Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.03.06 - Szczecin, IV MIędzynarodowa Giełda Birofilów PIVARIA '2004

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Passenger
    Junior
    • 05-2003
    • 25

    #31
    Witam wszystkich! Jako miejscowy napewno pojawię się na tej giełdzie Jak zwykle będę szukał podstawek Guinness-a! Będę miał trochę wzorów na wymianę... Do zobaczenia!
    Guinness is good for You!
    www.guinnessbeermats.friko.pl

    Comment

    • pivaria
      Senior
      • 03-2001
      • 1538

      #32
      FCJP.
      Passenger, było nie było krajan, napisał o tak:

      napewno
      a oczywiście powinno być o tak: na pewno.

      pzdr
      PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
      www.pivaria.pl
      https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

      Comment

      • tom_a_hawk
        • 01-2004
        • 34

        #33
        Melduję przyjazd na giełdę z Poznania. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia. Tomasz

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #34
          Wiem,że teraz większość żyje jeszcze wrażeniami ze Stolycy dlatego też warto naładować akumulatory i wypić piwko ciut nie nad morzem
          Jerzy o czym my to rozmawialiśmy we Wrocu...?Ostatnim razem rzecz jasna.Przypomnij no mnie sklerotykowi.Crizz Tobie chyba też będzie po drodze do Paprykarzy... ?Piecia też chce się wybrać,więc co se tak będzie sam jechał...


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • jerzy
            piwoholik
            • 10-2001
            • 4705

            #35
            Pogoniarz napisał(a)
            Jerzy o czym my to rozmawialiśmy we Wrocu...?Ostatnim razem rzecz jasna.Przypomnij no mnie sklerotykowi.
            Chyba o tym, że w zamian za noclegi mam Ci przywieźć ciepłego Leszka + sok i słomki.
            Już próbuję przemóc wstręt i zakupić ten płyn, co by nie zapomnieć przed wyjazdem.
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #36
              jerzy napisał(a)
              Chyba o tym, że w zamian za noclegi mam Ci przywieźć ciepłego Leszka + sok i słomki.
              Już próbuję przemóc wstręt i zakupić ten płyn, co by nie zapomnieć przed wyjazdem.
              Wystarczy jedna słomka


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • Passenger
                Junior
                • 05-2003
                • 25

                #37
                pivaria napisał(a)
                FCJP.
                Passenger, było nie było krajan, napisał o tak:



                a oczywiście powinno być o tak: na pewno.

                pzdr

                Przepraszam! Oczywiście powinno być "na pewno". Tak czy owak pojawię się
                Guinness is good for You!
                www.guinnessbeermats.friko.pl

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #38
                  Marusia napisała
                  Chciałbym się tu wstawić za Krzysiem ...
                  Miało być zapewne "...z Krzysiem" ... Ech, ten kobiecy brak precyzji ...

                  Comment

                  • crizz
                    ...
                    • 02-2003
                    • 1255

                    #39
                    Pogoniarz napisał
                    Crizz Tobie chyba też będzie po drodze do Paprykarzy...
                    Na razie się nie opowiadam, bo celuję w giełdę świdnicką, a na dwa wyjazdy w miesiącu może mi zabraknąć... argumentów .
                    Lecha to powinieneś dostać ode mnie, z samego źródła. Tylko co Jerzy by Ci przywiózł? Słomkę i pachę?

                    Comment

                    • albeertos
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 2313

                      #40
                      crizz napisał(a)
                      Na razie się nie opowiadam, bo celuję w giełdę świdnicką, a na dwa wyjazdy w miesiącu może mi zabraknąć... argumentów .
                      Też się zastanawiam czy się wybrać. Zdecydowanie bardziej odpowiadał mi termin zeszłoroczny - początek kwietnia, wiosna pełną gębą... Jednakże nie składam broni i być może będę.
                      (_)>
                      Nigdy się nie poddawaj!!!
                      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                      Lech jest tam gdzie jego wiara
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • brzeczka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 373

                        #41
                        Ja bardzo przepraszam za dotychczasową nieobecność, ale mój akces w imprezę wydawał mi się zbędny, przecież ja i tak będę, po 09.02. podam (chyba) namiar na schronisko gdzie chcę zainstalować (na dzisiaj 7 osób) kilku...nastu giełdowiczów - muszę dograć sprawę i dam znać...duście Pogoniarza żeby poczęstował swoją berbeluchą - symbolicznie oczywiście - każdy kto przyjedzie w piątek zaproszony jest na bibkę otwierającą w podszczecińskim Bartoszewie - namiary ja albo Pogoniarz (wrobiłem kolegę w funkcję), taxi będzie w cenach promocyjnych, pan Heniek (chyba, mam tel.) załatwi transport
                        Na marginesie będę zbierał wpisy na spis browarów i hurtowników/sprzedawców piwa z Pommern (montujemy ze Stolpem), no i będzie trzeba zapłacić za powielanie albo płytkę - może ktoś ma jakieś informacje o firmach z Pomorza.
                        POSZUKUJĘ PILNIE WSZELKICH INFORMACJI O BROWARACH: GEBR. VOERKELIUS i KLOSTERBRAUEREI z Kamienia Pomorskiego (Cammin i/Pom.) ORAZ SCHLOSSBRAUEREI GUELZOW G.M.B.H. (Golczewo) I WSzELKICH FIRMACH OKOŁOPIWNYCH Z POWIATU KAMIEŃSKIEGO

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #42
                          [QUOTE]brzeczka napisał(a)
                          [B]Ja bardzo przepraszam za dotychczasową nieobecność, ale mój akces w imprezę wydawał mi się zbędny, przecież ja i tak będę, po 09.02. podam (chyba) namiar na schronisko gdzie chcę zainstalować (na dzisiaj 7 osób) kilku...nastu giełdowiczów - muszę dograć sprawę i dam znać...duście Pogoniarza żeby poczęstował swoją berbeluchą - symbolicznie oczywiście - każdy kto przyjedzie w piątek zaproszony jest na bibkę otwierającą w podszczecińskim Bartoszewie - namiary ja albo Pogoniarz (wrobiłem kolegę w funkcję), taxi będzie w cenach promocyjnych, pan Heniek (chyba, mam tel.) załatwi transport

                          Jaką berbeluchą.Ja bimbru nie pędzę .Moje piwko jeszcze potrzebuje sobie dojrzeć i to bez mała trzy miesiące.Także z tym poczęstunkiem... Jeżeli chodzi o pomoc to oczywiście z chęcią pomogę(w ramach swoich skromnych możliwości).Zgłaszałem już dawno Krzysiowi (Pivarii) chęć pomocy.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            #43
                            crizz napisał(a)
                            Na razie się nie opowiadam, bo celuję w giełdę świdnicką, a na dwa wyjazdy w miesiącu może mi zabraknąć... argumentów .
                            Lecha to powinieneś dostać ode mnie, z samego źródła. Tylko co Jerzy by Ci przywiózł? Słomkę i pachę?
                            Pachę i to pewnie ciepłą , może podrzucić Pjenknik
                            Kup Żonie jakiegoś brylancika lub jakieś inne futro i masz już dwie giełdy zaliczone


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • Romanowicz
                              Junior
                              • 10-2003
                              • 9

                              #44
                              Spodkamy się!!! Na pewno nie pozwolę na zbiorowe zdjęcie beze mnie!Mam
                              nadzieję,że organizator nie zapomnie aparatu."Transportuję" także dwóch kolekcjonerów birofilji z Koszalina.

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #45
                                Romanowicz napisał(a)
                                Spodkamy się!!!
                                Nie, spodkać to się można w Spodku w Katowicach, a to będzie Szczecin
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎