Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.10.25 - Tychy, Jesienna Giełda Birofilów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AŃĆKA
    Senior
    • 01-2003
    • 315

    #76
    Na zdjęciu widać dworzec kolejowy (główny) i czerwoną kropę - miejsce giełdy . Zatem do zobaczenia !!
    http://www.beercoasters.i15.eu

    Comment

    • StaryKocur
      Senior
      • 01-2002
      • 1521

      #77
      Witajcie Robaczki po przerwie. Lepiej późno niż wcale, więc melduję
      swój udział w giełdzie w towarzystwie reprezentacji fan-clubu Old Cat i nie tylko. Gdyby ktoś z Forumowiczów był zainteresowany piwami
      z Zabrza ewentualnie Brackim, proszę o PW, to przywiozę.
      Do zoba
      Piwo pite z umiarem
      nie szkodzi w żadnych ilościach.

      Comment

      • darek99
        Senior
        • 04-2002
        • 2147

        #78
        Mam ogromną prośbę, czy znajdzie się dobry i uczynny człowiek który na giełdę w Tychach może dostarczyć portera z browaru w Witnicy, oczywiście za piwo zapłacę i będę wdzięczny, jeśli to nie problem to proszę o cztery butelki, przyznaję że nie piłem jeszcze tego piwa dlatego bardzo mi na nim zależy. Jeśli znajdzie się uczynna osoba to proszę o informację, abym wiedział do kogo się zgłosić.
        Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
        Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
        skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
        Epikur z Samos.

        Comment

        • danoc
          Senior
          • 06-2002
          • 338

          #79
          BROWARIEC napisał(a)
          Niestety muszę i ja się dopisać do tej listy Miałem być zostawiając sobie 1% na w razie czego no i stało się. Z 1% zrobiło się 100%. Jak to się mówi "sprawy wagi państwowej" .
          Mam za to nadzieję, że do Radomia dojadę. Na 99%
          Bawcie się dobrze!
          Ja też nie pojadę na swoją pierwszą giełdę.
          ************************************************** ************
          Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
          www.beercoasters.glt.pl

          Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
          ************************************************** ************

          Comment

          • decio
            Senior
            • 10-2002
            • 165

            #80
            darek99 napisał(a)
            Mam ogromną prośbę, czy znajdzie się dobry i uczynny człowiek który na giełdę w Tychach może dostarczyć portera z browaru w Witnicy, oczywiście za piwo zapłacę.....


            I ja też dopisuję się do tej prośby. Chętnie odkupię 2 butelki. Razem z derkiem99 proszę o odzew
            www.decio.friko.pl

            Comment

            • BROWARIEC
              • 10-2002
              • 429

              #81
              darek99 napisał(a)
              ...dostarczyć portera z browaru w Witnicy...
              Wprawdzie jak już pisałem nie będzie mnie w Tychach więc nie przywiozę tam rzeczonego porterka, ale gdy będę w Radomiu (mam nadzieję ) to coś przywiozę.
              Skontaktujemy się w odpowiednim czasie i temacie
              Żadna płaca nie hańbi...
              ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • decio
                Senior
                • 10-2002
                • 165

                #82
                Nic się nie martwcie "porterowe łakomczuchy", dostałem cynk od jednego z forumowiczów, że na giełdę przywiezie spory zapas witnickiego portera w butelkach 0,33l.

                Nie będę zdradzał kto to taki bo jak się wszystkie wspomniane "łakomczuchy" rzucą na dostawcę to mnie się nic nie ostanie.
                www.decio.friko.pl

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  #83
                  Decio! Zdradz nam tylko tajemnicę jak Ty się z tym wszystkim zabierzesz ?
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • pIvo
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 290

                    #84
                    Giełda w Tychach

                    ja takze sie wybieram i mam nadzieje, ze uda mi sie powiekszyc moja kolekcje o nowy kapsel z pelna butelka :-)

                    pIvo
                    http://kapsle.w.interia.pl

                    Comment

                    • Grzegorz_J_bie
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 261

                      #85
                      A jednak bede na giełdzie z czago strasznie się ciesze! Do zobaczenia na giełdzie!!
                      beermats_mezyk@op.pl

                      Comment

                      • nikita_banita
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 1363

                        #86
                        Brak mi słów o PKP ! Dwa połączenia z Tychami i oba spóźnione tak, że już nie warto ruszać dalej . Niestety nie będzie mnie - pokutuję w Warszawce kilka godzin, zmarzłem, jestem zmęczony i wracam na bazę! Do zobaczenia gdzieś na innej giełdzie.

                        Pozdrowienia dla PKP

                        Comment

                        • Mafar
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 1262

                          #87
                          Wróciłem z giełdy i jestem zadowolony.Przywiozłem kilka szkiełek,super podstawki i kilka piwek .Teraz siedzę i się zastanawiam dlaczego tak mało piw przywiozłem.

                          WIELKIE DZIĘKI DLA ORGANIZATORÓW
                          Acha zapomniałem napisać że poznałem kilku Forumowiczów.
                          Polakom gratulujemy Brackiego

                          Gdy rozum śpi budzą się demony

                          Comment

                          • decio
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 165

                            #88
                            i po gieldzie...

                            Ja też już w domciu. Giełda zaliczona do udanych (jak każda z moich dotychczasowych). Miłe zaskoczenie prezentami od KP (byłem przekonany, że nic nie dostaniemy) - udało mi się zdobyć śliczny ceramiczny kufel Tyskiego "Cztery wieki tradycji", butelczynę witnickiego portera i około 30 nowych podstawek. Poznałem trochę bliżej kilku forumowiczów i poplotkowałem z AŃĆKĄ. Wielkie dzięki dla Piotra - on wie za co (obiecana flaszka się znajdzie). Mwa dostał zapas piwa na cały wieczór, szkoda, że nie mogłem zostać i pomóc Ci w opróżnianiu butelek pilsnera Trzeba mi było spotkać bahtola w Tychach żeby się bliżej poznać bo jakoś w Krakowie nam nie wyszło. Dla Ciebie bahtol dzięki za transport powrotny i pamiętaj że nie rozmawia się z kierowcą podczas jazdy

                            To tyle....

                            P.S. Ciekawe czy ktoś z was wie dlaczego stary_kocur posługuje się ksywką stary_kocur Ja już wiem
                            www.decio.friko.pl

                            Comment

                            • Grzegorz_J_bie
                              Senior
                              • 04-2002
                              • 261

                              #89
                              Ja w domku byłem już przed 14. Giełda naprawde bardzo udana!! Przywiozłem sporo podstawek do uzupełnienia mojej kolekcji!! Nabyłem też dwie Fortunki od Albertosa i ogólnie było super!! Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów!!
                              beermats_mezyk@op.pl

                              Comment

                              • AŃĆKA
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 315

                                #90
                                już po giełdzie ....

                                No fajnie było , tylko się już skończyło
                                Giełda udana tj.+3 do polskiego zbioru i sporo zagranicy.
                                Dzięki wszystkim za przybycie .

                                http://www.beercoasters.i15.eu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎