Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2002.06.15 - Żywiec, VII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Misiekk napisał(a)
    PIWO CIESZYŃSKIE
    Widzę, że doceniono moje ulubione Brackie.
    Last edited by adam16; 17-06-2002, 11:34.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      Na giełdę dotarliśmy dzięki uprzejmości Starego Kocura (dzięki), jego samochodem w składzie Fruńka z Tomkiem, Celt i Ja.
      Sama giełda była bardzo, bardzo udana - segregowanie, dzielenie i zamieszczanie w segregatorach zajmie mi pewnie jakiś tydzień.
      Udało się poznać nowych Forumowiczów, i spotkać ze starymi znajomymi. Szkoda tylko, że byłem ograniczony czasowo. Jednak nadrobiliśmy to z Kiszotem spotykając się jeszcze raz w niedzielne popołudnie w Rudzie (kolejne owocne wymiany).
      Szczególne podziękowania dla Krzysia, który jak zwykle bezinteresowny, nic nie chciał w zamian.
      Dzięki kangurpl za otrzymane etykiety. Podziękowanie dla Marusi, która dla mnie rozstała się z etykietami z pakietu Żywieckiego.
      Marco, dzięki za wspaniałe przyjęcie na twojej ziemi.
      Wielkie podziękowania Żywcowi, wszyscy wiedzą za co.
      Wszytkim wielkie słowa podziękowania - każdego chyba niesposób wymienić.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        To może i ja podziękuję.
        Pivovar! Jeszcze raz dzięki za zaopiekowanie się moją torbą na noclegu. Dla niezorientowanych kilka słów.
        Miałem spać w schronisku min. z Pivovarem w pokoju.
        On jako Pivovar-Karmi trafił na nocleg o przyzwoitej porze. Mnie się w miłym towarzystwie troszki przeciągnęłi i nie uśmiechało mi się koło północy przez okno na 3 piętro włazić. Nocowałem u Markopola. Z torbą spotkałem się dopiero na giełdzie.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • pivaria
          Senior
          • 03-2001
          • 1538

          AHUMBA - podesłać Ci zielonego Bosmana na kaca? Jam nie piwowar jeno PIVARIA (tak jak tytuł jedynego polskiego Piwnego Magazynu Kolekcjonerskiego - najlepszego pisma w byłym Układzie Warszawskim). Za karę, jako stary wiarus, młodszym forumowiczom wyjaśnisz co to był Układ Warszawski.

          KARMI - napój Bogów, taxówkarzy i dziennikarzy
          PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
          www.pivaria.pl
          https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            adam16 napisał(a)
            Na giełdę dotarliśmy dzięki uprzejmości Starego Kocura (dzięki), jego samochodem w składzie Fruńka z Tomkiem, Celt i Ja.
            .
            Droga powrotna tym samym środkiem lokomocji w sobotę była niemożliwa z uwagi na lekką niedyspozycję kierowcy
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              Za karę, jako stary wiarus, młodszym forumowiczom wyjaśnisz co to był Układ Warszawski.
              żeby oni to zrozumieli to nie wiem czy beczka piwa by wystarczyła

              natomiast za karę to ja właśnie powinienem pić tylko piwo bezalkoholowe
              a na razie napiszę 50 razy za karę słowa: to był PIVARIA
              1) to był PIVARIA,
              2) to był PIVARIA,
              .......
              50) to był PIVARIA

              i piwo karmi też masz u mnie przy najbliższym spotkaniu
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • pivaria
                Senior
                • 03-2001
                • 1538

                Zaproszenie przyjmuję - nie musi być KARMI, może być BOSMAN, ale pod warunkiem, że ciemny i bezalkoholowy pozdrawiam
                PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                www.pivaria.pl
                https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                Comment

                • StaryKocur
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1521

                  celt_birofil napisal/a
                  .
                  Droga powrotna tym samym środkiem lokomocji w sobotę była niemożliwa z uwagi na lekką niedyspozycję kierowcy
                  Sama prawda. Sorry.
                  Nie przypuszczałem, że sprawy przybiorą taki obrót.
                  jeszcze raz biję sie w piersi.
                  Ale i tak przy najbliższych okazjach transport przynajmniej
                  w jedną stronę będziecie mieli zapewniony.

                  SK
                  Piwo pite z umiarem
                  nie szkodzi w żadnych ilościach.

                  Comment

                  • may
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 1508

                    Wszystko co dobre szybko się kończy

                    Chyba należe do szczęśliwców.Za sobą mam udane dwa dni: sobota i niedziela.Sobota - giełda w Żywcu i niedziela zdany w sesji egzamin z historii nowożytnej-jeden z najważniejszych.
                    Giełda w Żywcu...!? Historia sama się pisze i ocenia , wszycy wiedza że była więcej jak udana.Fakt – impreza niesamowita i długo pozostanie w mojej pamięci.Gorzej z żywieckim porterem który pokołatał moją duszę i dawno się ulotnił
                    Forumowicze oczywiście już się rozgrzeli na dobre.W Szczecinie woda w zatoce 100 st.C.
                    Dziękuję wszystkim których spotkałem – chciałbym wycałować wasze piekne buźki ale monitor zakurzony...
                    Po spakowaniu maneli i ze smutkiem na sercu grupa bialskopodlaska udała się do Krakowa aby tam w C.K.Browarze utopić swój smutek po zakonczonej tak szybko giełdzie w Żywcu.Wszystkim wiadomo – co dobre szybko się kończy...
                    Na kolejne spotkanie ( birofilów-forumowiczów ) zapraszam do Białej Podlaskiej , na moje ukochane kresy.
                    may

                    Comment

                    • Misiekk
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 913

                      Relacja na gorąco.
                      Ja już jestem uwarzony. Wypiliśmy po conajmniej 15 kulfi piwka dzisiaj a teraz zbieramy sie do domu!!!
                      Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

                      Comment

                      • celt_birofil
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 09-2001
                        • 4469

                        Misiekk się wreszcie obudził ?? A może pił przez sen ??
                        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                        Comment

                        • StaryKocur
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 1521

                          "Szczęsliwej drogi już czaaaaaaas,
                          Jesteś jak młody ptaaaaaaak"

                          SK
                          Piwo pite z umiarem
                          nie szkodzi w żadnych ilościach.

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            StaryKocur napisal/a

                            Sama prawda. Sorry.
                            Nie przypuszczałem, że sprawy przybiorą taki obrót.
                            jeszcze raz biję sie w piersi.
                            Ale i tak przy najbliższych okazjach transport przynajmniej
                            w jedną stronę będziecie mieli zapewniony.

                            SK
                            Tu nie ma za co przepraszać i bić się w piersi. Nikt nie mógł przewidzieć, że sprawy przybiorą taki obrót i będzie wyjątkowo gorąco. Upał tego dnia niejednego ściął z nóg. Widziałem wielu forumowiczów odpoczywających na trawie w cieniu. Chociaż wydaje się, że wystarczyło wypić dla ochłody kilka piw. No ale teraz to już tylko takie gdybanie, nikt tego nie sprawdzi. Miejmy nadzieję, że za rok będzie chłodniej.

                            I jeszcze jedno. Może ktoś z nieobecnych w Żywcu jest chętny na etykiety i podstawki. Ale nie chodzi tu niestety o komplet pięknych, gustownie opakowanych podstawek na korku - te już zabezpieczyła moja osobista żona.

                            Comment

                            • celt_birofil
                              † 2017 Piwosz w Raju
                              • 09-2001
                              • 4469

                              pieczarek napisał(a)
                              Widziałem wielu forumowiczów odpoczywających na trawie w cieniu.
                              .
                              Wprawny obserwator mógł zauważyć nawet forumowiczki (i to te wysoko postawione w forumowej hierarchii :-D)
                              Byli i tacy, którzy woleli polegiwać na estradzie w pełnym słońcu...
                              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                celt_birofil napisal/a
                                .
                                Byli i tacy, którzy woleli polegiwać na estradzie w pełnym słońcu...
                                Tego co wylegiwał w pełnym słońcu na estradzie musiało coś zmrozić. Z kolei jemu by pewnie pomogło grzane piwo.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎