Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2002.06.15 - Żywiec, VII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    fotoreportaż

    Giełdę zaszczycił również znany i popularny dołowy górnik browarniany...
    Attached Files

    Comment

    • Żywiec
      Senior
      • 12-2001
      • 1571

      fotoreportaż

      Mija godzina za godziną, giełda powoli zbliża się do końca, czas zrobić pamiątkowe zdjęcie. Czy znacie te twarze???
      Attached Files

      Comment

      • Misiekk
        Senior
        • 05-2001
        • 913

        Dla mnie Żywiecka Giełda wkończyła się właśnie przed chwilą. Udało mi się dotrzeć do domu Już nie mogę się doczekać następnej. A teraz biorę się za zaległości na forum, oczywiście jak tylko się wyśpię.
        Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

        Comment

        • Żywiec
          Senior
          • 12-2001
          • 1571

          fotoreportaż

          Organizatorzy i obsługa chyba też zasłużyli na fotkę do rodzinnego albumu?
          Ten najmniejszy to nie organizator i również nie obsługa. Kto to więc?!?!
          Attached Files

          Comment

          • Żywiec
            Senior
            • 12-2001
            • 1571

            fotoreportaż

            Giełda dobiegła końca, niestety. Nawet najmłodsi uczestnicy mieli problemy z opuszczeniem Piwiarni o własnych siłach.
            Attached Files

            Comment

            • marcopolok
              Senior
              • 10-2001
              • 2334

              Re: fotoreportaż

              Żywiec napisał(a)

              Ten najmniejszy to nie organizator i również nie obsługa. Kto to więc?!?!
              ja myślę że to "Żywczak" albo "Żywczyk"
              bez brody...

              Comment

              • marcopolok
                Senior
                • 10-2001
                • 2334

                jeszcze jeden i jeszcze raz
                Attached Files
                bez brody...

                Comment

                • pivaria
                  Senior
                  • 03-2001
                  • 1538

                  Re: fotoreportaż

                  Żywiec napisał(a)
                  Mija godzina za godziną, giełda powoli zbliża się do końca, czas zrobić pamiątkowe zdjęcie. Czy znacie te twarze???
                  Jasne, że znamy! To dzięki nim mamy najlepszy w b. Układzie Warszawskim PIWNY MAGAZYN KOLEKCJONERSKI "PIVARIA". Stoją od lewej: red.nacz. Krzysztof Żurawski (Szczecin), Dariusz Pankiewicz (Madryd), Krzysztof Wiktor (Kraków), Sebastian i Artur Różyńscy (Gliwice), Renata Górska (Gliwice), Kazimierz "Baca" Steczek (Sucha Beskidzka), Radek Kwiecień (Gliwice). Klęczą: Zbigniew Spunda (Szczecin) 0raz grzegorz May-Korneluk (Biała Podlaska).
                  Zdjęcie wykonał Grześ Zwierzyna. Oprócz niego brakuje jeszcze paru innych osób współtworzących czasopismo. Mam nadzieję, że w przyszłym roku PIVARIOWA rodzina zostanie uwieczniona w całości...
                  PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                  www.pivaria.pl
                  https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                  Comment

                  • may
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 1508

                    Krzysiu - Twoja szybkość mnie zaskakuje

                    8:29 a Krzysio nadeje już ze Szczecina.Ja o tej porze to podlizuje sie szefowi w pracy
                    may

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      Re: fotoreportaż

                      Żywiec napisał(a)
                      Po trudach konkursu czas przekąsić giełdowe danie. Niech ktoś zgadnie co zajada ten znajomy gość, szkocki hagis czy polską kiełbasę z grilla??
                      Kiełbaskę po celtycku. Intensywnie zapijana piwem była zjadliwa. Niestety ten Pan z lewej spożywał ją na sucho i trochę tego żałował
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      • Misiekk
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 913

                        zythum napisal/a
                        (mamy Sławka i Slavoya w jednym, zmienia się to co jakiś czas i już jesteśmy trochę zdezorientowani tym bardziej, że nie mamy pewności czy Sławek jest uczestnikiem Forum).
                        Jest jeszcze jedna sprawa! Dziewczyna Sławkowi zabrania pica piwa. Ale dobrze że tylko jemu.
                        Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

                        Comment

                        • marcopolok
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 2334

                          Aha pozdrowienia dla forumowicza Marekk
                          szkoda że tak krótko był w naszym towarzystwie
                          ale miał ten sam problem co Sławek
                          bez brody...

                          Comment

                          • Misiekk
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 913

                            Ahumba napisal/a


                            na liście prenumeratorów ww dziennika proszę mnie zapisać na jednej z pierwszych pozycji
                            Ja też chcę na niej być, znaczy sie na liście prenumeratorów tego numeru. Troszkie mnie dziwi że u NAS we Wrocławiu a tym bardziej u MNIE w Bolesławcu czyli na kompletnym zachodzie nie jest dostępny Dziennik Zachodni. Wasze zdrowie
                            Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

                            Comment

                            • marcopolok
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2334

                              byś sobie dziennik może
                              ale chyba reportaż będzie w Żywieckim dodatku do DZ
                              bez brody...

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Re: fotoreportaż

                                Żywiec napisal/a
                                Giełdę zaszczycił również znany i popularny dołowy górnik browarniany...
                                Cholercia, no teraz mam zgryz - które to z nas jest górnikiem dołowym - ja, Slavoy, Misiekk, czy Pieczarek???
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎