Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.04.24 - 3. Bialska Giełda Birofilów, Biała Podlaska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    #31
    Odnośnie miejsc noclegowych.Chciałbym coś wyjaśnić.
    Właściciel hotelu przeznaczył na gratisowe miejsca noclegowe 2 duże pokoje ( 2 osobowe ) dla 7 wylosowanych osób.Nic innego jak spanie na "kupie".W każdym pokoju są dwa łóżka.Na upartego 2 osoby zmieszczą się na lóżku reszta przenocuje na karimacie.Mogłem wcześniej wspomnieć o tym - przepraszam.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #32
      Widzę jedynie możliwość ewentualnego spania po dwie osoby w jednym łózku (dla mnie nie problem, mam parę), bo kto będzie targał karimatę, skoro na drugi nocleg i tak pewnie wykupi pokój?

      Swoją drogą to trochę dziwnie wyszło, mógł właściciel po prostu powiedzieć, żeby losować 4 noclegi, a nie 7
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • dkrasnodebski
        cymbał
        • 05-2003
        • 2316

        #33
        may napisał(a)
        Bardzo dobra wiadomość.Dla chcących przenocować w hotelu "MIXBUD" ustaliliśmy z p.Michalczukiem promocyjną cenę miejsca noclegowego - 30 zł.Więc hula rezerwować miejsca...
        Hotel położony jest przy obwodnicy trasy międzynarodowej E30 Berlin-Moskwa - tak więc bardzo dobry dojazd dla zmechanizowanych.
        A czy ta promocja jest na piątek i sobotę, czy tylko na piątek?
        I czy miejsce noclegowe równa się łóżko czy tylko możliwość przenocowania pod dachem.
        Wybacz MAY ale lepiej się upewnić.
        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

        www.radoslawstolar.pl

        Comment

        • may
          Senior
          • 01-2002
          • 1508

          #34
          dkrasnodebski napisał(a)
          Wybacz MAY ale lepiej się upewnić.
          Nie ma co wybaczać.Oczywiście promocja dotyczy "łóżka", a nie miejsca pod dachem.Co do wcześniejszych moich wyjaśnień- rozmawiamy z właścicielem hotelu, aby te siedem osób które zostały wylosowane otrzymały "łożko".Prosze o cierpliwość do wtorku.

          Comment

          • grzeber
            Senior
            • 05-2002
            • 2868

            #35
            A może to prima aprilisowy żarcik ?

            Ja niestety nie zostałem wylosowany
            pozdrawiam
            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

            Comment

            • may
              Senior
              • 01-2002
              • 1508

              #36
              grzeber napisał(a)
              A może to prima aprilisowy żarcik ?

              Ja niestety nie zostałem wylosowany
              Pytanie za 100 pkt.
              Czy zgłaszałeś swój udział w tej ogólnonarodowej loterii ??

              Comment

              • grzeber
                Senior
                • 05-2002
                • 2868

                #37
                Oczywiście się zgłaszałem ale widać nie dotarło to moje zgłoszenie
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                • may
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1508

                  #38
                  grzeber napisał(a)
                  Oczywiście się zgłaszałem ale widać nie dotarło to moje zgłoszenie
                  Przykro mi, ale Twoje zgłoszenie nie dotarło.Tym razem nie zawiniła Poczta Polska

                  Comment

                  • pIvo
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 290

                    #39
                    Biała

                    Chciałbym uzyskać informacje o mozliwosci "piwnej wyprawy" przy okazji giełdy do Białorusi (Brzescia). Czy warto, jakie sa zasady/warunki przekroczenia granicy?!
                    http://kapsle.w.interia.pl

                    Comment

                    • pjenknik
                      • 08-2001
                      • 3388

                      #40
                      No niestety rozliczne komplikacje sprawiają, że niestety w Białej raczej nie pojawię się
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • sklep-piwowar
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 559

                        #41
                        Odp: Biała

                        pIvo napisał(a)
                        Chciałbym uzyskać informacje o mozliwosci "piwnej wyprawy" przy okazji giełdy do Białorusi (Brzescia). Czy warto, jakie sa zasady/warunki przekroczenia granicy?!
                        Wiem że Białoruś ma wizy ,za 10 Dolców jednorazowa

                        Comment

                        • may
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 1508

                          #42
                          Odp: Odp: Biała

                          sklep-piwowar napisał(a)
                          Wiem że Białoruś ma wizy ,za 10 Dolców jednorazowa
                          Zgadza się. Jednorazowa wiza na Białoruś kosztuje 10 dolarów.A tak w związku z Białorusią. Opowiadał mi znajomy z Brześcia, że w białoruskiej TV nadali komunikat dotyczacy rosnących cen cukru w Polsce, że każda polska rodzina może kupić tylko 50 kg. cukru, a w przypadku stwierdzenia zakupu powyżej w/w ustalenia cukier bedzie "odbierany" siłą przes służby porządkowe.Dobre co ?

                          Comment

                          • may
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 1508

                            #43
                            pjenknik napisał(a)
                            No niestety rozliczne komplikacje sprawiają, że niestety w Białej raczej nie pojawię się
                            Pjenknik dałeś plamę...

                            Comment

                            • Ahumba
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 8962

                              #44
                              Marusia napisał(a)
                              Widzę jedynie możliwość ewentualnego spania po dwie osoby w jednym łózku (dla mnie nie problem, mam parę), bo kto będzie targał karimatę, skoro na drugi nocleg i tak pewnie wykupi pokój?

                              Swoją drogą to trochę dziwnie wyszło, mógł właściciel po prostu powiedzieć, żeby losować 4 noclegi, a nie 7
                              Ja też mam parę, choć Żona-Taxi nie wylosowała nic ale się wybiera.
                              Drugą noc też mamy nadzieję jakoś przespać się na jednym wyrku.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                              Comment

                              • may
                                Senior
                                • 01-2002
                                • 1508

                                #45
                                Wczoraj odebrałem prezenty i piwo z Browaru Dojlidy.Musze przyznać, że wracając z Białegostoku siedziałem na zgrzewce Żubra. Mam nadzieję, że piwko zbytnio się nie wygrzało

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎