BrowarBiz utrzymuje się z dobrowolnych datków PremiumUżytkowników. Do absolutne podstawowego działania serwisu niezbędnych jest 100 wspierających osób.
Żeby go móc rozwijać - potrzeba 300+ wspierających.
Dodaj swoją cegiełkę teraz!
Nieustające wsparcie daje nam sklep piwowarski Centrum Piwowarstwa pokrywając resztę brakujących talarów - zapraszamy na zakupy!
2003.08.26 - 2003.08.31 - II Jurajski Kiermasz Staroci
Treść dla wspierających
Treść dostępna jest dla osób, które wspierają działanie Browar.Bizu.
To nic nowego. Za wszystko, co tu widzisz (i za to, czego jeszcze nie widzisz), ktoś płaci — pracą, wiedzą albo pieniędzmi.
Browar.Biz to miejsce bez reklam, sponsorów i ukrytych interesów. Istnieje wyłącznie dzięki ludziom, którzy uznali, że warto.
To cel finansowy umożliwiający podstawowe działanie serwisu.
Możesz wesprzeć Browar.Biz na dwa sposoby:
-
💛 Wsparcie finansowe
Jeśli możesz i chcesz — pomóż utrzymać serwis.
Zaloguj się i wspierajPo przeprocesowaniu wpłaty - otrzymasz niezwłocznie dostęp do treści. Wpłata 100 zł = dostęp na rok.
-
✍️ Wkład merytoryczny
Napisz coś piwnego. Załóż temat lub dołącz do dyskusji.Nowy wątek lub odpowiedź sprawdzimy i po akceptacji - publikujemy, wraz z publikacją otrzymasz dostęp do serwisu na okres 2 miesięcy.
Bez presji. Bez reklam. Z wyboru.
Related Topics
-
Będąc na Manhattanie koniecznie trzeba odwiedzić najstarszy pub w Nowym Jorku, działający od 168 lat.
McSorley's Old Ale House znajduje się w pobliżu stacji metra Astor Pl zielonych linii 4 i 6.
Jest to pub w Irlandzkim stylu, co już u progu zwiastuje witryna.
Wchodząc...-
Channel: USA
2022-03-11, 15:48 -
-
Czy ktoś z obecnych na forum bywa na giełdach staroci w Krakowie? np na Placu Nowym (żydowskim), "Pod Halą"-na ul grzegórzeckiej, na giełdzie na balickiej, inne(jakie)
Jeżeli tak to proszę o wpisanie się.
Sprawa będzie o tyle prostsza że nie będziemy się mijać,...-
Channel: Spotkania Forumowiczów
2008-03-09, 12:05 -
-
Skoro podlaska sekcja sie rozrasta to czas najwyższy na realne piwko!! a słyszałem, że na giełdzie staroci pod Forum bywają Forumowicze (Forum - Forumowicze, czyżby zbieg okoliczności??
)
tak więc proponuję ujawnić się na najblizszej niedzielnej giełdzie!!
będę w niebieskiej...-
Channel: Spotkania Forumowiczów
-
-
Giełda odbywa się w każdą niedzielę przy ulicy Obrońców Stalingradu(dawna giełda samochodowa). Oprócz staroci, sporo ciuchów i innego towaru.
Z piwnych rzeczy znalazłem dzisiaj:
- Mnóstwo niemieckiego szkła i kamionek.
- Na jednym stosiku masa niemieckich otwieraczy.... -
Witam
Pomimo iż impreza dotyczy zbliżających się świąt nie zabrakło na niej 2 browarów. Jagiełło z Chełma oraz Browar Koreb z Łask. Wyjście na ów kiermasz na który nie miałem zbytnio ochoty iść stał się nagle wartościowy.
Zakupiłem sobie antałek 5 litrowy...-
Channel: Biesiady piwne, koncerty i inne
-
- Loading...
- Koniec listy.