Wspieraj BroBiz! BrowarBiz utrzymuje się z dobrowolnych datków PremiumUżytkowników.
Do absolutne podstawowego działania serwisu niezbędnych jest 100 wspierających osób.
Żeby go móc rozwijać - potrzeba 300+ wspierających.
Dodaj swoją cegiełkę teraz!
Nieustające wsparcie daje nam sklep piwowarski Centrum Piwowarstwa pokrywając resztę brakujących talarów - zapraszamy na zakupy!

2003.08.26 - 2003.08.31 - II Jurajski Kiermasz Staroci

Collapse
X

Treść dla wspierających

Treść dostępna jest dla osób, które wspierają działanie Browar.Bizu.

To nic nowego. Za wszystko, co tu widzisz (i za to, czego jeszcze nie widzisz), ktoś płaci — pracą, wiedzą albo pieniędzmi.

Browar.Biz to miejsce bez reklam, sponsorów i ukrytych interesów. Istnieje wyłącznie dzięki ludziom, którzy uznali, że warto.

Aktualny poziom wsparcia: 37%

To cel finansowy umożliwiający podstawowe działanie serwisu.

Możesz wesprzeć Browar.Biz na dwa sposoby:

  • 💛 Wsparcie finansowe
    Jeśli możesz i chcesz — pomóż utrzymać serwis.
    Zaloguj się i wspieraj
  • ✍️ Wkład merytoryczny
    Napisz coś piwnego. Załóż temat lub dołącz do dyskusji.
Zaloguj się i napisz coś na ten temat Utwórz nowy wpis (w wybranym dziale)

Related Topics

Collapse

  • pebejot
    USA, Nowy Jork, 15E 7th Street, McSorley's Old Ale House
    pebejot
    Będąc na Manhattanie koniecznie trzeba odwiedzić najstarszy pub w Nowym Jorku, działający od 168 lat.
    McSorley's Old Ale House znajduje się w pobliżu stacji metra Astor Pl zielonych linii 4 i 6.

    Jest to pub w Irlandzkim stylu, co już u progu zwiastuje witryna.
    Wchodząc...
    2022-03-11, 15:48
  • maryk
    giełdy staroci w Krakowie
    maryk
    Czy ktoś z obecnych na forum bywa na giełdach staroci w Krakowie? np na Placu Nowym (żydowskim), "Pod Halą"-na ul grzegórzeckiej, na giełdzie na balickiej, inne(jakie)
    Jeżeli tak to proszę o wpisanie się.
    Sprawa będzie o tyle prostsza że nie będziemy się mijać,...
    2008-03-09, 12:05
  • Piecia
    Białystok, 13 VII 2003 - giełda staroci pod kinem Forum
    Piecia
    Skoro podlaska sekcja sie rozrasta to czas najwyższy na realne piwko!! a słyszałem, że na giełdzie staroci pod Forum bywają Forumowicze (Forum - Forumowicze, czyżby zbieg okoliczności?? )
    tak więc proponuję ujawnić się na najblizszej niedzielnej giełdzie!!
    będę w niebieskiej...
    2003-07-07, 20:59
  • baklazanek
    Giełda Staroci - Opole
    baklazanek
    Giełda odbywa się w każdą niedzielę przy ulicy Obrońców Stalingradu(dawna giełda samochodowa). Oprócz staroci, sporo ciuchów i innego towaru.
    Z piwnych rzeczy znalazłem dzisiaj:
    - Mnóstwo niemieckiego szkła i kamionek.
    - Na jednym stosiku masa niemieckich otwieraczy....
    2012-03-18, 13:54
  • Pierun
    2008.12.13-14 - Lublin, Wielki Kiermasz Świąteczny
    Pierun
    Witam
    Pomimo iż impreza dotyczy zbliżających się świąt nie zabrakło na niej 2 browarów. Jagiełło z Chełma oraz Browar Koreb z Łask. Wyjście na ów kiermasz na który nie miałem zbytnio ochoty iść stał się nagle wartościowy.

    Zakupiłem sobie antałek 5 litrowy...
    2008-12-13, 15:22
  • Loading...
  • Koniec listy.
Przetwarzanie...