Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.04.05 - 2. Bialska Giełda Birofilów, Biała Podlaska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    #16
    Radom do BP

    Pamiętam Norbert tamtą gafę - to ja wtedy rozmawiałem z Tobą przez telefon.Mam nadzieje że tym razem traficie cało i zdrowo do BP.Cekamy na Radom!!!!!
    Co do giełdy w Szczecinie to owszem prawie się nachodzą- ale termin szczecińskiej giełdy jest ściśle związany z tamtejszymi targami.Słyszałem że bedzie to spęd piwoszy najmniej na 2 dni.Niech Krzyś Pivaria wypowie się na ten temat.
    Ahumba - prawie zapomniałem, serdecznie zapraszam wszystkich forumowiczów na zlot do Białej Podlaskiej.Przy niewielkiej dopłacie
    można zorganizować zlotowy kulig+ ognisko - oczywiście jeżeli snieg będzie jeszcze leżał.W BP wszystki możliwe- rok temu na pierwszą giełdę padał dużyyyyyyyy śnieg.

    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #17
      Szukanie pieniędzy

      Dzisiaj cały dzień poświęciłem szukaniu kasy na giełdę.Muszę przyznać że jest to dosyć trudne.Mała ciekawostka: zauważyłem u kobiet większe zainteresowanie tym naszym wspaniałym hobby

      Comment

      • may
        Senior
        • 01-2002
        • 1508

        #18
        "zapisy"

        Witam.
        Od dnia dzisiejszego przyjmuje zapisy zainteresowanych przyjazdem na bialską giełdę.
        Myślę, że dzięki temu będę znał przybliżoną liczbę osób które przyjadą a co za tym idzie ilość posiłków,prezentów itp.które mam przygotować.
        Oczywiście jeżeli ktoś nie zgłosi swojego uczestnictwa a pojawi się na giełdzie również otrzyma na miejscu wejściówkę.
        Pod tymi adresami czekam na zgłoszenia : beermay@wp.pl, bialskagieldabirofilow@op.pl oraz sms 605431491.
        Pozdrawiam, may.

        Comment

        • may
          Senior
          • 01-2002
          • 1508

          #19
          Plan mista- fragment

          Niżej zamieszczam fragment planu Białej Podlaskiej z najważniejszymi punktami.
          Attached Files

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            #20
            Mayu udało Ci się mnie namówić
            O ile uda mi się uzyskać wolne, to zjawię się napewno. Ten kulig jest dodatkowo kuszący
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • may
              Senior
              • 01-2002
              • 1508

              #21
              Wiedziałem, że mam siłę przekonywania.Kulig oczywiście wg umowy jeżeli śnieg nas zasypie.

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                #22
                O kurcze ja też się czuję przekonany do przyjazdu, oczywiście wraz z Asią.
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • may
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1508

                  #23
                  Wiadomość z ostatniej chwili.
                  Głównym sponsorem II Bialskiej Giełdy Birofilów została PERŁA Browary Lubelskie S.A. w Lublinie. „Perła” zadeklarowała się przekazać kolekcjonerom uczestniczącym w giełdzie swoje gadżety reklamowe.Również w ramach sponsoringu każdy uczestnik otrzyma gorący posiłek i piwo.
                  Poczta Polska,Rejonowy Urząd Poczty w Białej Podlaskiej wyda okolicznościową kartę pocztową. Taką pamiątkę otrzyma każdy birofil !!!

                  Comment

                  • And69
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 1487

                    #24
                    Jak jeszcze dołożysz kufelek swojego wyrobu to przyjeżdzam

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #25
                      Ja się postaram przybyć. Ale to zbyt jak dla mnie odległy termin, żebym powiedziała coś na 100%
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • may
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 1508

                        #26
                        And69 - kufelek nie jeden.Na giełdę przygotuję przeniczne.
                        Marusia - odpowiedz na 90% będę zadowolony.

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #27
                          may napisał(a)
                          And69 - kufelek nie jeden.Na giełdę przygotuję przeniczne.
                          Marusia - odpowiedz na 90% będę zadowolony.
                          1. Jaki kufelek? Czyżby mnie cos ominęło?
                          2. FCJP - pszeniczne A tak poza tym to super, że przygotujesz!!!
                          3. No dobra, 90%
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • And69
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 1487

                            #28
                            Marusia napisał(a)


                            1. Jaki kufelek? Czyżby mnie cos ominęło?
                            2. FCJP - pszeniczne A tak poza tym to super, że przygotujesz!!!
                            3. No dobra, 90%
                            Oj omineło cię , omineło . Na giełdzie w Warszawie May częstował swoim piwem ( notabene bardzo dobrym ). Ale ty się nie załapałaś , bo za długo spałaś .

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #29
                              And69 napisał(a)
                              Jak jeszcze dołożysz kufelek swojego wyrobu to przyjeżdzam
                              Teraz juz rozumiem, ale Twój post mnie zmylił - jednoznacznie sugeruje, że May wytwarza kufelki
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • may
                                Senior
                                • 01-2002
                                • 1508

                                #30
                                Marucia, może na 95%.
                                Andrzej - Twoje niepasteryzowane również robiło swoje i było wyborne.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎