Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2020.01.11 - Warszawa - XXI Zimowa Giełda Warszawska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raciborz
    Senior
    • 06-2004
    • 594

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Jedna z nielicznych międzynarodowych giełd w Polsce i to nie w wysokim sezonie. Jeśli były prośby południowych sąsiadów to uszanujmy to dla rozwoju tej giełdy. Lokalizacja i termin ma szansę na nie tylko lokalną, polską giełdę. W tym terminie takich akurat potrzeba.
    Proszę nie rozśmieszaj mnie, wskaż mi tych kolekcjonerów z Czech którzy prosili o zmianę terminów. Celowo podkreśliłem " kolekcjonerów ", ja znam maksymalnie jednego który bywa ( bywał ) w Pradze i Warszawie !. A że już nie zbiera Polski, więc po co mu Warszawa ?Raczej chodzi tu o import w drugą stronę, ludzie z branży wiedzą o co chodzi .

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #17
      Napisałem "jeśli". Więc zarzuty nie do mnie!

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
        Pacz Pan nawet nie wiem że byliśmy związani z dniem portera.
        Termin jest taki by nie kolidować z giełdą praską gdyż prosili o to koledzy z kraju Latającego Czestmira.

        Konkrety, którzy to byli? Bo Borinka dawno w Warszawie nie widziałem.
        I żeby nie było, że termin mi nie pasuje, pasuje, tylko byłem zdziwiony taką jego zmianą.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • yoreck
          Senior
          • 04-2004
          • 526

          #19
          Generalnie nie chodzi tu o Czechów na giełdzie w Warszawie,tylko Polakom kolidował ten termin z giełdą w Pradze.A tak Polacy będą tu i tam .

          Comment

          • darek99
            Senior
            • 04-2002
            • 2147

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Konkrety, którzy to byli? Bo Borinka dawno w Warszawie nie widziałem.
            Sprawa poważna, trzeba powołać komisję śledczą, będą wzywani świadkowie, sprawdzi się bilingi, nagrania z kamer, musimy się dowiedzieć kto za tym stoi, a jak już wszystko się wyjaśni to Wołoszański nakręci dokument
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              #21
              Tak, najlepiej jeszcze podajcie ich pełne dane osobowe, posiadany majątek i to co zbierają, wtedy będzie wiadomo czy warto.

              A tak na poważnie to nie badźcie śmieszni (Ci pytający) z tą inwestygacją. Co Was to interesuje? Giełda będzie tydzień wcześniej i po sprawie.
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                #22
                Swoją drogą ciekawa sytuacja w tej Warszawie. Pamiętam, że jak przeniesiono giełdę do nowej, obecnej lokalizacji, to jedna z osób zrobiła mega gównoburzę, bo musi biedna przez całą Warszawę teraz jechać.

                Zmiana lokalizacji - źle, nowy termin - kto za tym stoi? Weźcie wyluzujcie.
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #23
                  Wasyll, sam wyluzuj bo pisząc dwa posty jeden po drugim świadczy, że sam się napinasz. To, że jestem ciekaw czegoś i o coś pytam, to nie jest żadna "inwestygacja" (choć ja bym napisał "inwigilacja") tylko zwykła ciekawość. Bo jeśli będzie grupa Czechów to fajnie, a jeśli będzie to chciałbym wiedzieć kto, aby wiedzieć, czy kogoś z nich znam. Czy będzie np Pavel Cerny. Czy to jest ta "inwestygacja?
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • wortas
                    Junior
                    • 05-2004
                    • 8

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pacz Pan nawet nie wiem że byliśmy związani z dniem portera.
                    Termin jest taki by nie kolidować z giełdą praską gdyż prosili o to koledzy z kraju Latającego Czestmira. Mam nadzieję że przynajmniej kilku z nich to doceni i stawi się.
                    Nigdy wszystkim się nie dogodzi. Jeden świętuje portera bałtyckiego, drugi oranżadę wyborową a ktoś inny np ma zajęcia na strzelnicy.
                    Tak: RODZINA, KOŚCIÓŁ, STRZELNICA. Na prawo patrz..

                    Comment

                    • Raciborz
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 594

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
                      Generalnie nie chodzi tu o Czechów na giełdzie w Warszawie,tylko Polakom kolidował ten termin z giełdą w Pradze.A tak Polacy będą tu i tam .
                      No i sraty taty, Praga jest 25.01

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #26
                        Na 6 dni przed giełdą pula stolików prawie na wyczerpaniu. Wszyscy którzy napisali do tej pory oczywiście załapali się i mają ilości o jakie prosili.
                        To tak dla informacji.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          #27
                          Obiekt otwierany jest od godziny siódmej, o tej godzinie już będziemy na sali.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • wasyll
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 1823

                            #28
                            Ale na samą salę wpuszczacie od 08:00?
                            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                            Comment

                            • darek99
                              Senior
                              • 04-2002
                              • 2147

                              #29
                              Nie, będziemy już od siódmej i od tej godziny będzie można wejść na salę, miało być inaczej ale zaszły zmiany i jest tak jak napisałem.
                              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                              Epikur z Samos.

                              Comment

                              • Adam50
                                Senior
                                • 10-2006
                                • 321

                                #30
                                Dziękuje w imieniu Elbląskiego Klubu Birofilów za zorganizowanie giełdy, super giełda jak zawsze najwyższym poziomie, tak trzymać PANOWIE.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎