Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2019.08.03-Racibórz- III Międzynarodowa giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DAREK7
    Member
    • 06-2002
    • 60

    #16
    Zaczyna wracać prawdziwy "DUCH" giełd kolekcjonerskich. Rozmowy, wymiany, piwo i atmosfera jakiej dawno nie było na giełdach. Kto był to wie o czym mowa. Dzięki organizatorom za prawdziwą giełdę, a nie spęd handlarzy. Przepraszam jak kogoś uraziłem, ale dawno nie czułem się tak dobrze.

    Comment

    • beerek62
      Senior
      • 04-2010
      • 1036

      #17
      Duch duchem, ale trochę przykro jeżeli jedzie się 150 km a na giełdzie szkło jest na trzech-czterech stolikach, przy czym w większości to sztuki bez żadnej wartości kolekcjonerskiej (no może poza jednym - pozdrawiam Prezesa, bo to chyba jego był ten PRL). Starych butelek nie miał chyba nikt. Niemniej atmosfera fajna, zbieraczom etykiet, wafli i kapsli z pewnością zbiory się powiększyły. Na II giełdzie nie byłem, ale uważam że pierwsza była bardziej udana niż obecna, przynajmniej dla mnie (zwłaszcza kolekcjonersko). No i frekwencja była znacznie lepsza.
      Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
      Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

      Comment

      • Raciborz
        Senior
        • 06-2004
        • 594

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DAREK7 Wyświetlenie odpowiedzi
        Zaczyna wracać prawdziwy "DUCH" giełd kolekcjonerskich. Rozmowy, wymiany, piwo i atmosfera jakiej dawno nie było na giełdach. Kto był to wie o czym mowa. Dzięki organizatorom za prawdziwą giełdę, a nie spęd handlarzy. Przepraszam jak kogoś uraziłem, ale dawno nie czułem się tak dobrze.
        Dzięki za przyjazd i opinię

        Comment

        • Raciborz
          Senior
          • 06-2004
          • 594

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
          Duch duchem, ale trochę przykro jeżeli jedzie się 150 km a na giełdzie szkło jest na trzech-czterech stolikach, przy czym w większości to sztuki bez żadnej wartości kolekcjonerskiej (no może poza jednym - pozdrawiam Prezesa, bo to chyba jego był ten PRL). Starych butelek nie miał chyba nikt. Niemniej atmosfera fajna, zbieraczom etykiet, wafli i kapsli z pewnością zbiory się powiększyły. Na II giełdzie nie byłem, ale uważam że pierwsza była bardziej udana niż obecna, przynajmniej dla mnie (zwłaszcza kolekcjonersko). No i frekwencja była znacznie lepsza.
          Dzięki za przyjazd i opinię. Z jednym się nie zgodzę, na pewno na pierwszej było mniej ludzi ( ta w szkole ). Druga pod względem frekwencji była zdecydowanie lepsza. Przykro że nic Pan nie dobrał do zbioru, ale jak już się ma tak pokazną kolekcję to będzie coraz trudniej

          Comment

          • Raciborz
            Senior
            • 06-2004
            • 594

            #20
            Dzięki Serdeczne wszystkim którzy pojawili się na dziedzińcu zamku. Mam nadzieję że się podobało. Zapraszam już za rok w pierwszą sobotę sierpnia.

            Comment

            • beerek62
              Senior
              • 04-2010
              • 1036

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
              Z jednym się nie zgodzę, na pewno na pierwszej było mniej ludzi ( ta w szkole ). Druga pod względem frekwencji była zdecydowanie lepsza.
              No tak, najprawdopodobniej pomyliłem kolejność giełd . Zapomniałem, że w ubiegłym roku giełda się nie odbyła. Chodziło mi o drugą, która była za zamkiem bliżej Odry.
              Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
              Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

              Comment

              • tyskikufel
                Senior
                • 04-2003
                • 772

                #22
                Prezes dziękuje, też szukałem szkła , coś kupić lub wymienić i nic , wysłałem info na priv

                Comment

                • tyskikufel
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 772

                  #23
                  Podziękowania dla organizatorów za organizację giełdy, mała , kameralna ale fajna atmosfera i piwko .Do zobaczenia za rok

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎