Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2020.05.15-16 TYCHY I Środkowoeuropejska Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SKB
    Member
    • 11-2013
    • 41

    2020.05.15-16 TYCHY I Środkowoeuropejska Giełda Birofiliów

    Śląski Klub Birofilów oraz Tyskie Browary Książęce mają przyjemność zaprosić na I Środkowoeuropejską Giełdę Birofiliów , która odbędzie się w Tychach 15 - 16 maja 2020r.
    Śląski Klub Birofilów
  • tyskikufel
    Senior
    • 04-2003
    • 772

    #2
    Giełda odbędzie się w starych budynkach smolarni i bednarni Tyskiego Browaru, sponsorem imprezy jest marka piwa Tyskie.Informacje będą publikowane sukcesywnie,(godziny otwarcia , rezerwacja stołów , hotele itp)
    Last edited by tyskikufel; 08-11-2019, 21:42.

    Comment

    • DJ_Stas
      Member
      • 03-2008
      • 39

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
      Giełda odbędzie się w starych budynkach smolarni i bednarni Tyskiego Browaru, sponsorem imprezy jest marka piwa Tyskie.Informacje będą publikowane sukcesywnie,(godziny otwarcia , rezerwacja stołów , hotele itp)
      Jeśli dobrze rozumiem, to sponsorem jest właściciel marki piwa Tyskie.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        "Środkowoeuropejska"
        Czym formuła giełdy tyskiej, nazywanej chyba do tej pory międzynarodową (sorry jeśli się mylę) będzie się róznić od środkowoeuropejskiej ?
        Jakieś promo na giełdach w ościennych krajach pójdzie ?
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • tyskikufel
          Senior
          • 04-2003
          • 772

          #5
          Informacje wysłane do klubów Czech Słowacji , Niemiec, Litwa, Holandia ,Węgry, Bułgaria,Belgia.Kolega Valentinas rozsyła informacje do klubów i kolekcjonerów na wschdzie europy , Kolega Janusz rodaje info w Anglii oraz przygotuje informacje na FB.Kolekcjonerzy z zagranicy chcą pomóc w promocji tej imprezy a u nas już są malkontenci.Czekam by ktoś też zrobił-giełdę , a wtedy ja będę upierdliwy
          Poniżej lista Hoteli
          - Hotel Arena (główny hotel)
          hotel@hotelarena.com.pl
          + 48 32 323 22 22

          - Hotel Tychy
          hotel.tychy@opal.pl
          +48 32 782 75 00
          +48 500 798 500

          - Hotel Daria:
          informacja@hoteldaria.pl
          +48 32 329 12 90

          - Hotel Stara Poczta:
          hotel@stara-poczta.pl
          +48 32 324 27 00

          - Hotel Aros:
          recepcja@hotelaros.pl
          +48 32 777 17 00

          - Hotel Weranda:
          biuro@werandatychy.pl
          +48 513 426 007

          - Hotel Flora:
          recepcja@hotelflora.pl
          +48 32 780 88 88

          - Hotel Piramida:
          hotel@hotelpiramida.pl
          +48 32 325 78 78

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
            Kolega Valentinas rozsyła informacje do klubów i kolekcjonerów na wschdzie europy , Kolega Janusz rodaje info w Anglii oraz przygotuje informacje na FB.Kolekcjonerzy z zagranicy chcą pomóc w promocji tej imprezy a u nas już są malkontenci.Czekam by ktoś też zrobił-giełdę , a wtedy ja będę upierdliwy
            Wow, wow, wow... gdzie tu jest malkontencja? Nikt w tym wątku póki co nie napisał, że jest jest nie tak, a to że Cooper poprosił o wyjaśnienie?Nie widzę nic złego w tym.

            Mało tego, sam jestem ciekaw co to za inicjatywa. Dwudniowa giełda? Ok, biorę to. Ale jakieś dokładniejsze informacje też są mile widziane. Czyj to pomysł, może to działanie ludzi zaangażowanych w giełdę światową? Czy giełda będzie co roku w stałym miescu, czy będzie wędrować jak giełda światowa? Jako że to swego rodzaju nowość, to więcej informacji mile widziane.
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • tyskikufel
              Senior
              • 04-2003
              • 772

              #7
              Giełda będzie na browarze , ulica mikołowska 5,organizują osoby które były przy giełdzie światowej, sponsor marka piwa tyskie, lada dzień zaczniemy robić rezerwację stołów,
              sobota giełdę planujemy cały dzień, piatek ustalamy od której godziny, informacje będą dodawane sukcesywnie,

              Comment

              • tyskikufel
                Senior
                • 04-2003
                • 772

                #8
                Jeśli kluby z Europy będą chciały to robić to co 2 lata w innym kraju , jesli nie to w Polsce , może Warszawa to zrobić

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  Jasne
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • tyskikufel
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 772

                    #10
                    Bez urazy Wojtek

                    Comment

                    • solfernus
                      Senior
                      • 08-2004
                      • 1025

                      #11
                      Bardzo ciekawa inicjatywa.
                      Byłem na światowej giełdzie to mam nadzieję, że uda mi się być i na srodkowoeuropejskiej :-)
                      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                      Comment

                      • SKB
                        Member
                        • 11-2013
                        • 41

                        #12
                        Dnia 1 grudnia 2019 rozpoczynamy rezerwacje stolików .
                        Rezerwacja stolików TYLKO na : slaski.klub.birofilow@o2.pl
                        Śląski Klub Birofilów

                        Comment

                        • pizmak666
                          Senior
                          • 12-2006
                          • 1898

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                          Bardzo ciekawa inicjatywa.
                          Byłem na światowej giełdzie to mam nadzieję, że uda mi się być i na srodkowoeuropejskiej :-)
                          Ja bywałem na jesiennych, wiosennych oraz międzynarodowych
                          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                          Comment

                          • solfernus
                            Senior
                            • 08-2004
                            • 1025

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja bywałem na jesiennych, wiosennych oraz międzynarodowych
                            A mi jak to mówią "żona nogi przyległa" ale na międzynarodową żem ją zwalił
                            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                            Comment

                            • tyskikufel
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 772

                              #15
                              Rejestracja i rezerwacja stołów na giełdę slaski.klub.birofilow@o2.pl

                              Mamy pierwsze 40 rezerwacji , 7 kolekcjonerów z Serbii , 2 Litwinów oraz Polacy

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎