 Czechów, no chyba że to dla ciebie terytorium Polski ?
                              Nie wiem skąd taka kąśliwa uwaga. Nigdzie nie dałem wyrazu zakochania w Białorusi. Na podobnej jak ty zależności mam tam blisko (jak ty do Czech). Napisałem "praktycznie", bo wspomnianych z racji długości dojazdu można "praktycznie" traktować jak miejscowych. Na frekwencję kolekcjonerów zagranicznych (i mam na myśli tych, którzy mieli trochę dalej) wpłynął fakt bardzo dużej imprezy miesiąc wcześniej.

                              Comment

                              • EldosPlutos
                                Member
                                • 02-2007
                                • 62

                                #30
                                Ja co roku lubię przyjeżdżać do Żywca i w tym roku również mi się podobało ale frekwencyjnie tegoroczna giełda to cień giełd z lat ubiegłych.
                                Dwie rzeczy na to miały wpływ.
                                Pierwsza - to Tychy, które były miesiąc wcześniej.
                                Druga - ogłoszenie, że jednak giełda w Żywcu się odbędzie, na miesiąc przed imprezą.

                                Jeśli chce się liczyć na frekwencję to trzeba takie imprezy ogłaszać odpowiednio wcześniej np. w styczniu/lutym - chociażby po to, żeby sobie zaklepać urlop na piątek

                                Bardzo dziękuję za smaczny poczęstunek i mam nadzieję, że do zobaczenia za rok w Żywcu!

                                Zdrowie organizatorów!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎